Kde koupit zasnubni prsten

Od: Datum: 20.11.16 10:46 odpovědí: 17 změna: 20.11.16 18:15

Dobrý den,

poradíte mi prosím někdo dobrý a prověřený e.shop, kde se dají pořídit zásnubní prstýnky?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.16 10:48

Kamenný obchod-zlatnictví. Zrovna toto je to co bych v eschopu nenakupovala.

doplněno 20.11.16 10:51:

Honzíku, já bych si raděj udělala výlet do jiného města, už jen kvůli velikosti.

Od: honzik
Datum: 20.11.16 10:50

nabídka v našem městě je bídná, proto eshop. nabídky nesrovnatelné

doplněno 20.11.16 10:53:

Velikosti jsou snad stejne ne? Vím, že potřebuji 54.

Datum: 20.11.16 11:00

Velikosti určitě sedět budou, ale nevěřím, že dostanete to, co koupíte na obrázku... mít to reálně před očima, ne ten uhlazený lesklý a bezvadný obrázek, za to ten výlet určitě stojí ;)

Datum: 20.11.16 11:04

ok poradi mi někdo tedy nejaky obchod napr. v praze?

Datum: 20.11.16 11:19

Prahu nevím, v Brně preferuji http://www.karat-brno.cz/#utm…utm_campaign=firmy.cz-2633419

doplněno 20.11.16 11:37:

Honzíku, neznám lepší a kvalitnější zlatnictví než Karat.Vždy obejdeme kde co a stejně tam skončíme.

Datum: 20.11.16 11:26

Dle webu to nevypadá kdovíjak věrohodně...

Od: balzerka
Datum: 20.11.16 13:51

Když si zkouším prsteny stejné velikosti, ale různě široké, tak jeden sedí, druhý, ten užší, mám trochu volnější. Taky rozhoduje, aby kamínek moc nevyčníval a nebyl ostrý. To pak zachytává. Teď je nejvíc v oblibě bílé zlato. Ale v tom máte asi jasno. Taky bych si někam zajela a porovnávala nad krabicí s mnoha prsteny, než přes e-shop.Taky ženské kolem poradí

Datum: 20.11.16 13:53

Tak s tim jak který prsten bude sedet, stejne poznám az kdyz ji ho dam. Ja tam nevyzkousim obsolutne nic. já muzu akorat vybirat dle vzhledu...

Od: jmlc®
Datum: 20.11.16 14:03

hloupost... - nosí prstýnky? Někdy jí řeknete "ten je hezký" nebo "ty máš ale tenký prstíky...půjč mi prsten" ... navléknete na svůj prst - podle rozměrů na svém pak vyberete přímo u klenotníka.

A vybírat prsten v on-line - no potěš... to bude výsledek...

doplněno 20.11.16 15:32:

Chce to situaci vystihnout - já tak zjistil "rozměry" snad půl roku před požádáním o ruku... I tak bych to viděl jako lepší variantu než trapas s malým prstýnkem...

"Vezmeš si mne?" "Ano. ...auuuu, ... á tak neva, já si ten prsten dám do kapsy..."

doplněno 20.11.16 15:43:

pardon - to o té velikosti jsem přehlédl... pak prostě nechápu, proč nezajít do zlatnictví a vybrat...

Na webech vybírat podle fotek... to opravdu ne.

Mimochodem - před výběrem jsem za ty roky věděl, jaké šperky partnerka má a jaké má nejraději. Vybíral jsem prsten, který se jí hodí k většině šperků - hodinkám, naušnicím, řetízkům... a snubní prsten jsme vybírali spolu, opět podle dalších kousků, které už jsou doma...

Hodně známých nenosí své snubní prsteny protože jsou z bílého zlata a nehodí se k dalším doplňkům...

Datum: 20.11.16 15:05

Tak tohle kdybych rekl, tak to tam muze jit rovnou se mnou...

doplněno 20.11.16 15:35:

Velikost mám zjištěnou jak píšu výše. tak nejak jsem ji, kdyz jsme chodili po obchodech donutil aby si zkusela prsteny. Takze velikost mám. A to ze dana velikost sedne me neznamena ze bude sedet i ji...

Datum: 20.11.16 15:51

to á také vím co má ráda, stříbro a ted bílé zlato. Tudíž prsten z bílého zlata a jestli bude zirkon nebo diamant to je udajne jedno. také neco primereneho...parametry mam dane. ale jak jsem psal, nabidka v nasem meste je mizivá...

Datum: 20.11.16 17:17

A myslíš, že by byla zklamaná nebo naštvaná, kdybyste si ten výlet do velkého města "na lov" udělali spolu? Nevím, jestli to není proti zvyklostem, ale já bych třeba tento způsob ráda přijala.

Od: paw®
Datum: 20.11.16 18:04
Zalezi, jaka je. Klidne si dokazu predstavit situaci, kdy ji pozadas s krouzkem na klice a druhou vetou nabidnes vylet pro prstynek. Jen si predem ujasnete cenu

Od: paw®
Datum: 20.11.16 17:17
Prstynek sem koupil na netu. Zlatnictvi ted nevim, ale ucel splnil dokonale. Nejde o to co dvlavate, ale o to co vyjadrujete. Kdyz byste dal krouzek na klice, a partnerka by byla na podobne ozdoby zvykla, tak proc ne.
Datum: 20.11.16 17:19

*palec**hej*

Od: jmlc®
Datum: 20.11.16 17:19

právě jsem s kolegou probíral tuto otázku - jeho kamarád měl termín dodání prstýnku před odletem na dovolenou. Termín nevyšel, letěli bez prstenu, požádal ji podle plánu a místo prstýnku dal právě kroužek na klíče ;)

nebo -

- čas 16:30

Datum: 20.11.16 18:15

Dobrý den. Zkuste se podívat sem Jinak je to česká firma Čistín. Kupuji od nich stříbrné šperky a mám vyzkoušené, že je to eshop solidní. Pošlou zboží i na platbu předem... ;)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.