Jak si predstavujete dokonalou holku?

Od: Datum: 25.11.16 18:39 odpovědí: 13 změna: 26.11.16 10:51

*tuc* jak si predstavujete dokonalou holku (dle vzhledu) + fotky můžete posílat do odpovědi. ;)

*Kolem 18-20 let věku

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.11.16 18:42

Dobrý den, tato (viz odkaz) Vám připadá málo luxusní a s málo dokonalou postavou? Zdravím!

P.S. Nemáte už i nějaké jiné téma?

https://www.poradte.cz/volna-…to-holce-dle-postavy-let.html

Datum: 25.11.16 18:52

Nejlepší jsou číňanky, češky jsou hnusné.

Od: nevimjemo
Datum: 25.11.16 18:56

Nemělo by to být obráceně, já sem asi rasista ale holku jiné barvy či asijské národnosti bych nechtěl

Datum: 25.11.16 19:39

za každou *palec**palec**palec* a tu prostřední si dám nad postel *smich**frajer*

Datum: 25.11.16 18:55

Dokonalá žena, stejně jako dokonalý zločin - neexistuje.

Datum: 25.11.16 19:34

Já si myslím, že by nebylo od věci, abys ty sám na sobě popracoval, aby tě krásné holky a ženy vyhledávaly samy. Abys měl co nabídnout, čím zaujat. Jinak máš šanci sbalit stejné trdlo, jako jsi ty sám. *hej*Omlouvám se za orevřenost.

Datum: 25.11.16 20:29

Dokonalá žena (holka) neexistuje. Je to stejné jako s diamanty. Každý je jedinečný. Dokonalý ale neexistuje. M.

Od: asd1
Datum: 25.11.16 20:46

Štíhlá sportovní postava, veselé oči a úsměv.

Ty vychrtlý anorektičky ani náhodou a to vůbec ne proto že to jsou číňanky. To obejmeš a otlučeš se o kosti...

Datum: 25.11.16 21:02

Nejlepší je ta, co se hned po sexu promění v basu piv a tři kamarády. - (ukradeno na internetu)

Od: balzerka
Datum: 25.11.16 22:41

Němá nymfomanka , majitelka pivovaru. Za sebe, každý má svůj idol. To nejde zobecnit.

Od: nec
Datum: 25.11.16 22:43
Já si jí představuji jako brunetku s hezkým úsměvem a s málem makeupu, viz foto.
A abych nezapomněl, hezký zadek a pevná prsa :)
Datum: 26.11.16 02:25

Já si dokonalou holku představuju tak, že neskočí na špek tomu, kdo má v hlavě jenom dokonalou holku a luxusní postavu.

A od dokonalého kluka (jiný by u dokonalé holky neměl šanci) neočekávám, že tu bude vybízet uživatele k porušování !Pravidlo Z7: je zakázáno poskytovat návod k páchání trestných činů nebo nečestnému (podvodnému) jednání a také nelegálního šíření softwaru, autorských děl atd. (zveřejněnování fotek osob bez souhlasu vyfotografovaných osob).

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.