To je vůl!

Od: Datum: 01.12.16 15:58 odpovědí: 15 změna: 03.12.16 18:49

Dobrý den, v titulku nejde o nadávku, ale o obdiv. Takového vola (viz odkaz) asi hned tak někde neuvidíte. Je to krásné zvíře a prý je to domácí mazlíček . Zdravím!

http://hobby.idnes.cz/nejvets…130_111145_hobby-mazlicci_mce

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.12.16 16:02

Zatím jsem si myslel, že největší vůl je Kalousek, ale do tohodle má daleko.

Od: doxel
Datum: 01.12.16 16:08

Pokud kalousek, co jsou potom ostatní? Dinstbír, šabatka, marxka, ťok, sobotka, zeman, mynář, tomio, tejc a navrch bureš. Nebo to je nějaké zaujatost proti kalouskovi?

Od: ben®
Datum: 01.12.16 16:17

Dobrý den, no, tak politiku snad můžeme opustit a věnovat se jen obdivu tohoto tvora. Vlastně ani ta nadávka vůl není tak ošklivá, když si člověk prohlédne takového "drobečka" . Zdravím!

Datum: 01.12.16 16:49

Já už na něj koukala taky, už před nějakými dvěma hodinami a můj přítel tradičně prohodil : To by bylo masa ! *smich* Všechno hned přepočítává na jídlo

Datum: 01.12.16 16:55

Dobrý den, no, masa to je hora, to je fakt. Jenže, také má velkou spotřebu a zanechává množství odpadu.

A navíc - vždyť je to domácí mazlíček a není k snědku (zatím). Zdravím!

Datum: 01.12.16 19:52

Asi jsme všichni chlapi stejní. Kdysi jsem při pohledu na malá prasátka obdivně pronesl: "Mňam". A byl jsem prohlášen vlastní manželkou za cynika.

Datum: 01.12.16 17:31

Překrásný plemeník by z něj byl, škoda, že je to "jen" vůl. Na druhou stranu, chuděra jalovice na kterou by skočil.Kdyby měl koule, potkat bych ho nechtěla, jistě by byl velmi dominantní a možná i agresivní. Bez koulí je to prostě vůl i když velký.

doplněno 01.12.16 17:58:

Zdravím Vás Bene. Když mě to přišlo až líto, že ho o jeho okrasu připravili a ještě si to nějaký labužník připravil k obědu*smich*.

Datum: 01.12.16 17:36

Dobrý den, tak, já zde "brzdím" politiku a Vy přijdete s koulema. Myslíte vůbec i na něco jiného?

Zdravím!

Datum: 01.12.16 21:21

Dobrý den. Chtěla bych vidět toho smělce, který by se o takto narostlý exemplář tura domácího chtěl dobrovolně starat, pokud by nebyl vykleštěný. Myslím ten vůl. Čímpak ho asi vyhnali do takové velikosti? Pouze tráva to asi nebyla.

Datum: 02.12.16 08:08

Ne, určitě není "vyhnaný" žádnými granulemi, ani hormony, je to prostě takové plemeno - nebo rasa, chceteli.

Datum: 03.12.16 16:14

Dobrý den, je tam uvedeno, že narostl přirozenou cestou a za použití běžného krmiva. Ovšem, není tam uvedeno, jestli to krmivo nepochází třeba z pozemků vedle jaderné elektrárny . Zdravím!

P.S. pro "eulalie".

Datum: 02.12.16 10:00

Je sice velký, ale Holštýnské plemeno není u býků moc krásné a hlavně není výnosné (samá kost a málo masa). Jiná liga je Holštýn u dojnic. Mě osobně imponují spíše masná plemena, např. Charolaise, Aberdeen Angus apod.

Datum: 03.12.16 16:20

Dobrý den, pěkné obrázky. Já se v plemenech neorientuji, tak znám jen "klasickou" hnědobílou stračenu (a v NDR byla zase černobílá). A sympatické plemeno je to fialové - Milka . Zdravím!

Datum: 03.12.16 17:30

Doma krávy (na mléko), býky (na maso) chováme, tak o tom mám alespoň minimální přehled.

Datum: 03.12.16 18:49

proč jenom ve mně titulek příspěvku evokuje představu určité osobnosti?!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.