Balení holek v čajovně

Od: Datum: 03.12.16 14:27 odpovědí: 4 změna: 04.12.16 12:02

Myslíte si že by se dalo sbalit nějakou holku v čajovně? Je mi 15 let a vím kde v Praze pouštějí pod 18 let. Tak co myslíte? Nebo mi poradte kde sbalit holku v 15 kromě školy. Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: paw®
Datum: 03.12.16 14:45
Kdekoliv. Na zastavce, v prostredku MHD, na krouzku nebo treba na skejtu. I na FB to jde, ale toto reseni neprinasi kyzene vysledky. Dlouho neco pises a pak te stejne posle k vode. Lepsi mas hned vedet vysledek.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 03.12.16 18:03

V cukrárně taky. Ale i na hřišti, tělocvičně, zájmovém kroužku, v tramvaji, ve vlaku, na něčích oslavách, v knihovně... Člověče, vy o tom mluvíte, jako byste šel odchytit psa

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.12.16 18:30
avatar

Většinou chodí do čajovny společně, tedy v tomto případě minimálně dvě dívčiny. Pokud jedna, tak na někoho čeká, učí se, nebo si čte, chce mít chvilku klidu.

Když se vrátím k těm 2 návštěvnicím, musel byste být kluk jak ze žurnálu, být hovorný, vtipný, abyste je upoutal a zabavil. Jinak si myslím, že se nebude jedna před druhou chtít shodit a vaše pokusy budou končit nezdarem.

Jinak proč psát a chtít ,,kde sbalit?,, Nebylo by lepší navazovat kontakty, otrkávat se, zkoušet různá témata, rozšiřovat si okruh kamarádek. Teprve potom, později si příjemnou dívčinu trochu připoutat, ale počítat s tím, že v 15 není konečná, ale bude jich víc. Ovšem každý rozchod bolí, buď jednu anebo druhou stranu, proto si myslím, že je lepší si v tak nízkém věku nic vážného nezačínat, a chvilku se jenom tak nezávazně otrkávat a poznávat.

Kamarádku bys mohl hledat ve vedlejší třídě, nebo o třídu níže. Vždy je lepší věkově na stejné úrovni.

Též při sportu se člověk dobře seznámí. Pak je dobré, když tě seznámí s nějakou dívkou, dívkami tvoji kamarádi, spolužáci. To má největší váhu, když máte společné známé. Podívej po okolí, kde bydlíš a jistě uvidíš, že děvčat je víc než dost a je dobré, když víš, z jaké rodiny pochází. Dobře se poznávají děvčata tam, ale i opačně to platí, kde se ještě dodržují staré zvyky. Takové velikonoce a člověk přišel do různých rodin vyšlehat mladé holčiny. A příště už věděl, kdo to je a může prohodit pár slov, můžou oba zavzpomínat. Sice již je pozdě, ale příležitost s děvčaty mohl podpořit inzerát, že hledáte anděla na mikulášskou nadílku. Prostě být aktivní a něco nabídnout A platí to i dál v životě, něco uspořádat s minimálními náklady a seznámit se na společných akcích. Podívat se na akce ,,dobrovolník.cz,, akce se zvířaty, psy, děvčata mají v tomto věku velký zájem o koně, takže přihlásit se ke koňákům, jezdecké školy atd.

Záleží odkud jsi a co je blízko v okolí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jjj
Datum: 04.12.16 12:02

Víš kam chodí holky, do obchodáku vočumovat, do KFC, Mc Donaldu, na bubletee a dortíček. Na Floře je jich a plno jich tam taky brigádničí, jsou to studentky, taky někoho hledají.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.