Strom lásky

Od: Datum: 15.11.16 17:36 odpovědí: 2 změna: 16.11.16 16:39

Dobrý večer,

před měsícem měl přítel narozeniny, a já hledala inspiraci dárku na internetu. Narazila jsem na nějakém fóru na webovky, kde nabízeli vytvoření jakéhosi stromu lásky/vztahu s daty a důležitými událostmi, které se stali během vztahu. Přišlo mi to jako zajímavý a kreativní nápad, ale tehdy jsem to nechala být a nyní už to nikde nemůžu najít. Zkoušla jsem klíčová slova jako graf lásky, strom vztahu/lásky a všechno možné ale pořád nic. Nevíte někdo co myslím a jak se to jmenuje? Případně kde se to dá sehnat? Budu ráda za pomoc :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: balzerka
Datum: 15.11.16 20:20

Strom lásky neznám, ale už jsem párkrát vytvořila Strom štěstí. Uřízla jsem z nějakého křoví hodně rozvětvenou větvičku a navěšela na ni stírací losy. Prošila je na samém okraji nití na zavěšení. Aby to nevypadalo řídce, mezi to jsem připevnila bonbonky ve staniolu. Jednou jsem takhle navěšela na silnější větev klobásky. Mezi losy bych klidně zavěsila třeba lístek do divadla.

Od: tasis
Datum: 16.11.16 16:39
To co mám na mysli bylo pouze graficky znázorněné na počítači a pak by se to jen vytisklo. Ale děkuji za tip taky tohle určitě něky využiji :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.