Názor žen

Od: Datum: 18.11.16 20:03 odpovědí: 15 změna: 19.11.16 12:55

Dobrý večer dámy, mohl bych vás poprosit o váš názor. Líbí se vám muž, co má chování gentlmena?

Mám totiž pocit, že moje vrtstevnice toto chování nevyhledávají, a bohužel nejsem sám, kdo si to myslí.

Vzhled hraje určitě roli do té míry, kterou jsme schopni ovlivnit (hygiena, péče, atd.)

Jak se říká šarm? Ale to si myslím, že, ten jde ruku v ruce s tím chováním ne?

Čím tedy, dívku zaujmout, když né svým chováním?

Děkuji všem Václav

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.11.16 20:33
Holky mají rádi gentlemany, ale nesmí být trouba a tuňťa. Spoustu takových jako vy si myslí, že jsou gentlemani a hodní, ale jsou spíše ti tuňťové, co si nechají všechno líbit.
Chovat se hodně, to ano, ale taky musíte mít svůj názor, být sebevědomý a nedělat vše, o co vás dotyčná požádá.
Holka si vás musí hlavně vážit a respektovat a pokud se budete chovat jako její věrný pejsek, respeckt k vám z její strany rychle opadne a bude vás pouze využívat, když se jí budete hodit nebo bude něco potřebovat.
Datum: 19.11.16 08:21

Gismo *palec**palec**palec*. Souhlas s každou větou. Lidé si však pletou sebevědomí s hulvátstvím a předváděním se. Sebevědomý člověk je ten, kdo je i laskavý. Dokazovat své přednosti nemusí, nemá to zapotřebí. Ví to. ;)

doplněno 19.11.16 08:29:

Oprava: ne sebevědomí a hulvátství, ale arogance.

Od: maky®
Datum: 18.11.16 20:36

Nezaujme mne hezoun, manekýn, kulturista...musí mít něco z gentlemana, to ano, ale hlavně ten člověk musí mít charizma a to nejde asi naučit, ovlivnit. Tak takový mne zaujme nejvíce.

Datum: 18.11.16 20:39

Kolik let mají vrstevnice?

Mně je necelých 32. Do doby před 3 lety jsem pracovala s kolegyní ve věku mé maminky, která vždycky povzdechovala, jak nejsou muži galantní. Stačilo jí málo - aby chlap podržel dveře, když on vychází a ona vchází, aby sesunul nohy, když ona jde okolo, aby mu je nemusela překračovat, a vadily jí hloupé a/nebo vulgární vtipy a utahování si. Občas mi připadla staromódní. Postupem času ale vnímám, že to čím dál tím víc beru jako ona. Prostě chlap, když je gentleman, stojí za úsměv, je to milé, potěší mě to. Otázkou je ale, nakolik je to předpoklad k nějaké přitažlivosti, o které mluvíte. Pokud tam není chemie (což, přiznejme si, je to první, co tam být musí), tak se můžete třeba na hlavu stavět! A když tam chemie je, tak mě neodradí to, že mi nepodrží kabát a nepoodsune židli. Takže bych ve Vaší roli moc nespoléhala na to, že gentlemanství Vám přinese větší možnosti ohledně holek. Spíš to berte jako přirozenou součást slušně vychovaného chlapa. Až to s nějakou vyjde, tak to ta slečna určitě ocení ;)

doplněno 18.11.16 21:24:

Nj, to jsou ještě trochu trhlé a tohle je asi moc nebere. Ale líbí se mi, co napsal gismo, má to něco do sebe, zamyslela bych se nad tím ;)

Datum: 18.11.16 21:05

vrstevnicím je 20-23

Datum: 18.11.16 21:32

Já si myslím, že základní chyba je už v tomto pohledu a dotazu. Podle mne má být každá/ý (jedno jestli muž nebo žena) tím, kým je, a nemá se snažit hledat, čím by zaujmul.

Každý má co nabídnout → i Vy. Je jen otázkou času, než potkáte tu, kterou "oslovíte" právě Vy a právě tím, že jste sám sebou.

Od: balzerka
Datum: 18.11.16 23:07

Ano, ale musí to k němu sedět, musí to být v něm. Ten kluk musí mít v pořádku sebevědomí, cit pro situaci i smysl pro humor. Prostě charisma. Jakmile je to nacvičené, hrané tak to může působit úlisně.

Datum: 18.11.16 23:31

s ženskejma je to těžký - mají rády sebevědomého macha (čti mačo) a současně pozorného gentlemana.

A myslím, že v každém věku. Vyjímkou jsou možná mateřské a ochranitelské typy

Od: dylin
Datum: 19.11.16 08:40

Ženy tvrdí ledacos ... třeba, že na velikosti nezáleží. Že by rády gentlmena, ale zapomínaj dodat, že prachatého. Nejraději básní o hodných klucích, kteří by jim uměli naslouchat (= kamarád nebo gay), ale ve skutečnosti chtějí vysokého, opravdu chlapa, který jim připomene, že ony jsou to něžnější a "bezbranné" stvoření.

Datum: 19.11.16 09:32

Na správné chování mužů reagují správně ženy, které mají také nějakou úroveň. Bohužel dnes je chování lidí všeobecně pokleslé, nedávno dvě holky tak sprostě mluvily ve vlaku, že jsem měla chuť si přesednout, ale nebylo už místo, tak jsem to musela vydržet, abych se nakonec dozvěděla, že jsou obě vysokoškolské studentky a jdou na zkoušky. A jak se říká - vo tom to je...

Od: chovani
Datum: 19.11.16 09:53

Dajko *palec*. Jsem muž a chování některých dívek a slečen se mi doslova hnusí. Bydlím kousek od od střední školy a mladé studentky potkávám často. Pro společné soužití bych si dnes těžce vybíral a jsem moc rád, že jsem měl před 40 roky štěstí - tehdy ještě ženy úroveň měly.

Za těch 40 roků se chování lidí všeobecně hodně změnilo k horšímu, přesně jak píšete. A někdy si říkám jak to bude vypadat za dalších 40 roků. Najde se ještě nějaký člověk, který bude mít nějakou slušnost a úroveň, když je bude vychovávat dnešní generace?

Datum: 19.11.16 10:04

Přesně tak to je. Chodívám se psem kolem školy a zvedá se mi žaludek, když děti takhle mluví. Ale ještě horší bylo, když jsem zažila rodinu na chodbě nemocnice. Byli bílí, moderně oblečení, čistí. Krásná mladá rodina. Dítě cca 2 roky se v kočárku nudilo. A přišel šok, jak dítě, ta krásná maminka oslovovala, tolik sprostých slov, na jednu vyhozenou hračku. Tatík cosi řekl a oni se začali štěkat. Jak říkávala moje maminka, kuřičky létaly. Blbečci, debilové a názvy přirození obou pohlaví ve všech variantách. A to jsem zvyklá na cygoše v bytě pode mnou! Něco šíleného. Fakt šíleného!*zed**plac*

A když se takhle oslovují mladí, kteří jsou evidentně do sebe zamilovaní, to zůstává rozum stát.

doplněno 19.11.16 11:33:

Mernet, téééda, co to píšete?! Takové ženské, jaké popisujete, vidívám v hloučku s cyganama. A jakože vysokoškolsky vzdělané?! No, to mě podrž! Ve které části města a také dne tohle vidíváte? *sok*

Datum: 19.11.16 11:03

To je těžko..v práci, když nějaký chlap se baví se ženskou slušně, normálně, tak u toho pomalu ta ženská usíná a co nejdřív bere roha. Kdežto jak u toho padají ku.vy, pí.e, č.ráci apod, tak ta ženská uplně obživne, oči se jí rozzáří a konečně je to diskuse na "úrovni". A je jedno, jestli to mladší baba nebo starší nebo studovaná. Prostě ženské na tohle slyší a pak se nedivte chlapům, že i oni se "mění" a nechtějí být OUT. Vidím to ale všude kolem sebe. Připadá mi, že kolem mě jsou jen samí feťáci a alkáči..teda i podle stylu oblíkání. NE, to se jen muži přispůsobují-přispůsobili téhle ulítlé době, tedy hlavně ženám, protože ty chtějí "drsoně" a ne žádné slušňáky. Moje otázka tedy zní...čemu se vy ženy stále divíte? Co jste chtěly, to máte! Pak si ale nestěžujte.

doplněno 19.11.16 15:09:

babkazov: *smich* jo, napsal jsem to trošku nadneseně, ale prostě když v pár větách padne alespon občas to sprosté slovo..ženské to prostě osloví a "obživnou"..a ne, mezi cigošama vůbec nejsem a psal jsem o normálních ženách, dámách, věkově od 20 do důchodu (samozřejmě všechny nejsou stejné, ale každá to taky nejspíš nepřizná a na oko dělá tu "dámu"). Prostě skoro každý den vidím co vidím a slyším co slyším. Ono stačí, když kolem žen projde muž, který je vzhledově jak kdyby zrovna vyšel z kriminálu a reakce žen je sranda sledovat...jakoby byly zavřené několik let v klášteře. Prostě jak už jsem psal jinde, v práci (bez manžela) se ukáže jiná tvář ženy než doma.

Ale tohle už spíš patří do jiného tématu.

Datum: 19.11.16 11:23
Tak jelikož mi je 15 a nevim kolik je Vám, tak nevím jestli se zase na všem shodneme, ale budu se snažit poradit všem mužům různých věkových kategorii, jelikož si myslim, ze na tom věku tak nezáleží. Ja osobně mam rada, když se muž usmívá a nehází ten arogantní a namysleny výraz, který počká až si sednete Vy a podrží vám dveře či sundá kabátek, je vtipný a dá se s nim bavit o čemkoliv, naslouchá Ti a snaží se Ti pomoci, je Ti věrný. Podle me nezáleží ani na tom vzhledu, jak kdo chodí oblékáný, ale taky musí o sebe pečovat. Holky by asi nechtěly chodit s mužem, který nedbá na hygienu nebo chodí v roztrhanych věcech, či? Když to tak vezmu, na tom vzhledu záleží, ale ne natolik jako na tom chování. Chci se s tim člověkem přeci cítit dobre. Ted jen čekat, až se takový objeví *smich*
Datum: 19.11.16 12:55

Jako mladé se mi líbili kluci s hárem po ramena, v riflích, takový co uměli jít na pivo, porvat se...Vzala jsem si chlapa co přišel ostříhaný, oholený a s kytkou a než by se rval raděj to tomu druhému vymluví. Nic se nemá přehánět ale jsem pro toho gentlmena.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.