Kde najít holku s dokonalou postavou?

Od: Datum: 23.11.16 20:11 odpovědí: 47 změna: 04.12.16 08:23

Normální holku už sem měl několikrát, ale chtěl bych nějakou luxusní, nejakku takovou co dával před chvílí ty fotky..

Jak uspět, kde takovou holku hledat? Moc děkuji za odpovědi, ačkoliv mě už nebaví jen takové holky hledat na internetu, ve videích a jen si honit chci s takovými holkami vic, nemusí to být nutně sex, jen ten pocit že chodím s takovou luxusní holkou...*dril*


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 23.11.16 20:14
avatar

Máš co takové holce nabídnout? Většinou si cenní své krásy a chtějí něco naoplátku.. Podle vyjadřování a psaní, to nebude ani inteligence, ani fyzická krása, když na tebe neletí samy od sebe.. Hm? co můžeš nabídnout?


doplněno 23.11.16 20:25:

Ráda bych se ještě zeptala těch, kteří vidíte do střev poraďte - opravdu se nejedná o toho samého tazatele, co zakládal otázku s těmi fotkami? A je vůbec prospěšný tady mít takovéto nejapné otázky? Potřebujeme to tu, když existují jiné radící weby s lascivními tématy, aby to tu zachvilku nedopadlo stejně.. :/ samý troll a hloupé otázky...


doplněno 24.11.16 08:49:

Já vím, bohužel jsem viděla nejdřív tuhle 1. otázku, odpověděla - a až pak tu další hromadu podobných, jinak bych neodpověděla.. :( .. škoda, že ta registrace není povinná, to by podobný mamlasy možná odradilo, ale vím, že to taky nic neřeší..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 08:33
avatar

"...je vůbec prospěšný tady mít takovéto nejapné otázky?"

Proč hned cenzura? Stačí na otázku, která se mi zdá nejapná, prostě nereagovat. Když se tazatel nedočká odpovědi, přestane ho to bavit a odejde sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 20:20
avatar

Takové holky rády něco dostávají, mají rády, ty, kteří jim něco můžou dát *tanec*... Ale pokud se do toho budeš vrhat po hlavě, tak z toho nic nebude :-D... Já být tebou, tak bych hledala, takovou, která se ti na pohled zalíbí a u které budeš vidět, že není žádna fiflena a nechce nějakýho pracháče... Taková se ti nevyplatí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 21:01
avatar

Kam s ní budeš chodit? Sex nemusí být, tak kam ji vezmeš? O čem si s ní budeš povídat? Co jí nabídneš? A pak ji doprovodíš na tramvaj? No neblázni! *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hodnestesti
Datum: 23.11.16 22:46

V bordelu, chlapče, v bordelu... Ale v nějakém lepším. Sice si trochu za tu službu připlatíš, ale pořád tě to vyjde levněji než nahánět takovou ženskou v reálu (navíc s nejistým výsledkem).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmeni
Datum: 23.11.16 22:54

Fuj, žádnou špinavou devku nechci! Fuj

Datum: 23.11.16 22:57
avatar

Takže byste chtěl mít slečnu jen na to, abyste se mohl chlubit, že s ní chodíte? Co by z takového vztahu měla ona? Mimochodem - jakou postavu máte Vy? Co můžete takové luxusní slečně nabídnout, když máte tak závažný problém, viz Vaše vlákno: Z toho je patrné, že dobrý sex asi ne:

https://www.poradte.cz/volna-…-nechce-se-mi-postavit.html#1

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ceet
Datum: 23.11.16 23:12

Najít jí můžeš kdekoliv, i na ulici. A uspět? Můžeš, jen když máš za prvé peníze, hodně peněz. A důležitá doplňující podmínka, za druhé, musíš se s ní o ty peníze být ochoten rozdělit. Když máš hodně peněz a nepustíš chlup, tak si jí stejně na nic, jako by si žádný prachy neměl. Tvůj vzhled je nejdříve až na 3. místě, pokud vůbec, ale extrémě důležité je splnit vrchovatě bod 1 a 2 , přes to nejede vlak. Můžeš bejt třeba druhý Brad Pitt, ale jakmile nemáš prachy, tak no chance. Takový kočičky totiž mají pekelnou spotřebu, kterou potřebují, aby někdo platil. Čili pokud máš naditou peněženku a účet, tak vyraž na lov, úspěch je zaručen. Ve výsledku tě samozřejmě daleko levnějc vyjde šlapka z bordelu, to je varianta, že nemáš tolik penež, ale nevýhoda je, že se ti na ní budou vozit i jiní, nejenom ty. Ale zase za to nedáš tolik. Pokud nemáš peníze žádný, tak to máš pecha. Nemajetnou nulu nechce ani průměrná šeredka, natož vystajlovaná luxusní kočena. To ti pak nezbyde nic než mokrý sny, nebo ta hoňka u videa, kterou už jak píšeš, stejně děláš. Prostě výběr možností se odvíjí od velikosti tvého konta.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pisatel
Datum: 23.11.16 23:43

...tak to jsem netušil, že děvčata s dokonalou postavou jsou jen ta prodejná. Je mi tě trochu líto :(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ceet
Datum: 24.11.16 13:22

Jo borče, ty netušíš ještě hooodně věcí, ale neboj moudrost ti dorazí s věkem. Jako může se ti stát, že dorazí jen věk sám, ale to bych ti nepřál, i když máš za tím na to našlápnuto. Až najdeš takovou luxusní kočičku, jakou chce tazatel, která s tebou bude jen kvůli tvé bídě, nuzotě a modrým očím, tak dej vědět, rád bych se přijel podívat. Neříkám, že se jedna z tisíce, milionu nebo... nemůže najít, ale rád bych takový úkaz viděl na vlastní oči. Ale bude to dlooouhé hledání. Zatím ti líto může být leda sebe, jseš ještě naivní, ale z toho, možná, vyrosteš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 23:58
avatar

Dokonalou/ velmi dobrou postavu může mít i normální, hodná holka. Ale určitě se jí nebude zamlouvat, že si ji někdo vyhlédl jen kvůli tomu. To je totiž hodně málo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 23:26
avatar

Zajímavý pokus o trolling, ale je moc očividný. Na zpovědnici.cz, mojestarosti.cz se totiž rovněž povaluje podobný dotaz. *ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 23:49

Jde o to jestli tě bude chtít - jestli ji okouzlíš a čím ...to by mne docela zajímalo co ji můžeš nabídnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 06:49

Pokud ji mas co nabidnout tak proc ne.Pokud ses atraktivni,mas penize,muzes ji doprat luxusni dovolene proc ne.Treba u nas ve meste mel jeden podnikatel atraktivni manzelku,postava a vizas modelky,meli spolu 2 deti,on vzhledove nic moc,ale dopral ji luxus,pak si stejne nasla nekoho jineho a nechala mu dve deti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: damandys
Datum: 24.11.16 09:07

V nedávných dobách tyto "luxusní" holky očekávaly muže, kteří budou mít nadstandardní příjmy a budou podle potřeby vše financovat, včetně dárků. V dnešní době ani vyšší příjem nestačí, jako samozřejmost se bere dobrá pracovní pozice nebo úspěšné podnikání, zároveň musíš mít čas podle potřeby partnerky. A ten čas musíš ty sám odhadnout, kdy je vhodné s ní být. O tom, jesti se taková holka dá s tebou vůbec do řeči rozhodují i maličkosti. Stačí jen to, že se ráno probudí a ty jí nezavoláš nebo naopak jí zavoláš ještě před probuzením a na mobilu najde nepřijatý hovou - a končíš. I když budeš všechno splňovat, takovou luxusní holku nenajdeš, protože se nepohybují v běžné společnosti lidí, jsou uzavřené v bohatých čtvrtích, kde není pro "obyčejného" člověka žádané se projít po ulici kolem jejího domu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ria®
Datum: 24.11.16 09:12
avatar

:D zase to nepřehánějte, jsou to taky jen lidi, ženy, které mají různé povahy, může být opravdu i fajn a příjemná, s normálními koníčky, zájmy i požadavky.. :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 24.11.16 10:35

Buď si jí najdeš, nebo jí uděláš z tuctový - pokud na sobě člověk opravdu maká, tak z tlustý ošklivky jde během pár let udělat hezká slečna se štíhlou sportovní postavou. To platí pro 90% lidí, zbývajících 10% má nějaký zdravotní problém kvůli kterému to je problém. U těch 90% to je jen pohodlnost a lenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 10:48

Svou otázkou mi stršně připomínáte jednu z hlavních postav filmu "Klub sráčů".Pakliže jste neviděl tak doporučuji.Třeba se tam najdete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 12:37

Taky jsem znala jednoho, co měl holku s perfektní postavou, všichni se za ní otáčeli... Ale pak dostal rozum a našel si normální holku, s kterou má děti a která neutratí všechny peníze za kraviny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 14:09
avatar

Netušila jsem, že když má dívka pěknou postavu, je proto luxusní. To je přece normální, že sposta mladých děvčat je velice pěkných.

Ale: ta pěkná a "luxusní" může být také hloupá jako necky. A o čem si s ní budeš povídat? Naopak, nějaká nenápadná, která třeba pobrala trochu méně krásy může být veselá, příjemná, chytrá a dá se s ní prožít prima den.

Tím, že dívka měří 90 - 60 - 90 nedostane pokaždé i mozek s velkou kapacitou. Bohužel, je to tak.

Už někdy před 40 lety Vašek Neckář zpíval /snad si to pamatuju dobře/:

Hezká byla, hezká, musím říct, však teď když kolem kráčí, ne, mě už neomráčí,

štíhlý nohy, půvab, snědá líc, bohužel je to k pláči, hezká a nic víc. :-D

Chápeš, co chci říct? Raději o kousek víc v pase či pihy na nosánku, ale prima povaha, veselá, chytrá, vtipná, vzdělaná.

A druhá věc - co můžeš nabídnout Ty? Jsi i Ty sám luxusní? S bezchybnou namachrovanou postavou. A co hlava? Ta je plná, nebo prázdná? O tom jsi nám nic nenapsal. Škoda. *tanec* Jaga.

Navíc luxusní dívky často hledají protějšky s luxusním autem, luxusní chatou, luxusním bytem a luxusní kreditní kartou. Můžeš tohle nabídnout?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 14:11
avatar

Ale napsal ... :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 14:51
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nit
Datum: 24.11.16 16:30
A co hlava? Ta je plná, nebo prázdná? O tom jsi nám nic nenapsal. Škoda. *tanec* Jaga. Ale psal - jenže nepřímo (skrytě). Když se sleduje jeho vlákno a dotazy, tak je vidět, že hlava prázdná není, ale je v ní něco jiného než normální mozek. Co v takové hlavě je raději ani neuvádím.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nicke
Datum: 24.11.16 16:38

Já nepsiu teď myslím třeba za 5 let az budu boháč *hej*stejne to není myšleno zcela vážně*smich*

Od: nit
Datum: 24.11.16 16:45

Teď se potvrdilo co má "nicke" v hlavě! *bzum*

Na takové otázky je opravdu lepší nereagovat, jak tady už někdo doporučoval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 19:34
avatar

To aby sis pomalu vsadil sportku...;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 15:39
avatar

Hahahaha, hezká, blbá, ale moje *haha**haha**haha*

*placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nicke
Datum: 24.11.16 15:54

Všechny holky nemusí být hezký a blbý...

Datum: 24.11.16 16:54
avatar

Tu už nenajdeš, tu mám já doma!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 19:32
avatar

No jo, některý jsou ošklivý a blbý...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 18:01
avatar

Jednou večer mi bylo smutno. A najednou cink cink, zvonek u dveří, panelák, desáté patro. Otevřu a tam princ na bílém koni! Páááni, to bylo. *sok* To je asi stejné, jako tvoje představa překrásné dívky s ideální postavou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nicke
Datum: 24.11.16 18:13

Mám asi takovou šanci jako postavička že hry na mobil virtual beggar *slunce* důležité že tam je šance

Datum: 24.11.16 19:24
avatar

Jak se s tím koněm vešel do výtahu *sok*? Nebo snad přišli po schodech?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 19:31
avatar

magdon,v ově v panelácích bývají dva výtahy,jeden osobní a jeden nákladní,ten bývá docela velký...jestli se oba trochu nahrbili a řidič neměl přilbu s chocholem...spíš mi přijde neuvěřitelné,že fungoval zvonek...*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: damandys
Datum: 24.11.16 23:23

Jestli jel ten princ na bílém koni do desátého patra výtahem, tak je u mě borec. Ale možná se mýlím a s koníkem vyklusal po schodech.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 18:42
avatar

Tak tohle určitě souvisí s otázkou na kterou jsem před chvílí odpověděla. Teda ta fotka té slečny v kraťasech, co se "někdo" ptá kolik je jí asi let. Pokud si myslíte, že máte luxusní postavu, tak s tím něco udělejte. nebo pokud je vaše představa o "luxusních" holkách taková jak jste předvedl, tak takovou přece najdete na každé ulici, v metru, autobuse, kině. Prostě kdekoli. To teda nevím co jste měl před tím za příšerky, které nazýváte normální, když nedokážete ulovit ani takto obyčejnou holku. Kdyby si natáhla kalhoty, tak bych ráda věděla, z čeho bych se měla skácet. Bože...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.16 19:30
avatar

Taky nevím, co za luxus tazatel vidí na těch fotkách. To byla kdysi moje první láska mnohem hezčí a za luxus jsem to nepovažoval já, ani ona. A to mi jí kde kdo záviděl :-P.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anone1982
Datum: 24.11.16 19:48
Je obyčejná jo? Tak nevím kde vy zijete, když potkáváte takové holky "stále"...
Mě je 34 let a přijde mi super, jo bylo jich dost ale víc než dvě na sto holek z těch štíhlých takovou dobrou postavu a tělo nemělo...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: dylin
Datum: 24.11.16 18:57

Jednou jsem takovou měl... bál jsem se o ni, protože se kolem ní motal na ulici kdejakej nadrženej "pakůň". Pak se ukázalo, že je hysterka a emočně mě vysála do dna. Zkusil jsem a už nepotřebuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 24.11.16 20:16
avatar

Tak vidíte, ani štíhlé nožky nejsou zárukou příjemné povahy a inteligence.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.16 21:30
avatar

- co v nějakém fitku? , nebo mezi baletkami? - pokud na takové holky máte...


doplněno 25.11.16 22:16:

nicke

- no možná kdybyste začal taky nějak sportovat - proč ne? .. Z Vaší reakce soudím, že asi nesportujete, jinak už byste takovou holčinu určitě někde potkal.. Baletky jsem zmínila proto, že podle mého názoru mají právě ony dokonalou a vytrénovanou postavu - a umějí se navíc i ladně pohybovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nicke
Datum: 25.11.16 21:38

No ja baletky moc nemusím, radši bych obyčejnou sportovní holku, gymnastku, aerobicku atp. Ale právě musí mít tu dokonalou postavu, a další otázka Nemám. Jen se tu zpovidídam ze svých nejhlubších snů, tudíž takovou holku budu mít max ve snu.

Od: vanad1*
Datum: 03.12.16 21:14

V současnosti je vývoj postav slečen takový, že i žaludeční kapky nestačí. Pokud jste vyhrál ve Sportce, budou přicházet i bez pozvání. Pokud ne, smůla.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 04.12.16 07:41
avatar

Vanad, nemáš pravdu. Kolik dívek má dokonalou postavu, ale jen ji neumí zviditelnit? Nemaluje se, neoblíká extravagantně. Je skromná myška. Ale postavičku má dokonalou! A nevidí smysl života v plastikách a velnesech a v parfumeriích. Třeba s tebou chodí do školy nebo bydlí v sousedním bytě. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 03.12.16 21:37
avatar

Jedině nějakou modelku, pokud jste fotbalista, hokejista nebo movitý, jinak musíte brát, co je k mání...

Ale třeba milá povaha a umění vařit, to vůbec není k zahození...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 03.12.16 21:39

Pěkná postava je sice plus, ale vůbec není zárukou štěstí ve vztahu. K čemu Ti bude dívka s postavou modelky, která je třeba hysterická nebo líná bordelářka. A máš Ty co nabídnout?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 04.12.16 08:23

Nic není dokonalé, takže ani holka s dokonalou postavou neexistuje, muže mít postavu hezkou, může se dokonalosti blížit, ale to je tak všechno. A takových holek se najde *smich*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.