Bitka na ulici

Od: Datum: 20.11.16 23:39 odpovědí: 5 změna: 21.11.16 07:06

Krásný večer,

Dnes jsem se procházel po městě s 10 tisíci obyvateli. Šel jsem zapadlou uličkou, která vedla na náměstí. Byl tam kostel, který jsem pozoroval, dale byl zajímavý rohový dům, kde na schůdku u dveří seděl cigán výrustek.(Vždy se jim říkalo cigáni,káni) Díval se na mě, co si to prohlížím, tak jsem se taky chvilku díval.(na něj) Už jsem byl kousek od něj a najednou zařval: Zmrde, co čumíš!? Ušel jsem pár kroků, zastavil a zeptal se proč se nemůže bavit slušně. Přišel ke mě a dal mě pěstí.Nestačil jsem nic udělat. A přestože jsem byl o hlavu vyšší, nedokázal jsem nic udělat. Neumím rozdávat rány. On chtěl dát ještě jednu, ale já jsem zdrhnul jak malej srab. Strašně jsem se v sobě zklamal. Štve mě, že to tak na světě chodí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.16 23:43

Jsou zvířata, kterým se nesmíte dívat do očí. Chápou to jako výzvu Teď už to víte i z vlastní zkušenosti a vyvázl jste z toho ještě levně. Buďte rád, že tam byl sám.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.11.16 23:45
avatar

Pravidlem bývá, že žádný cikán neútočí jinak než slovně, pokud je sám. Pokud vás napadl, je dobře, že jste utekl. Nejspíš měl za zadelí (rohem) další kámoše. M.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.11.16 23:58
Bohužel se svet v sluníčko obrací a buďte rad,ze jste ho také fyzicky nenapadl! Bud mel za rohem deset kamosu nebo byste mel co vysvětlovat u soudu!
Holt se toho od dob Orlíku celkem dost změnilo a ted to tady chodí trochu jinak..
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.16 00:13
avatar

Měl si volat policii. Oni by mu možná přišili další věc. Když se takové věci nebudou řešit ani fyzicky, a ani tímto, budou si ty zvířata dovolovat více a více. A to že jsi utekl je naprosto adekvátní. Ale ten telefon mi tam chybí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.11.16 07:06
avatar

Ve světě ani ne. Toto je vysloveně naše specialitka. Ovšem Vy si nemáte co vyčítat, nezklamal jste. Toto je totiž situace, kde nejde vyhrát. Kdyby došlo o střejší rvačce, tak si pište že by vzápětí vyběhlo 5-10 soukmenovců a Ti by Vás upravili natolik, že byste psal z nemocniční postele. To už tady x-krát bylo, přičemž dotyčný by rázem dodal 10-20 svědků, kteří by dosvědčili, že Vy jste napadl jeho. Nebo by to dopadlo tak, že byste dotyčného zpacifikoval. Jenže pozor - to by byl jednoznačně rasismus, jak by začali kvílet Dienstbierové, Šabatová a podobná sluníčka, kde by zajisté ombudsmanka vysvětlila národu, že za to vlastně můžete Vy, jelikož jste se na něj podíval. Viz nedávný sutpidní výrok:

http://praha.idnes.cz/anna-sa…1111_2285471_praha-zpravy_nub

Takže jste se zachoval správně, jediné co mi chybí je to, že jste měl okamžitě volat policii kvůli napadení neznámým pachatelem.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.