Nevim co po skole

Od: Datum: 07.12.16 20:50 odpovědí: 7 změna: 09.12.16 11:34
Dobrý den jsem ve 4 ročníku hotelové školy a nevím co budu dělat po maturitě. Můj vybraný obor mě nijak nezaujal a nechci v něm dál pokračovat tudíž teď premyslim co vlastně budu dělat když mě nic moc nezaujalo co by mě mohlo bavit
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.16 21:21
avatar

Muzes nastoupit do jakekoliv fabriky a delat u pasu , pak muzes makat v obchode. Sklady tez berou ...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.12.16 05:22
avatar

Proč sis vybral školu, která Tě neoslovila? Každý má, i v 15 letech, určitě nějakého koníčka, dělá něco rád. Tam bych se zaměřila. Jenže už je pozdě. Na hotelovce se dost učí jazyky, pokud tedy nechceš být číšníkem, provozním, recepčním apod., zkus si najít místo v cestovním ruchu, buď při prodeji zájezdů, jako delegát, průvodce turistů...

Vnoučata si vybrala podle svých zájmů. Vnuka odmalička fascinovaly mašinky. Ve vlaku či na nádraží byl ve svém živlu, vydržel půl dne s panem vyhýbkářem běhat po kolejích a přehazovat vyhýbky. Proto jsme se ani nedivili, když začal studovat železniční průmku. Za rok a půl bude fírou a to je to, co od života chce. A jde si za tím.

Vnučka je přes zvířátka. Chová závodní králíky, byla s nimi už i v televizi. Proto začala letos studovat veterinární průmku. Je spokojená, nemá prý ani strach z praxe, kde se bude asistovat i u telení krav či kastrování malých kanečků.

Vím, řekne se, v těch 14 - 15 jsi byl ještě děcko, které neví, co chce. Ale mělo by se opravdu vycházet z nějakých zájmů a ne studovat jenom proto, že sousedův Pepík taky studuje. Potom by bylo méně mladých lidí nespokojených a neptali by se: Co dál? Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zaseonicem
Datum: 08.12.16 08:59

Tak to jste tedy tazazteli odpověděla*zed*, žádná rada, jen pokec o vaší rodině. Můj příspěvek by měli smáznout / není tazatelovi přínosem, ale společně i s vaší odpovědí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.16 05:30
avatar

Odpověď Jagy je na rozdíl od Vaší k věci. Škoda, že to nevidíte. )–:

Vybírat školu a další směr po jejím ukončení musí každý sám podle svých zájmů. Protože ale tazatelka své zájmy neuvedla, nelze jí odpovědět jinak než obecně nebo příkladem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 08.12.16 09:07
avatar

Tezko radit, kdyz Te nezname.

Co Te tedy bavi? Jestli Te tedy neco vubec bavi?

Vyber si libovolnou vejsku a bez studovat, vydej se na zkusenou do zahranici, zacni podnikat, nebo bez pracovat na prvni volne misto, kde Te vezmou.

Na Tvuj dotaz, tak jak je, vazne nejde odpovedet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.16 07:13
avatar

po škole si užij pořádně prázdniny a pak vyraž do Anglie jako au-pair. Najdi si nějakou ale dobrou rodinu. Ideál Anglickou. Začni tam studovat jazyk ať se ti prohloubí znalosti AJ i po stránce psaní a po roce až se vrátíš, tak s matuitou a AJ v ruce můžeš dělat daleko více než kde kdo s vysokou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.12.16 11:34
avatar

S hotelovkou můžete třeba na recepci hotelu.Co vás baví, musíte vědět vy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.