Badoo a falesne profily

Od: Datum: 24.11.16 11:20 odpovědí: 1 změna: 24.11.16 11:54
Cau vsichni, jak jsem se dozvedel, badoo robot vytvari falesne profily tim, ze stahne udaje z facebooku, mailu atd. Ale zajimalo by me, jestli je schopen i dopsat napriklad kolonku about me a tam nejakou srozumitelnou vetu.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.11.16 11:54
Ty šmejdi ještě fungujou? Když to spustili chovali se jako virus. Kdo se jim zaregistroval, tomu se na všechny kontakty z mailu rozeslaly pozvánky. Spolužačka do toho vlezla a rok potom mi chodilo badoo.. Slečna ta a ta vám nechala vzkaz na Badoo. Manželka z toho měla ohromnou radost že si tak vytrvale dopisuju s cizí paní. Nastavil jsem filtry aby to email házel do spamu a to svinstvo otravovali snad ještě rok. Miluju když si někdo další z lidí co mě mají v adresáři tuhle kravinu pustí do počítače.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.