Může se z bezdomovce stát multimilionář/mld

Od: Datum: 24.11.16 18:16 odpovědí: 15 změna: 26.11.16 12:01

Muže se z bezdomovce (co nic nemá) stát multimilionář/miliardar vyjma loterie?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.16 18:19
avatar

Co Vás k této otázce vede? Jak to asi můžeme vědět? Vylučujete možnost výhry v loterii, tak co přesně máte na mysli?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 18:23
avatar

Ne, nemůže!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: adam20
Datum: 24.11.16 18:47

Co by nemohl?

Co když něco převratného vymyslí?

Co když pak najde peněženku ve které bude třeba 30 000 Kč. Jako nálezce si pak si může 10 % nechat a za tyto peníze si to nechá patentovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dave
Datum: 24.11.16 18:44
Ano může, když se zapátra na internetu tak se něco najde
Jenom mne zajímá proč bezdomovci pijou alkohol
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.16 07:40
avatar

Nevíte, proč pijou alkohol *sok*? Je to dočasný únik od reality a beznaděje. Aspoň na chvíli zapomenout na bezvýchodnou situaci.

Zkuste se vžít do pocitů takového bezdomovce, zvlášť teď, v téhle roční době: sedíte někde na lavičce, mrholí Vám za krk, svrbí Vás nemyté tělo, boty máte mokré a skoro bez podrážky.. Máte hlad a strach, že Vás "kolegové" oberou i o to málo, co ještě máte, nebo Vás nějaký skin zabije. Chystáte se na noc ulehnout někam do polorozpadlé zahradní chatky, nebo do křoví. V dohledu možná tuhá zima. Výhled do budoucnosti veškerý žádný, asi se nic nezmění. Jeden den, jako druhý. Jeden týden, jako druhý. Jeden měsíc, jako druhý... Kolik jich ještě bude?

Ono to asi bez toho alkoholu přežít nejde!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 26.11.16 10:27
avatar

Musí to být hrozné, skončit na ulici, jak popisuje "magdon". Ale myslím si, že ve většině připádů jsou to chlapi. Jak je to možné? Dostali do vínku více fyzické síly a přesto si nenajde bezdomovec práci? Je to podivné. Kolik je žen, matek samotných a mají děti, vyžijí s pár korun, chlapi jim kolikrát neplatí alimenty a žijí, bydlí, starají se. Není to hanba pro chlapy, že jsou někteří naprosto neschopní a že jim nevadí jak žijí? Že si raději obstarají šidítko v podobě alkoholu, aby neviděli? Není to jen lenost a sobectví? Nevím...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.16 12:01
avatar

Asi před rokem jsem viděl dokumentární (?) film o bezdomovci a jeho družce, žijících v hrobce na pražském hřbitově. Drsný a velice smutný příběh, údajně podle skutečnosti. Bohužel, na jeho název si ne a ne vzpomenout. Film rozhodně stojí za to vidět. Dá se v něm najít odpověď na lecjakou otázku, mimo jiného i jak snadno se stanete bezdomovcem a jak je těžké (až nemožné) se dostat zpět..


doplněno 26.11.16 12:04:

Tak ten film se jmenuje "Láska v hrobě".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.16 10:09
avatar

dave

- a co mají pít? - mátový čaj?!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 18:49
avatar

Může najít poklad. Ale to už fakt spíš najdeš tu dokonalou holku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nicke
Datum: 24.11.16 18:50

Super, díky za povzbuzení *ua*

Datum: 24.11.16 19:04
avatar

Pokaždé píšete odpověď, která Vás napadne jako první?

Proč by nemohl? Třeba dědictvím?

Třeba je bezdomovec a konečně vyhraje dlouholetý soudní spor o navrácení majetku...

p.s. kdo je to bezdomovec? Dle některých definicí je to kdokoli, kdo nemá nájemní smlouvu.

Tedy i vaše děti . Lepší je pojem osoba bez přístřeší. Ale to je akademická diskuze.

Multimilionář je ten kdo má víc jak dva miliony.

Takže nějaký philantrop z ameriky daruje našemu bezdomovci dva apůl milionu .. hmm divné, ale jak někdo nade mnou píše, nic není nemožné ( heh i když tohle je hodně přitažené za vlasy :)

Bezdomovec co nic nemá? Myslíte nic nebo peníze. Poslední bezdomovkyně u které jsem byl měla psa, unimobuňku, matrace, vojenské kamna, skříňky .. :)

Ti předešlí měli stany :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 19:37
avatar

Jéžiši, tak jste to teda fakt rozebral. Takže jo, může. Tak a co dál? Tak tady všichni odpovíme jedním slovem. "Může-nemůže". Tak já se zeptám, jestli mne zítra ráno může přejet auto, když budu dávat pozor. Zrovna tak duchaplná otázka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.16 07:54
avatar

Fido, asi máte pravdu, ale v tom případě, proč je tolik bezdomovců a tak málo lidí, kteří se stali bezpracně milionáři? Vlastně ne málo, ale nikdo. Možná, že to bude i tím, že ikdyby třeba zdědil, nikdo ho nenajde, protože není nikde hlášen, odjel do jiného města a vlastně, kromě několika kamarádů, nikdo ani neví, jak se jmenuje. I ti kamarádi neznají mnohdy ani jeho příjmení. *nevi*Nedávno byl v televizi případ člověka, který byl jednou nohou na ulici a lidé, kteří mu nabídli pomoc, když vyhrál, ho obrali. Nějaký soud proběhnul, ale nikdo nevíme, jak to dopadlo. Ale zase, soud navrhnul a podklady zpracoval advokát. Takže "výherci" stejně zůstane na pár piv.

Magdon, k tomu, co pojmenováváte, k alkoholu přidám ještě formu autizmu. Aspargra. A prý je mezi bezdomovci několik. A taky nějakou duševní poruchu, problém, neschopnost žít podle jakýchsi, byť jednoduchých pravidel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: knife
Datum: 24.11.16 21:01

steve jobs byl taky skoro bezdomovec. je i clanek kolik slavnych nemelo strechu nad hlavou a stali se z nich milionari. a ne dedictvim ale svoji praci. byli tam dost neznami herci kteri dostali dobre obsazeni.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 26.11.16 10:31
avatar

V našem městě jeden pán, nebyl to ještě bezdomovec, ale žil na hraně a vyhrál 3 miliony. Člověk si říkal, tak si konečně pomůže a bude mít pěkný život. Prdlajs, byl to ochlasta, už nemá zase ani korunu a to uběhlo pár let. Nevím, co s ním nyní je, nevím ani jestli už není tím bezdomovcem, smutné, moc smutné...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.