Dají se učitelé zmást?

Od: Datum: 27.11.16 17:50 odpovědí: 9 změna: 30.11.16 16:38

Zdravím. Jen mě zajímá zda se dají učitele chování žáka zmáct? Zpolužák dostával ve škole s chování 1. Tvrdili že je nejvornější . Přitom při hodině pískal házel kamínky a občas si vymyslel šikanu. Pořád mu věřili. Když brečel řekli at to nehraje na city . Tak nevím . Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.16 17:53

EE..?

*nevi*

*zed*

Datum: 27.11.16 17:54

Každý člověk se dá zmást. Někdo má do vínku dáno víc, někdo míň; každopádně různé efekty, kterým podléháme při hodnocení druhých, se ve studiu učitelství vyučují.

Datum: 27.11.16 17:58

Dvojka z chování je z daleho horšího chování, než tady popisuješ. Určitě by ale takového spolážáka nějaký trest neměl minout.

Datum: 27.11.16 18:02

Podle způsobu položení otázky odhaduji, že autorem je buď druhák základní školy nebo několikanásobný repetent. *blee*

Datum: 27.11.16 21:29

Bohužel, strejci, tohle je vcelku standardní psaný projev frekventanta střední školy. FB si holt vybírá svou daň.

Datum: 27.11.16 22:07

... pískající při hodinách, házející kamínky a občas šikanující...

Datum: 28.11.16 06:04

A tou otázkou chceš říct co?

Stěžuješ si na nespravedlivost? Že spolužák proplouvá výukou s jedničkami z chování a Ty, ačkoliv provádíš totéž, tedy při hodině pískáš, házíš kamínky a šikanuješ, máš z chování trojku? A navíc vůbec neumíš česky, nejsi náhodou migrant?

Koukej být také NEJVORNĚJŠÍ *smich* , nekoukej, co se děje kolem Tebe a radši se uč. Jaga.

Už chápu, proč se nám " finanční odborníci" snaží vnutit názor, že si má každý člověk do důchodu jako rezervu naspořit milion. Protože až na nás budou dělat podobní machři, jaký vyroste z Tebe, budeme muset sahat jedině do vlastních zdrojů. ;)

Od: josefjohanek
Datum: 28.11.16 16:05

Mě je 14 let. Jen mi šlo o názor do povídky co ve škole píšeme. O mě taky tvrdí že jsem nevzornější. Máme ve třídě za vzor Rychelé šípy.

Od: josefjohanek
Datum: 28.11.16 21:15

Bohužel občas píšu s chybami když to po sobě nečtu. Učitelka je ráda že mám za vzor Rychle šípy. Chce aby jsme jí každe podezření na šikanu hlásili . Tvrdí že je povíná to vyšetřovat . I když spolužák co si to občas vymyslí brečí tak mu ostatní řeknou at to nehraje na city. Nemá ráda hulváty.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.