Půjdete někam v Praze

Od: Datum: 14.11.16 13:34 odpovědí: 16 změna: 17.11.16 17:47
avatar

na demonstraci? Láká mě Letná 17.11.. Dejte prosím tip, hlavně Pražáci a okolní, kteří dojedou.

Protože Sobotka opět o krok dozadu, dva kroky do předu.

Ač se zdá, že mění názor, je to podrazák. Na Okamurovu otázku /napadení sestry na Bulovce/ nebyl ochoten dát jasnou, přímočarou odpověď.

Kvóty prý nejsou, nepřijímáme jako ČR, ale nepřiznají, že navážejí dobrovolně. Slibovali, že budou dobře vybírat, prověřovat, ale nekonají tak.

Proto se mě tato politika nelíbí a chci pro to něco /opět/ udělat.

Sice volná diskuze, ale prosím jenom o tipy, nikoliv názory na současnou situaci. Můj názor je zde většinou známý, nechci tady diskuzi protistrany.

Děkuji Pohanka


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.11.16 20:04
avatar

Pohanko, jak tak koukám, asi Vám nikdo neodpoví. Tip Vám nedám, protože nikam nepolezu, ale jste docela dobrý, že jste ochoten se angažovat. Já Vám píši proto, abych Vás alespoň povzbudila.


doplněno 15.11.16 18:11:

Jé,tak pardon. Jste holka. Ale něco mi to vzadu v hlavě říkalo,že jste holka. Trochu Vás "znám". Ale nebyla jsem si jistá. Teď už to nezapomenu. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.16 21:19
avatar

No, děkuji, myslela jsem si to, že když se témata politika+náboženství schovají, tak je přečte málo lidí.

Já se nemusím bát projevit můj názor, o práci nepřijdu.

A co jsem sondovala mezi známými, tak mají stejný názor, jako já, ale k volbám nejdou, a ani se nijak neangažují, protože to prý nemá cenu.

Píšu do diskuzí pod články, píšu politikům, k volbám chodím, půjdu i na demonstraci.

Kdybych mohla, půjdu i k vojsku, ale bohužel je mi přes 60.*plac*.

Datum: 14.11.16 22:37
avatar

- máte odvahu ! - ve svém věku už bych nechtěla dostat někde pěstí - i když - pokud bych byla v Praze, taky bych se na tu Letnou koukla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.11.16 20:20
avatar

Většinou se člověk nepřiplete a když, tak se musí stáhnout a ne jít do první řady. Jdete spořádaně, okolo Vás kordon policistů, máte více bezpečí, než když jdete parkem u hlaváku.

Od: ben®
Datum: 16.11.16 07:42
avatar

Dobrý den, já bych se rozhodoval podle toho, zda bych chtěl tento svátek oslavit nebo znectít. Takže, někdo půjde manifestovat (připomenout si události) a jiný bude demonstrovat (protestovat proti někomu nebo něčemu). Myslím, že příležitostí bude dost a zvláště "protestanti" o sobě vědí. A je dobře, že se v demokracii můžeme rozhodnout a vyjádřit veřejně své pocity (bez postihu, když to bude v mezích zákona). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 16.11.16 08:31

Jen aby se to nestrhlo v nějakou "melu" mezi protestanty a protestujícími.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.16 09:28
avatar

Budou tam provokatéři. Jako na Pražském Hradě v Thunovské ulici. Vše je řízené. Muže v hnědé bundě tenkrát označili jako policistu, který klidnil muže v maskách.

Nejlepší bylo vysvětlení, že budovy ministerstv vnitra využili maskovaný útočník jako úkryt. Kdyby řekli alespoň, že šel na WC. I lhát se musí umět.

Datum: 16.11.16 09:36
avatar

Pane Bene, myslím, že zadání je jasné.

Vaše odpověď nepomohla, jenom prudíte. Vaše strojená slušnost mě vadí. Neodpovídejte na moje dotazy. Děkuji.

Od: ben®
Datum: 16.11.16 18:04
avatar

Dobrý den, založíte si dotaz do Volné diskuze a potom Vám vadí, že dostáváte odpovědi. Pro Vás jsou všechny přínosné a pouze ta moje nepomohla. Jenže, třeba pomohla někomu jinému nebo ani o pomoc nejde - Vy stejně víte, kam půjdete. Má odpověď byla slušná, neprovokující, neprudila, do nikoho jsem se nenavážel a nikoho neurážel (že je pan Sobotka podrazák píšete Vy). Nerozumím tomu, že za každým slovem (o jiném názoru nemluvě) vidíte hned útok, provokaci nebo ublížení - to není zdravé. Jinak, já v Praze nebudu, ale šel bych se podívat na Albertov, Vyšehrad, Národní třídu a na Václavák - to jsou pro mě pamětní místa, kde končila v listopadu 1989 totalita. Zdravím!

P.S. Kam budu psát odpovědi si rozhodnu sám - zde to není pouze Váš prostor (což jistě uznáte).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.16 18:41
avatar

Vadí mě ve Vašem příspěvku ,,znectít,,.

Ale je to Váš názor, jak jinak. Doufám, že někdy prohlédnete. Není co oslavovat.

A Sobotka je opravdu podrazák - neupřímný člověk.


doplněno 16.11.16 19:12:

Jinak totalita by tady byla s tím, pro nás chystala EU v čele s Německem a Merkelovou. Píšu o hrozbě války a islamizace.

Nebo snad tady chcete to, co se děje ve Švédsku, Francii, Německu, Itálii a ostatních zemích, které mají nyní problémy s armádou invazistů, kteří překročili hranice několika států, bez povolení? Kde jsou ohrožené děti? Malé, ne ti pětatřicátníci s šedinami, kde jsou ohrožené dospívající dívky, ženy, vdovy, staří lidé, postižení? Je jich poskrovnu.

Datum: 17.11.16 10:24
avatar

Zdravím Vás Bene, tak jsem se spletla, já myslela, že Vy mužete psát a já se svým politickým postojem ne.

V Brně prší, zcela jistě setrvám v teple domova.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 17.11.16 13:29
avatar

Dobrý den, také Vás zdravím. Já už se zde v této otázce nechci ani angažovat. Vy psát můžete, ale raději pište o tom, jak Vám vadí uprchlíci a co děláte proti islamizaci naší země. Takový příspěvek zde bude přínosný. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 16.11.16 10:03
avatar

Bene

- silně pochybuju, že lidi vyjdou do ulic proto, aby tento svátek slavili ... ! Proto se této taškařice zřejmě nezúčastní pan prezident - to by byl padlej na hlavu ! - a myslím, že do "demokracie" má tato šaškárna dost daleko !


doplněno 17.11.16 13:03:

teď jsem si zapnula TV - vyslechla si projev p. Pitharta a přenesla se do atmosféry na Albertově.

A musím konstatovat - je nanejvýš dobře, že studenti, akademici a demokrati letos zabrali Albertov pro sebe a my všichni se mohli seznámit s jejich názorem ! Akorát jsem si na chvilku myslela, že mne šálí sluch a vrátili jsme se do éry p.Husáka, Jakeše - tedy do dob hysterické studené války mezi Východem a Západem. Ale naštěstí jsem si hned uvědomila, že už máme 27 let svobodu a demokracii ! Uff - to jsem si oddechla !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.11.16 13:50
avatar
Teď to teprve bude demokratické...minulý rok si prezident zabral Albertov pro sebe a zamezil vstupu svým odpůrcům a taky studentům UK. To je přesně ten nedemokratický přístup.
Jinak já si asi čistě ze zvědavosti projdu co nejvíc míst. Hlavně teda ten Albertov.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.16 09:43

Půjdu se odpoledne podívat, jak vynikající herci vyhlásí neposlušnost a nepokoje proti zvolenému Trumpovi

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.16 17:47

To bude Trumpa strašně mrzet až se to dozví.Třeba kvůli nim i rezignuje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.