TV pořad - nebezpečné vztahy

Od: Datum: 12.11.16 21:49 odpovědí: 13 změna: 13.11.16 09:38

Dobrý den. Díváte se někdo na televizní pořad "Nebezpečné vztahy"? Zajímalo by mě, jestli tam jsou opravdu lidé, kteří řeší problém, nebo to jsou herci?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.16 21:55

Viděla jsem to 2x, pokud j sou to "opravdoví" lidé, podle mého názoru nejsou zcela zdráví. Díl kde se hádal manžel s manželkou, že s nim nespí, jen se modlí a ve finále zjistil, že ani jedno dítě není jeho...To přece nemůže být pravda, že by se někdo takto zviditelňoval, ostuda v přímém přenosu.

Od: dako®
Datum: 12.11.16 22:00

Liduš, lidi jsou různí, oni si ani neuvědomují, že se ztrapní. Stojí si za svou pravdou a nakonec je to úplně jinak, než očekávali .

Datum: 12.11.16 21:56

Jo, to mě taky. Ve srovnání s jinými pořady to působí hodně opravdově.

Datum: 12.11.16 22:02

Viděla jsem to dvakrát, čistě že zvědavosti jsem vydržela...a řekla bych, že je to hrané, přestože to má působit reálně. A publikum je šou v šou *smich* M.

Od: nikc®
Datum: 12.11.16 22:07

Občas na to koukám a dívím se těm lidem, že se takto ztrapňují na veřejnosti. Musí důvěřovat Musilovi. Perou špinavé prádlo veřejně. Taky mě napadlo, jestli to nejsou herci. Pak ještě koukám na pořad Soudkyně Barbara a to je tak opravdově zahraný, že ani nemůžu uvěřit tomu, že to jsou herci. To mě baví víc.

doplněno 12.11.16 22:11:

Baví mě se domýšlet, jak to dopadne a většinou se trefím.

Od: kusk
Datum: 12.11.16 23:00

Ty cigáni co tam vystupují jsou herci?

Od: kakamila
Datum: 12.11.16 23:14

Za peníze lze zahrát cokoliv...i ministra obrany.

Od: lujs®
Datum: 12.11.16 23:50

Nevím jestli je to podle skutečnejch událostí ale viděl sem asi 2 nebo 3 díly a v tom jednom dílu byl maník kterej hrál v jednom z dalších cyklů TV BARRANDOV.

Datum: 13.11.16 07:19

Několikrát jsem se dívala, ale musela jsem to přepínat jinam a zase se vracet. Styděla jsem se za ty lidi, ale zase mi zvědavost nedala, musela jsem zjistit, jak to pokračuje Jaký to má konec. Šílené! Sama sebe jsem přistihla, s jakým odporem se dívám na Musila, kterého mám jinak velice ráda, jak prožívá a natahuje emoce. Jak se v nich zdlouhavě ňahňá. Vím, že mu to předepisuje scénář, chápu, že je to stejná šou jako Prostřeno nebo Výměna manželek.*sok*Viděla jsem díl o dvou bratrech a jedné, umělé oplodněné, ženě a o doktorovi. Rozkoukala jsem díl o drzém klukovi, který nechodil do školy, ale vzdala jsem to. Měla jsem pocit, že jestli si ten kluk hodí mašli, bude to jen logické zakončení. Zvedal se mi žaludek. Nemohla jsem. Už se na to dívat nikdy nebudu!

Datum: 13.11.16 08:27

Všechno jsou to (druholigoví) herci, účinkující i publikum, podobně jako v pořadu Soudkyně Barbara. *blee*

doplněno 13.11.16 09:55:

Doporučuji komentáře a diskuzi. *nevi*

Od: haf
Datum: 13.11.16 08:52

Iluze ztratite jakmile se zacnou "herci" opakovat v ruznych rolich, jako v Barbare, tam dokonce jedna z "pravnicek" nedavno zahrala v paruce pro zmenu jednu obzalovanou stranu *smich* Čim dele budou pokracovat tim drive vycerpaji zasobu ucinkujicich, takze casem i nejvetsi zabednenci pochopi realitu, ale probiha stale nabor hereckych amateru, mate sanci se zapojit :)

Datum: 13.11.16 09:38

Pátrara jsem na nettu a našla jedinou zmínku "kasting na Nebezpečné vztahy". Druholigoví herci, já mám pocit, že na Barandově jsou to všichni.

Datum: 13.11.16 08:58

Televiznímu průmyslu vládne sledovanost a je jedno, jakými prostředky se toho dosáhne. Je jasné, že umělecky hodnotnější pořady a filmy nepřitáhnou většinu diváků. Tak si televize pomáhají, jak umějí. Klidně i tak pokleslou zábavou typu Soudkyně Barbara, Prostředno, Výměna manželek apod. Kdyby byly diváci jako já, televize už dávno zkrachují, protože by žádné diváky neměly.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.