Adventní kalendář pro přítele

Od: Datum: 19.11.16 22:52 odpovědí: 3 změna: 20.11.16 06:37
Zdravím, letos jsem se rozhodla udělat adventní kalendář pro přítele. Problém nastává v tom, co do něj dát. Chtěla bych něco originálnějšího než sladkosti. Napadá mě stírací los, lístky do kina..ale co dál? Za každou radu děkuju:)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.16 01:01

Kall, dejte mi telefon nebo e-mail na svého přítele a já se ho za Vás zeptám, co ho zajímá, a co má rád.

Ale vážně: Kdo jiný, když ne Vy, by měl vědět, co mu udělá radost, co ho pobaví, překvapí, potěší, ...

Od: balzerka
Datum: 20.11.16 01:52

Svoji nebo Vaši společnou fotku, dárkový poukaz na něco: třeba masáž, wellness či na nákup v nějakém obchodě-kniha, sport. potř., vstupenku na hokej..Někoho nadchnete pivním táckem, háčkama na ryby, krystalem nerostu,sešítkem sudoku, jiného samolepkou na kolo, originální odrazkou,hlavolamem, magnetkou jeho oblíbené kapely, zvířete či sportovce nebo nalepovací kérkou, pozvánkou na nějakou akci , třeba na dobré jídlo - Tu můžete vyrobit sama, podle toho, co ho zajímá a koná se v okolí. Nejlepší je zajít někam do Suvenýrů a nechat se inspirovat tím, co mají a podle toho, o co se přítel zajímá.

Datum: 20.11.16 06:37

Nebude se Vám to třeba zamlouvat, píšete sice jen, že jste přátelé, ale za to slovo se dnes schovává kde kdo. Jako by se za vztah styděl. Ale pokud jste milenci, do několika kapsiček bych vložila prezervativ. Za těch 24 dní do Štědrého dne, no, nejmíň do třech, čtyřech. Jste mladí, tak proč ne?. Jinak opravdu jenom drobnosti, nic velkého.

Vánoce teprve přijdou a když do adventního kalendáře vystřílíte všechnu munici, co potom dáte pod stromeček?

Docela by mě zajímalo, jestli i on si podobným způsobem láme hlavu s adventním kalendářem pro Vás. Vy možná pátráte, chystáte, snažíte se a on se jen veze. Napište potom, co jste dostala od něj v adventním kalendáři Vy.

Bude to možná zajímavé srovnání. Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.