svatá pravda

Od: Datum: 22.02.13 18:03 odpovědí: 8 změna: 24.02.13 05:13
avatar
"Rok 2213 kdesi ve světě: Synátor: "Tati, prý kdysi žili nějací Čechoslováci?" Otec: "Jo... a podle nich se dnes říká: Seš blbej jak Čech nebo Slovák... můžeš si vybrat! Synátor: "Aha, a kde ty Čechy byly?" Otec: "No, už se to přesně neví jistě, někde ve střední Evropě, tam kde jsou dnes Spojené Emiráty Německo a nejzápadnější provincie Číny s názvem Rakousy." Synátor: "A to vážně byli tak blbí?" Otec: "No jo...je to v historických análech...prý rozprodali a vytunelovali vlastní stát, vláda tam nechala lidi umírat hlady kvůli exekutorům, za prezidenty si volili kriminálníky, tuneláře, ožraly, zlikvidovali si zemědělství, průmysl, dováželi zkažené potraviny z jiných států, vzali lidem práci a dali ji přistěhovalcům, vyživovali z vlastní kapsy nejchamtivější hamouny a stali se poskoky ostatních států Evropy, ale to kdoví...někdy si myslím, že za jejich vymřením bylo i něco jiné, vždyť se tomu ani nedá věřit, víš... tak tupý přece nikdo nemůže být!"
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ifkali*
Datum: 22.02.13 18:47

To je *haha**palec*

Nicméně otázkouzka ale je, kolik z těch lidí, kteří kritizují rozkrádání z veřejných rozpočtů, by se na rozkrádání nepodílelo, kdyby tam na nějakém tom postu nebo v nějaké funkci sami seděli.

doplněno 22.02.13 18:48:

otázkou .oprava

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fsdaf
Datum: 22.02.13 19:08

to je sice hezké, ovšem, toto celé se dá aplikovat skoro úplně na všechny státy evropy kromě beneluxu. to zaprvé

za druhé: umírat hlady? všichni afričané se vám upřímně vysmějou do fejsbuku.

a ty skažené potraviny sou úplně všude, můžou se dovážet nebo nedovážet

a za poslední, pokud někdo skutečně nenapíše řešení, ale jenom píše jako švejk, je to pořád dokola :)

v anglickém jazyce by to možná bylo zajímavější

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.13 21:03

Každá doba nese své a věřte, že o té naší se za sto let bude říkat "zlaté časy".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 23.02.13 12:57

Tak jestli má být normální žrát zkažené nebo jedovaté potraviny. Dovežené bůhvíodkud. Tak já chci zpátky komunisty. Za nich to nebylo. A ničeho si nevážím víc, než vlastního zdravého teřichu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.13 22:40

Když pozoruji jak je to horší a horší, tak bych se těm vašim pravnukům ani nedivil, kdyby říkali: "Chceme zpátky politiku z počátku 21. století.Raději budem žrát zkažené a jedovaté, než trpět hlady."

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zabu
Datum: 24.02.13 00:13

Až na to, že o konci 20. stol. se bude jednou psát jako o století dostatku potravin nezkažených, vypěstovaných na vlastních polích. Pokrok holt nezastavíš. Jen to jde "nějak" opačným směrem. Zatím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.13 14:20
avatar

no taky se jedná o reálnej pohled na svět, ale z takové řekněme extrémní stránky. Třeba zalesnění je v česku opravdu k Evropě mohutné - významné, ale opět máme problém se o lesy starat. Krade se kde to jde, to je nešvar česka.Stirečku co se týče prezidentů, upřímně se skláním před tím, co je napsáno a je to napsáno podle mě pravdivě. často můžete být za tento výrok kamenován, pravdu lidi holt nechtějí slyšet. velmi se stydím se za pana V.K.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 24.02.13 05:13

Ač to tak na první pohled nevypadá, tak za mnoho věcí mohl VH, stačí se jen trochu zamyslet a najít souvislosti.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.