Jak nažehlit fotky na oděv?

Od: Datum: 13.11.16 13:50 odpovědí: 4 změna: 13.11.16 19:46

Přeji vám dobrý den!

Chtěl bych se Vás zeptat, zda se někdo z Vás nevyzná v nažehlování obrázků - fotek - na textil? Konkrétně by se jednalo o mikinu.Jak si to představuji? No, že bych zakoupil nějakou kvalitní, hezkou mikinu bez jakéhokoliv potisku a pak bych si na to dal potisk dle mého výběru, ale bohužel s tím nemám absolutně žádné zkušenosti a taktéž nikdo v mém okolí.Chtěl bych se Vás tedy zeptat, je to vůbec možné a případně jak se to dělá? Musím si nějdřív mnou vysněné obrázky, fotky nějakým způsobem převést na nějakou nažehlovací fólii? Existují na to nějaké specializované obchody nebo tak něco? Chtěl bych pro svoji kamarádku jako dárek udělat mikinu, na které by byli naše fotky z mládí až po dnes, jenže opravdu netužím jak na to, v tomhle se nevyznám.Netuším, co je to např. nažehovací fólie, jak ji použít, jaké obrázky, nebo fotky se smí nažehlit aby to něco vydrželo a nesesloupalo se to hned apod.Díval jsem se přímo i na internet, ale tam mikiny s potiskem kór s více potisky lezou cenově do příliš velkých čísel.Prosím Vás o jakékoliv rady, děkuji!

Hezký den!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.16 13:58

http://www.mimibazar.cz/navod…vytisknuteho-motivu-na-textil Našla jsem tento odkaz, nevím zda bych riskovala pokaženou mikinu, raděj bych nechala pracovat odborníka.

Datum: 13.11.16 14:12

Nažehlovací folie do tiskárny (jen inkoustové!) prodávali nedávno v Lidlu. Mám doma 1 balení s 9 foliemi, jednu jsem spotřebovala do své laserové :-D tiskárny (naštěstí přežila). Jestli Vám stačí jedna folie, tak Vám ji klidně pošlu ;) kvalitu nažehlení Vám nepovím, zatím jsem nebyla schopná sehnat někoho s inkoustovou tiskárnou, kdo by mi vytisknul obrázky, abych si je mohla nažehlit.

Od: bmbx®
Datum: 13.11.16 16:38

Nažehlovací papír pro inkoustový tisk jsem s úspěchem mnohokrát použil, žádný zmetek ;)

Od: kakamila
Datum: 13.11.16 19:46

Hlavně né na černou...:-D

Myslím si ,že úspěch bude špatný...přemýšlejte raději o "Fotoknize"!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.