Zkušenost s internetovou strankou notino?

Od: Datum: 02.12.16 12:52 odpovědí: 7 změna: 08.06.17 21:14

našla jsem na netu stránku notino a mají tam spoustu produtku,mate někdo nějakou věc, kosmetiku a podobně od nich? diky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.12.16 12:56

Mnoho let nakupuji na parfums. cz , dnes je to NOTINO, jsem maximálně spokojená s výrobky (parfémy, parfémované vody, krémy, oční stíny). Na email mi chodí akce, nákup zde mohu doporučit.

Ohodnoceno: 0x

Od: nikc®
Datum: 30.01.17 15:12

Zkušenost s nákupem nemám, ale vadí mi jejich vlezlost. Včera mi nabízeli voňavku Euphorii a pak ještě znovu a znovu, že mám poslední šanci si jí koupit ve slevě. Tak už si jí konečně kupte! Je výhodná! Napsali. Tůdle. Chodím do kamenných obchodů. Kdybych věděla, jak vypnout nebo zapnout Adblock, udělám to. Budou vás tak dlouho otravovat, dokud si něco nekoupíte. Stránku Notino jsem ani nehledala. Sama si mě našla.

Datum: 31.01.17 09:54

Já ho třeba měla zaplí ale pak nevidím odpovědi na otázky, takže jsem ho zase vypla. Nevadí mi reklamy, ty vlezlé prostě zavřu a ty ostatní jsou spíš ku prospěchu. Na mail mi chodí i slevy na kosmetiku a parfémy, dá se tím ušetřit Aspoň na té dopravě tu platit, je otrava

Od: sue®
Datum: 28.02.17 16:42

Taky kupuju na notino, hlavně parfémy a před vánocemi i nějaké dárkové sady. Vždy jsem byla spokojena!

Datum: 28.02.17 20:53
Notino se dříve jmenovalo Parfums.cz. Dá se tam sehnat levněji kosmetika a vůně. Pokud tedy nebudete chtít kupovat novinku, ta moc levnější nebude. Mám zajímavou zkušenost z loňského předvánočního nakupování. Kupovala jsem sestře luxusní vlasovou kosmetiku. Kamarád pracuje na vysoké pozici v Loreal a může si vše nakoupit se slevou, když jsem mu poslala ceny, za které mohu nakoupit na Notino.cz, tak mi řekl, ať to určitě koupím tam, protože takhle levně to nekoupí ani on sám. No a já to nakonec objednala asi až po týdnu a mezitím mi to o několik stovek podražili. Ale chápu to, třeba nakoupili velice levně jen určitý počet kusů a po té už museli prodávat dráž.

Od: lenulka
Datum: 05.06.17 21:47

Ahoj, taky na tomto eshopu nakupuji pravidelně, hlavně parfémy a pak dekorativní kosmetiku, a zatím žádná stížnost. Vždy přišlo vše v pořádku.

Od: evulik
Datum: 08.06.17 21:14

Já si na Notino.cz nedávno koupila pleťový krém od Vichy https://www.notino.cz/vichy/a…o-normalni-az-smisenou-plet/. Všude v obchodech cena vyšší, ale zde opět nezklamali. Super.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.