Co kupujete dětem na Vánoce

Od: Datum: 01.12.16 21:23 odpovědí: 16 změna: 02.12.16 19:20

Ahoj, Vánoce jsou za dveřmi a potřebuji koupit dárky pro děti, co kupujete vy?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.12.16 21:47

bábovičko. Já jsem dceři koupila novou myčku :-D

Datum: 01.12.16 21:57

Já nic. Dcery odrostly a tak jsem vánoce před pár lety zrušil. Od té doby mám svatý klid a mír *andel*

Datum: 02.12.16 10:55

Já se také těším až nastane doba, kdy nebudu muset nikomu kupovat dárky *smich*

Datum: 01.12.16 22:32

Děti jsou velké, nekupuji nic a nebo jenom nějakou drobnost. Když byly malé, tak dárky dostávaly, ale věděly, že to nebudou věci z reklam. Do čeho jsem nikdy neměla problém vkládat peníze, byly knihy. Vánoce jsou dneska o komerci, reklamách, vnucování lidem, co je nutné, potřeba nakoupit, co je in. Já osobně jsem nejraději, když mám doma u sebe všechny své blízké, na chvilku si sedneme spolu a popovídáme si.

Datum: 02.12.16 10:56

Máte pravdu, jenže s mrňousama a bez těch přiblblých reklam to je těžké...ale souhlasím s Vámi.

Datum: 01.12.16 22:35

Máme na okně schránku pro Ježíška, kam děcka dávají dopis s tím, co si přejí. No a když to jde, tak to vyplníme. :)

Datum: 02.12.16 10:57

To děláme také, ovšem v dopise je obvykle zanesen komplet katalog Pompa

Od: balzerka
Datum: 01.12.16 23:48

Já kupuji vnoučatům většinou sportovní potřeby, jako cyklistické nebo lyžařské rukavice, hokejku, dres Messiho, blikačky na kola, balon na basket, batůžek, pálku na stolní tenis, tabuli na kreslení s křídami, knížku o lidském těle, deskovou hru, puzzle, kabelku ...

Od: maky®
Datum: 02.12.16 10:48

Letos to máme jednoduché, dcera s rodinou se budou stehovat do nového domku, tři vnoučata každé bude mít svůj pokojík, vyrobila jsem jim keramické květináče a obrázky, ale jinak mají své představy a svůj vkus, tak dostanou na vybavení pokojíků finanční injekci, protože náš vkus je jiný. Koupili jsme takové drobnosti, např, zajímavé baterky, pokladničky, fixy, knížky.

Datum: 02.12.16 10:54

Děti - kluk, holka 3,4 roky. Holce kočárek pro panenky (i přes můj odpor, jelikož budou omlácené všechny zdi), klukovi Traktor s čelňákem + Lis a tříosák. + k tomu dostanou lego StarWars a ještě každý ze StarWars postavičku Stormtroopera a DearthVadera.

Datum: 02.12.16 10:55

Věk dětí by se hodil a také pohlaví. Nakupovat pro děti, je jednoduché, přece každá maminka, babička ví, počem děti touží a co zrovna letí. U nás (vnučky 6 a 3 roky) je hlavní hračka Lego, přesně vím, jaké vnučky chtějí. Domeček pro panenky, kočárek, knihy, kosmetika, oblečení, tablet, CD přehrávač...Možností je mnoho, stačí vybírat podle toho kolik je peněz.

Datum: 02.12.16 11:00

Dvěma maličkým pravnoučátkům, kteří mají ještě několik babiček a dědečků, tedy mnoho dárců, dávám, po dohodě s vnučkou bezdotykový teploměr. :-D Klukům, 8 a 11 let, štíra na dálkové ovládání, 3D stavebnici Lamborgini. Chtěla jsem župan, ale pro 154 cm není na netu nic, co by se mi líbilo a za čím bych nemusela běhat. Tak nakoupím nějaká trička a možná nějaký kuličkový hlavolam a pár blbostí. ;) Děti toho mají pod stromkem vždycky spousty kvalitních hraček a elektronických věcí. Tak si myslím, že když dostanou něco, z čeho budou mít radost 20 minut, bude to úspěch.

Od: mocicak
Datum: 02.12.16 18:10

Já kupuji klasiku, jako jsou ponožky, tepláky a vždy nějakou hru aby měly děti z něčeho radost pod stromkem

Datum: 02.12.16 18:25

Dotaz, zajímavý, ale co mají starší děti (22+) koupovat rodičům? xDD

Datum: 02.12.16 18:59

Já jsem si Ježíškovi napsala o nějakou fajn voňavku, ale malou, abych ji neměla zase několik let. Flešku, dobrý krém na ruce a také na chodidla. Pouzdérko na tužky, abych tužku nemusela hledat v kabelce. *hi* Děti si to přerozdělí a já budu mít radost. Třeba vás něco z toho bude inspirovat. ;)

doplněno 02.12.16 19:24:

Já si myslím, že všichni chceme pro naše drahé, něco nej nej, bombastického. Není to tak. Něco pro radost, pozornost, z lásky, něco co není až zas tak potřebné, účelné.

Datum: 02.12.16 19:20

No, ale rodice do 50 let? :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.