Bolest hlavy jako po aspartamu

Od: Datum: 23.11.16 00:08 odpovědí: 6 změna: 23.11.16 21:03

Nevím proč ale bolí me hlava jako kdybych mel uměle sladidlo, přitom sem žádné nemel, jak me tolik může bolet hlava z zničehonic?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.16 00:38
avatar

Dneska byl větrný den, alespoň tady u nás. Také mě bolí hlava, jako vždy, když svítí slunce (hlava se nahřeje) a zároveň fouká ne úplně teplý vítr.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 06:03

Pokud Vás bolí hlava po aspartamu, pak může i zničehonic.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 09:26

,,Neužívejte Aspartman -je to svinstvo a to největší,ale hlava z toho nebolívá. Každého občas bolí hlava

Kupte si STEVII v přášku naprosto neškodhou je sice dražší ale je bez jedů.Je to bylina..Také ji používám,,je ke koupi v Tescu-větší i menší.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 17:30
avatar

Netuším, jak bolí hlava po aspartamu (nikdy jsem ho k ničemu nepotřeboval), ale z vlastní zkušenosti vím, že může bolet z mnoha důvodů, někdy i bez nich. Prostě bolí jen tak, bez příčiny. Občas se mi to stává. Pokud je bolest snesitelná, neřeším to, většinou to samo zase přejde. Pokud se bolest stává nesnesitelnou, vezmu si prášek "valetol" (na každého ale funguje jiný) a většinou mám do 1/4 hodiny pokoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 23.11.16 20:56

Bolestí hlavy je hodně druhů. Od krční páteře, po úderu, po probdělé noci, na spáncích souvisí bolest s trávením-žlučníkem, čelo bolívá od ledvin,při změně počasí. Někoho bolí hlava z nedostatku tekutin, jinej zase pil, co neměl. Někdy se hlava rozbolí až po zkoušce, kdy opadne ten stres. I alergie by se taky tak mohla prezentovat. A že zrovna na aspartam? S tím jsem se zatím nesetkala.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.16 21:03
avatar

Mně umělá sladidla spouští (nebo spouštěla) migrény. Pomalu to povoluje, ale donedávna jsem se mohla pozvracet, když jsem se omylem napila něčeho se sladidly, prostě reflex z toho. Bohužel i chuť stévie toto vyvolává, chutí mi připomíná sladidla. Teď už to vypiju, když něco se sladidly omylem dostanu, a migrénu mi to už nespustilo... ale poslední mi spustil hroznový cukr...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.