Plyšáci v Bille

Od: Datum: 20.11.16 15:16 odpovědí: 10 změna: 21.11.16 15:01
avatar

Nebudu si tady vymýšlet, že chci obdarovat dětský domov apod. Řeknu to na rovinu, jako důchodkyně s s normálním důchodem neexistuje pro mne možnost udělat nákup za 200 Kč, jednou, dvakrát možná, ale tolikrát ne. Ráda bych jednoho plyšáka dala své malé 4.l. vnučce, která to nemá lehké, protože žije ve střídavé péči a problémech s tím, o tom bych se radši nezmiňovala. Kdyby mi někdo byl ochoten poslat nějaké body, známku bych uhradila, pokud by byl v Praze, mohla bych je převzít osobně, Ozve-li se někdo do vnitřní pošty, moc děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: sepi®
Datum: 20.11.16 16:08
avatar

A někteří pitomci jsou na poradně ((((((

Aja --> já už jsem je předala dál


doplněno 20.11.16 17:25:

Sakryš --- tady totiž byla první odpověď dost nevhodná, a na tu jsem reagovala ((((( teď to vypadá, že reaguji nevhodně, ale čégro pioněro to tady byloooo ))

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.16 16:19

Sepi. Tak nediv se. Aja třeba tady nečetla jiné moje příspěvky, kdy jsme mamince scháněli starší dveře, nebo hračky atd. A to ještě asi nechodí na FB, kde pro ně v různých skupinách poptáváme povlečení, nádobí apod. A nedej bože, když potřebujeme pro někoho opravdu jenom peníze. To by mě lidi jako Aja asi poslali rovnou do basy. *smich*

Milá Ajo, věř tomu, že mám natolik vysoký příjem, že klidně do Billy mohu chodit nakupovat a mohu známky sbírat. Ale nechodím tam tak často a sehnat nálepky pro 20 dětí není jen tak. Proto děkuji všem, kteří mi nálepky posílají. Co neudám dětem, budu prodávat na Bazoši *frajer*. Nene, neberte mě vážně :-D

Všem moc děkuji i za nabídky jiné pomoci. Odepíšu, jen teď nebyl čas.Děkuji.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.16 17:12
avatar

Sebod, Aja to jistě nemyslela na Vás. Holky vážně mě mrzí, že té Billy chodíme velmi málo, spíš ne. Nálepek na plyšáky (Spongeboob a kamarádi) s Penny, jsem měla šíleně moc, nikdo se nezmínil, posílala jsem je paní do Zlína.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.16 17:27

Lído, jo já vím, žes Penny posílala. Penny většinou nepotřebujeme, tam máme pokladní ;). Jinak bych se taky ozvala, neboj *smich*.

Já právě při těchto akcích, kdy něco scháníme, vidím, že to s lidmi stále není tak zlé. Já jsem s tímhle vlastně začala před více jak deseti lety. Už jsem to tady jednou psala. To jsem si přivezla domů dceru na vozíku po autohavarii. Byla mladinká a najednou viděla svůj další život moc špatně. Nechtěla žít. Byly tam i pokusy o sebevraždu. Tak jsem ji vzala na LDN, do dětských domovů, do nemocnice na taková oddělení, kde Tě svírá srdce. A dcera se zmátořila a začala pomáhat v té době dětem z dětských domovů. Neměli jsme řádnou organizaci, žádné razítko. Ona seděla celé dny u počítače a psala případným sponzorům. Já si myslela, že z toho až tak nic nebude.. No a pak nám nestačilo osobní auto, ale dárky jsme vozily v dodávce. Byly toho fakt hromady. No a pak jsme zaměřili pozornost na maminky - samoživitelky. Ony ty jejich děti jsou na tom daleko hůř, jak děti v dětském domově. Ano, i s láskou jsou na tom někdy hůř. Je to divná doba, divný svět. No nic, To jsem od těch nálepek z Billy odskočila daleko :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.16 20:41
avatar

Sebod, to je skvělé! Taky jsem měla touhu pomoci a pak jsem slyšela v TV, že do dětského domova nic jen tak přivézt nemůžu, že to všechno můsí být na základě organizací, papírově podložené. Ale kdybyste potřebovala nálepky z Kauflandu, tak můžu přispět. Billu tu zrušili, zbývá jen Penny a Albert, ale do něj chodím málo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.16 20:49

Blešík. Děkuji. Tak ona situace v dětských domovech se za posledních deset let opravdu dost změnila. Dříve byli vděčni za vše, dnes toho díky státní politice a sponzorům mají opravdu hodně. Daleko víc, jak děti ze sociálně slabých rodin. V rodinách opravdu mají děti hlad, nemají hračky, nechodí na kroužky atd. Je to skutečnost, o které se moc nemluví. Bohužel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luig
Datum: 20.11.16 16:19

Sysli nespí neboj *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.11.16 20:54
avatar

Tento váš podnětný příspěvek tazateli jistě pomůže! *blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: luig
Datum: 20.11.16 21:15

A vy víte co tady bylo zá první odpověď v 16:05 ,když reagujete po 5 hodinách

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sepi®
Datum: 21.11.16 15:01
avatar

aja1946 ))sehnala jsem ještě dvě .) uvidím, co se ještě sejde, a pak bych poslala ))

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.