TV pořad - nebezpečné vztahy

Od: Datum: 12.11.16 21:49 odpovědí: 65 změna: včera 19:54

Dobrý den. Díváte se někdo na televizní pořad "Nebezpečné vztahy"? Zajímalo by mě, jestli tam jsou opravdu lidé, kteří řeší problém, nebo to jsou herci?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.16 21:55

Viděla jsem to 2x, pokud j sou to "opravdoví" lidé, podle mého názoru nejsou zcela zdráví. Díl kde se hádal manžel s manželkou, že s nim nespí, jen se modlí a ve finále zjistil, že ani jedno dítě není jeho...To přece nemůže být pravda, že by se někdo takto zviditelňoval, ostuda v přímém přenosu.

Ohodnoceno: 0x

Od: dako®
Datum: 12.11.16 22:00

Liduš, lidi jsou různí, oni si ani neuvědomují, že se ztrapní. Stojí si za svou pravdou a nakonec je to úplně jinak, než očekávali .

Datum: 12.11.16 21:56

Jo, to mě taky. Ve srovnání s jinými pořady to působí hodně opravdově.

Od: artemio
Datum: 22.02.17 10:38

Viděl jsem tam v publiku chlápka, co hrál ve výměně manželek bezdomovce, tak nevěřím, že je to opravdové.

Datum: 12.11.16 22:02

Viděla jsem to dvakrát, čistě že zvědavosti jsem vydržela...a řekla bych, že je to hrané, přestože to má působit reálně. A publikum je šou v šou *smich* M.

Od: nikc®
Datum: 12.11.16 22:07

Občas na to koukám a dívím se těm lidem, že se takto ztrapňují na veřejnosti. Musí důvěřovat Musilovi. Perou špinavé prádlo veřejně. Taky mě napadlo, jestli to nejsou herci. Pak ještě koukám na pořad Soudkyně Barbara a to je tak opravdově zahraný, že ani nemůžu uvěřit tomu, že to jsou herci. To mě baví víc.

doplněno 12.11.16 22:11:

Baví mě se domýšlet, jak to dopadne a většinou se trefím.

Od: kusk
Datum: 12.11.16 23:00

Ty cigáni co tam vystupují jsou herci?

Od: veverkamaminka
Datum: 18.01.17 19:48
Dobrý den,
ano je to hrané Já osobně tam vystupuji byla to sranda si tam zahrát. A baví mě Vaše komentáře jen je to vůči herců trošku urážlivý

Od: eiram
Datum: 23.01.17 13:58

Je to hrané, také jsem tam vystupovala a byla to docela legrace, člověk si vyzkoušel pozici herců...

Od: maria
Datum: 30.01.17 23:33
Dobry vecer Marie.Chci se zeptat?Jak a kde se da do tech nebezpec.vztahu prihlasit a koho vyberou?Jak dlouho to trva a jaky jsou podminky?A tv Barrandov je v Pha?Moc dekuji za Vasi odpov.Hezky vecer.

Od: jarka
Datum: 25.01.17 10:59

Dobrý den, to jsou fakt herci a Vy jste v nebezpečných vztazích hrála? Vypadá to opravdově a někdy i Honza Musil právě někdy řekne : jste si s maminkou hodně podobný, nebo - jste si s tetou hodně podobný, tak pak člověk neví, jestli jsou to lidé nebo herci, ale klobouk dolů, vypadá to opravdu opravdově, hezký den, s pozdravem Jarča.

Od: binddy
Datum: 06.02.17 14:38

Jsou to skutečně lidé, kterých se to týká a dostanou 50 000, pouze publikum je instruované, aby reakcemi, dělalo tak trochu schwou, byla jsem tam jako divák. Soudkyně Barbara jsou skutečné případy, které se staly, ale hrají to herci.

Datum: 15.02.17 19:14

Potom mi vysvětlete, proč mi do nabídky brigád přišel tento příspěvek:
Dobrý večer,máme zde další díl Nebezpečných vztahů ve středu 15.02.-moderátorem je Honza Musil.Do mluvených rolí hledáme muže a ženy, kteří se nestydí improvizovat-nehledáme profesionální herce,ale přirozené lidi.
1.PŘÍBĚH:"Tři kamarádi a Sabina"
natáčení od 8 hod ráno hledáme:
žena-atraktivní SLOVENKA - věk: cca 25 let
muž věk:cca 23 dětsky a nedospěle vypadající
muž věk:cca 28 let seriózně vypadající
muž věk:cca 28 nervózně vypadající, předčasná pleš
2.PŘÍBĚH:"Podvedená a opuštěný" -natáčení od 10.30 hod.
muž věk :cca 30 cholerik
žena věk cca :30 atraktivní
žena věk:cca 30 přísně vypadající
muž věk:cca 30 let dobře vypadající, vysportovaný
Nikdo ze zájemců nesmí účinkovat v pořadu Soudkyně Barbara v posledních 6 měsících a ani v pořadu Nebezpečné vztahy. Vítáme všechny, kteří se nestydí a nebojí se emocí.Natáčení probíhá v Praze na Barrandově. V případě zájmu zašlete SMS na tel.číslo 777-839390 ve tvaru:Vztahystreda+jméno a příjmení+věk+roli ,na kterou se hlásíte.Honorář 3.200,-Kč, natáčení je cca na 4,5 hodiny /záleží na šikovnosti herců/.Děkujeme za spolupráci.Castingová agentura Talent managemen
Nevěřte všemu, co vám televize naservíruje ;)

Od: standakan
Datum: 10.02.17 22:52

Nebezpečné vztahy jsou trapný fejk, hnus. A Barbara? Stokrát lepší slovenská verze! Naše Barbara umí jen - Uděluji vám pořádkovou pokutu... A znova a znova. Dost blbě zahrané.

Od: kakamila
Datum: 12.11.16 23:14

Za peníze lze zahrát cokoliv...i ministra obrany.

Od: lujs®
Datum: 12.11.16 23:50

Nevím jestli je to podle skutečnejch událostí ale viděl sem asi 2 nebo 3 díly a v tom jednom dílu byl maník kterej hrál v jednom z dalších cyklů TV BARRANDOV.

Datum: 13.11.16 07:19

Několikrát jsem se dívala, ale musela jsem to přepínat jinam a zase se vracet. Styděla jsem se za ty lidi, ale zase mi zvědavost nedala, musela jsem zjistit, jak to pokračuje Jaký to má konec. Šílené! Sama sebe jsem přistihla, s jakým odporem se dívám na Musila, kterého mám jinak velice ráda, jak prožívá a natahuje emoce. Jak se v nich zdlouhavě ňahňá. Vím, že mu to předepisuje scénář, chápu, že je to stejná šou jako Prostřeno nebo Výměna manželek.*sok*Viděla jsem díl o dvou bratrech a jedné, umělé oplodněné, ženě a o doktorovi. Rozkoukala jsem díl o drzém klukovi, který nechodil do školy, ale vzdala jsem to. Měla jsem pocit, že jestli si ten kluk hodí mašli, bude to jen logické zakončení. Zvedal se mi žaludek. Nemohla jsem. Už se na to dívat nikdy nebudu!

Od: damandys
Datum: 22.12.16 13:06

Upřímně? Budete, nedá Vám to. A to je hlavní náplní pořadu, přilákat zvědavé diváky a sosat peníze z reklam.

Datum: 13.11.16 08:27

Všechno jsou to (druholigoví) herci, účinkující i publikum, podobně jako v pořadu Soudkyně Barbara. *blee*

doplněno 13.11.16 09:55:

Doporučuji komentáře a diskuzi. *nevi*

Od: haf
Datum: 13.11.16 08:52

Iluze ztratite jakmile se zacnou "herci" opakovat v ruznych rolich, jako v Barbare, tam dokonce jedna z "pravnicek" nedavno zahrala v paruce pro zmenu jednu obzalovanou stranu *smich* Čim dele budou pokracovat tim drive vycerpaji zasobu ucinkujicich, takze casem i nejvetsi zabednenci pochopi realitu, ale probiha stale nabor hereckych amateru, mate sanci se zapojit :)

Datum: 13.11.16 09:38

Pátrara jsem na nettu a našla jedinou zmínku "kasting na Nebezpečné vztahy". Druholigoví herci, já mám pocit, že na Barandově jsou to všichni.

Od: poradtepetr
Datum: 26.01.17 13:31

Smutné pak je, že hrají podstatně lépe, jak ti skuteční :)

Datum: 22.02.17 12:51

Venkov, já si Tvůj odkaz rozklikla a celé si to přečetla. Hodně se mi ulevilo, protože už jsem si začala myslet, že jsou snad všichni lidé úplně pitomí, když věří něčemu podobnému. Ale když jsem viděla, že je i spousta lidí kteří rozpoznají ubohost tohoto pořadu, tak se mi opravdu udělalo lépe.

A je to čím dál horší, ten pořad. Včera večer jsem při klikání viděla začátek dalšího dílu. Jednalo se o nějakou ženskou, která měla nějaký problém, ale jaký nevím, poslouchala jsem jedním uchem, ale přitáhlo mne to, že najednou se Musil zvedl a šel si sednout vedle ní a vzal ji za ruku a tu ruku nepouštěl a pořád na ni účastným a ubrečeným pohledem civěl a hladil jí tu ruku. Ona blábila nějaké koniny co jsem si teda vůbec nezapamatovala, protože to bylo nezajímavé a najednou z ní vylezlo, že nemůže mít děti. A v tom se rozezněl aplaus od publika, které jí svým potleskem dalo asi najevo, že považují za přínos pro lidstvo, že takovýto jedinec nikoho neporodí. Ironizuji, samozřejmě. Ale už je to tak tupé, že ti lidé v publiku asi už vůbec nevnímají co se před nimi odehrává a když někdo nedopatřením tleskne, tak se všichni jako stádo přidají. O co vlastně šlo a jak to dopadlo nevím, protože jsem to přepnula.

Jsem opravdu strašně zvědavá jak dlouho se tohle udrží. Já si vzpomínám, že byla také ta "tchyně", se Štikovou. Ale tam ona asi chodila do reálných rodin a dělala tam "pořádek". Já jsem ani jeden díl neviděla, tak nemohu soudit, ale předpokládám, že už se jim do pořadu nikdo nepřihlásil, když viděli co se pak v realitě v televizi děje. Myslím si, že jestli měla ta která rodina nějaký problém předtím než se nechala nalákat do pořadu, tak potom, když to bylo odvysíláno a celé jejich okolí se páslo na tom jak to u nich doma vypadá, tak všichni skončili na antidpresivech, včetně dětí.

A to bude zřejmě něco obdobného, ten jejich nový připravovaný projekt, do kterého hledají rodiny s problémovými dětmi a kde bude zase všechno řešit nějaká moderátorka a asistovat jí bude opravdový psycholog. Tak se máme na co těšit.

Datum: 13.11.16 08:58

Televiznímu průmyslu vládne sledovanost a je jedno, jakými prostředky se toho dosáhne. Je jasné, že umělecky hodnotnější pořady a filmy nepřitáhnou většinu diváků. Tak si televize pomáhají, jak umějí. Klidně i tak pokleslou zábavou typu Soudkyně Barbara, Prostředno, Výměna manželek apod. Kdyby byly diváci jako já, televize už dávno zkrachují, protože by žádné diváky neměly.

Od: kk
Datum: 22.12.16 12:58

Dobrý den jsou to herci. Některé jsem totiž viděla v soudkyni Barbaře nebo v Křižovatkách života.

Od: ruzenka
Datum: 05.01.17 11:07

Vzhledem k tomu, že jednom pořadu "Nebezpečné vztahy" hrála matku jednoho účastníka Jana Gýrová a v dalším, týkající se těhotenství s neplodným manželem, měla žena těhotenské břicho vycpané a v obecenstvu jsou převážně diváci, kteří účinkují jako herci v pořadu "Soudkyně Barbora" je zřejmé, že se jedná o stejný typ pořadu. Rozdíl je jen v tom, že u pořadu Soudkyně je uváděno, že nejedná jedná o autentické postavy. Ale je pravda, že pořad "Nebezpečné vztahy" působí věrohodně.

Od: standakan
Datum: 10.02.17 22:55

Věrohodně? Leda pro prostoduché diváky...

Datum: 05.01.17 13:32

Už ve starém Římě, chléb a hry, nýní plné supermarkety a přihloupé telky, ale když aktérům zaplatí, tak proč nedělat kašpárka, možná i primář Karel Nešpor by leckerého přijal na delší dobu.

Od: kvido
Datum: 10.01.17 21:29

asi nejvystižnejší odpoved. přesně tak. historie se neustale opakuje což si vetšina lidí vubec neuvedomuje..doufám i když je to mimo tema že se bude opakovat i 12 září 1683 a evropa bude zachráněna

Datum: 05.01.17 17:48

Jsou to herci, ne příliš známí, ale někteří to hrají opravdu přesvědčivě. Když jsem to zjistila, byla jsem zklamaná, ale koukám dál, zajímají mne osudy lidí. Tak snad alespoň ty osudy jsou ze života, skutečné?

Od: renca
Datum: 07.01.17 10:44

Ty příběhy nejsou ani skutečné. Jsou vymyšlené. Jsem naštvaná za to jak dokážou z lidí dělat blbce :(

Datum: 07.01.17 11:32

Samozřejmě, že jsou vymyšlené. Nejsou ani skutečné, ani na motivy. Nesmysly od A až do Z. Laciná a pokleslá zábava pro občany, kteří nejsou s to vést vlastní život. *blee*

Datum: 08.01.17 13:01

Když jsem viděla pořad Aféry s Kristelovou jako moderátorkou, tak jednou mi to stačilo. Jen kousek jsem viděla. Když těm hercům vypadne text, tak se opakují. Opakují věty. Kamarádka hlavní hrdinky, která měla ty aféry říkala často slova jako dokonalý pár a mají dokonalý, ukázkový vztah a žádný lepší pár nezná. Načež za chvilku tam veřejně řekla, že měla vztah s tou kamarádkou kdysi před léty. Předtím se ten manžel dozvěděl, že měla aféru s nějakým mužem, který tam taky seděl vedle v křesle. Jako by to bylo hrozně důležitý a každýho to zajímalo. Manžel se tam jako skládal*smich*. Naštěstí jen jako. Kdyby to bylo pravdivý, tak po tomto pořadu už nejlepší kamarádky nejsou a manželé už nejsou manželi. Kristelová moc přesvědčivá nebyla. Musil hrál líp.

Od: poradtepetr
Datum: 26.01.17 13:29

Příběhy jako příběhy. Na druh lidí, co chodí do kina na filmy "podle skutečnosti" nemáte. Ti vám pomluví tyhle pořady a sami okoušou všechny udičky céčkových filmů, co si hrají na skutečnost. Hezké je, když se "podle skutečnosti" vyskytnou tři filmy na jedno téma a každý je jiný :))

Datum: 27.01.17 18:13

Dívám se na to často, taky jsem přemýšlela, zda je to hrané či skutečné. Ale po dnešním dílu si myslím, že je to hrané, ,plrotože toto nemůže být možné. Žijí spolu 13 let, za tu dobu měli spolu jen 4x sex a po každéz toho bylo dítě. Pominu-li tu sex.abstinenci, byla by opravdu veliká náhoda /nemohu to považovat za pravděpodobné/, aby z každého styku bylo ihned dítě, to by muselo vstoupit do dějin.

Datum: 27.01.17 19:06

Tak jsem slyšela Honzu Musila vysvětlovat, že příběhy i osoby jsou skutečné, pouze v případě, že se nějaký člověk nechce, nebo nemůže osobně zúčastnit, že obsadí herce. Docela mi to přijde jako uspokojivá varianta, protože mám poicit, že někteří to prostě hrát nemohou. Ty emoce, pohyby očí, reakce - stejně třak tam na druhou stranu bije do očí, když třo někdo jen hraje. Co myslíte teď? Neočekávám recenzi "uměleckého díla", jen zda hrají, či nehrají, pomineme -li ty "záskoky". A jestli jsou příběhy pravé? Těžko říct, život píše často neuvěřitelné romány.

Datum: 27.01.17 20:16

Také jsem nad tím přemýšlela. Ale pak jsem se dozvěděla, že oni jsou za účast v pořadu totiž velmi dobře placení. Teď zrovna běží upoutávka aby se přihlásili lidé kteří mají v rodině těžký problém, že jim veřejně pomohou a jejich situaci budou veřejně řešit za přítomnosti psychologů. Odměna za účast je kolem 60 tisíc. Tudíž podobný případ jako tento program. To je to samé jako "výměna manželek", "prostřeno" a tak dál. Lidé za peníze udělají všechno možné a ostuda je jim šuma fuk. Shrábnou peníze a je docela možné, že jim to sousedi i závidí, když se jim pak chlubí kolik si tím pořadem vydělali.

Ono to totiž už začalo s tím "pošta pro tebe". Také se tam hlásila spousta lidí a vyblekotali tam na sebe všechno možné a dělali si ostudu.

Tyto programy budou čím dál tím víc populárnější a budou čím dál tím víc ostřejší. Herci to nejsou. Bohužel.

Od: karelii
Datum: 27.01.17 20:26

Tak už jsem z toho jelen. Dokáže někdo přesvědčivě odpovědět, jak to opravdu je?

Datum: 27.01.17 20:30

Ne, nejsou to herci, jak by jen mohli být...eins (18:55), zwei, drei. Anything else? *hej*

doplněno 27.01.17 21:02:

Herec, statista, komparzista...jde o to, že je to naaranžováno, nejde o skutečné životních příběhy zúčastněných osob. Ale lid chce být klamán a potřebuje i hry. A jak řekl jeden diskutující na netu - co na tom, že je to fake, hlavně že pobaví. *vtip*

Datum: 27.01.17 20:46

Castingová agentura do těchto pořadů hledá vhodné učinkující (absolventy, OSVČ, důchodce atd) a nabízí to jako pracovní příležitost. Takže ne všichni jsou herci a jsou pečlivě vybíráni. Viz.:

https://www.fajn-brigady.cz/b…m=organic&utm_campaign=Indeed

Od: mbradac
Datum: 27.01.17 22:08

Dobrý den. Zajímám se o váš pořad i o ohlasy diváků na něj. Prosím, odpovězte mi,jde-li o smyšlené příběhy nebo jsou tu skuteční lidé se svými problémy. Děkuji.

Datum: 28.01.17 18:58

Tak jsem se na to zaměřila trochu víc, protože jsem byla přesvědčená, že takhle špatní nemohou být ani herci amatéři. A pak, brzy by se to provalilo, protože by byli vidět v různých "rolích". Už to psala myslím Kapka trochu výše. Já jsem to našla také.

"Talent management s.r.o. 8 září v 11:13 ·

Dobrý den, v pátek 09.09. kdykoliv mezi 15 a 17.30 hod proběhne v naší agentuře více castingů najednou.Můžete se zúčastnit:-Pro Tv reklamu na SAZKU hledáme hezké,štíhlé, upravené muže a ženy ve věku od 50 do 70 let - pro pořad TV Barrandov Soudkyně Barbara a Nebezpečné vztahy hledáme ženy a muže ve věku od 25 do 50 let, kteří se nestydí mluvit před kamerou a jsou schopni se naučit několikastránkový scénář.Casting se týká pouze těch, kteří v těchto pořadech ještě neúčinkovali a nezúčastnili se žádného z vypsaných castingůV případě vašeho zájmu přijďte zítra,tzn. v pátek 09.09. kdykoliv mezi 15 a 17.30 hod /NE dříve,NE později/ do naší agentury Talent management,Masarykovo nábřeží č.10,Praha 2/naproti výstavní síni Mánes/.Těšíme se na vás."

Takže je to jasné. Dneska tam "plakala" jedna blondýna, která podezírala manžela z nevěry a on jí chudák jenom tajil že má rakovinu. Tak se mu vrhla do náruče a plakala tak "srdceryvně", že nedokázala vytlačit ani jedinou slzu a vypadalo to, že se směje. V tom pořadu soudkyně Barbara je to ještě horší, jak tam uděluje ty pokuty a nemá vůbec páru jak to opravdu v soudní síni vypadá, jak strašně neschopní jsou ti obhájci, všem jim evidentně chybí slovní zásoba a neustále se trapně opakují. Je to strašně uboze zrežírované. Jsem zvědavá jak to bude s tím novým programem kde budou řešit ty rodinné problémy s psychology. Účastníci budou odměněni třiceti tisícovou částkou. Těch 60 tisíc o kterých jsem psala dostávají nyní v pořadu "Prostřeno". Omlouvám se za dezinformaci.

Datum: 31.01.17 16:04

To ale stále neobjasňuje, zda lidé z castingu, jen zaskakují za lidi, kteří osobně v příběhu odmítnou vystoupit, nebo je to všechno jen v režii "herců", vč. zinscenovaných příběhů. Kompars samozřejmě se pak může vyskytnout i v jiném pořadu, což jsem sama zaznamenala. Dopídíme se?

Datum: 01.02.17 06:25

Takže po sté: Vymyšlené příběhy, špatní herci, ať už amatérští nebo rádoby profesionální. Aneb, jak říká Jonathan Frakes - dostali jsme vás. *zed*

doplněno 01.02.17 06:36:

suzymon - ano, markýrovaný pláč některých herců občas připomíná marnou snahu Pierra Richarda z filmu Otec a otec. *smich*

Datum: 01.02.17 19:51

Blesiku, to je asi jedno. Mohou se inspirovat skutečnými soudními příběhy, neboť kam se hrabe fantazie na skutečnost. To je co se týče těch všelijakých "soudkyní". Co se týče toho pořadu "nebezpečné vztahy", tak si myslím, že to je zcela vymyšlené. Už jim začíná docházet fantazie, protože se to už začíná dost opakovat. Je ale docela možné, že jim tam píší lidé náměty. Také to už tady existovalo a bylo to natočeno pro televizi. Ale tam hráli skuteční herci a dalo se na to koukat. Tohle je děs, co tam dokáží ti lidé předvést. A pak ten jejich "detektor lži" a testy DNA, mají lidi - diváky za pitomce. Komu ty testy dělají, když jsou tam samí náhodně vybraní lidi co přišli na obyčejný konkurz a nemají s "případem" nic společnéno. prostě to jsou samé lži a podvody. Ale lidi na to čumí, protože se tam hádají a předstírají že se budou co nevidět rvát. Dívala jsem se na to několikrát, ale asi po týdnu mne to úplně přestalo bavit. Je to vlastně všechno na jedno brdo a ještě to je někdy strašně špatně "zahrané". Alespoň by měli napřed vyzkoušet ty lidi, jestli mají alespoň trochu toho hereckého talentu, aby to vypadalo věrohodně. Já už se dál pídit nebudu, jelikož mi to nestojí za můj vynaložený čas. To co jsem viděla a pak zjistila mi úplně stačí.

Datum: 01.02.17 20:25

Suzymon, máte pravdu, někdy je to hodně špatně zahrané. Já si to pouštím jen jako kulisu k počítači. Ono taky na co se dá dnes v Tv dívat, když už nesnáším akční filmy a kriminálky, nebo se nerada dívám na stále opakované filmy. Je to bída.

Datum: 11.02.17 13:13

Nedávno jsem koukala na pořad Soudkyně Barbara a připadá mi, že ten pár se k sobě hodil typově. Dobře je k sobě vybrali a docela dobře zahraný to bylo. Akorát mi tam jedna svědkyně neseděla a divně hrála. Ale jinak ostatní na jedničku hráli. Správně vybírají typy lidí pro role. Vyberou člověka typu frajírka na roli frajera a toho podnikatele pracháče taky dobře vybrali i tu jeho manželku. Jako kdyby k sobě patřili.

Od: nikdo01
Datum: 01.02.17 20:37
Dnes me to teda dostalo,jak se tam hadali o ukradene penize ze sejfu a ten neurotickej priblblik si moh utrhnout hlavu,to byl mistr herec Jsou to fakt voloviny splacany.

Od: zdenek167
Datum: 02.02.17 10:11
Dnes jsem koukal na jeden dil nebezpecnych vztahu a zjistil jsem ze to nejsou realni lide.dnes tam hral nemocnemo syna Honzu ktery chodi udajne na dyalizu ve skutecnosti jse ten kluk jmenuje Jirka a pracuje se mnou v kancelari a neni vubec nemocny. Takze zase podvod na lidi kvuly sledovanosti.

Datum: 06.02.17 16:25

Když vidím kolik lidí věří, že se u těchto stupidních pořadů jedná o realitu, tak už mě ani nepřekvapuje popularita soudruhů Zemana a Babiše. :(

Od: bmbx®
Datum: 06.02.17 21:04

Zase jedinec co do všeho plete politiku *bzum**zed*

Datum: 07.02.17 18:42

Tondac - A nemáte to jedno? Příběhy mohou být skutečné, jen trochu upravené pro TV a ty mně zajímají. Život píše romány a setkávám se stím ve své práci dnes a denně. Taky byste nevěřil, že je to pravda.

doplněno 07.02.17 18:55:

A filmy, pokud nejsou životopisné, jsou v naprosté většině smyšlené, jen herci mohou být lepší. Někdy. Mně to baví víc než ty americké slátaniny, buď potrhlé komedie, nebo auta a lidé létající vzduchem a všichni do toho na sebe důležitě křičí.

Datum: 11.02.17 14:55

@blesik - film je film, u něj víme, že je hraný. U tohoto pořadu však tvrdí, že jde o skutečnost. Skuteční lidé, skutečné emoce, skutečné příběhy. To je pokrytectví nejvyššího kalibru. I kdyby mě to zaujalo, nebudu se na to dívat už z principu. M.

Datum: 11.02.17 15:35

Přesně tak, připadá mi vhodnější koukat na Soudkyni Barbaru než na Déčko na dětské pořady nebo pohádky. Myslím, že ty příběhy by se klidně mohly stát. I kdyby ne, tak člověk se trochu odreaguje a někdy zasměje. I ta soudkyně někdy zadržuje smích nebo úsměv. Je jí to vidět na očích. Každý si hájí svoje a jsou proti sobě. Čekám, jak to dopadne. Je to jako koukat na soutěž. Jednomu fandíte.

Datum: 11.02.17 14:26

Co tady pletete politiku! To je to posledni co tady chybelo a jeste takove sracky pisete !

Od: vikky
Datum: 11.02.17 13:07

Včera jsem shlédla kousek tohoto pořadu a nestačila jsem zírat. Musil na tom musí být hodně špatně, když tak hluboko klesl. Pořad nejlépe vystihuje Pepinec, dovoluji si ho citova:Ráno zapnu telku, v programu prej Columbo. Fajn, říkám si, posnídám s poručíkem. Jdu dělat jídlo a najednou slyším z obýváku strašný, ale strašný s*ačky. Jako kdyby nám v noci někdo přehodil gauč s hajzlem. Chvíli poslouchám a když už si ťuká na čelo i toustovej chleba, jdu to do obýváku omrknout. V pohodě, gauč je na místě, mám si kam sednout. Však do něj taky okamžitě padám, protože co vidím v telce by složilo i Žižkovskou věž. Čumím s otevřenou hubou jako kdysi můj spolužák na učitelku Gabrhelovou a začínám mu rozumět, proč se vždycky před její hodinou chodil zhulit na záchod. Z hluboký fascinace mě probírá až smrad z kuchyně, to tousťák nevydržel a spáchal v toustovači sebevraždu. Vypínám televizi, otáčím jí obrazovkou ke zdi a běžím se podívat, jestli je v toustovači místo ještě pro mě...

No a ostatní pořady jako Aféry a Soudkyně Barbara jsou ty samé s.ačky. Jak tohle proboha může někdo vysílat a ještě se na to dívat? Lidi vzpamatujte se !

Datum: 12.02.17 19:18

Tak ten pan Musil už začíná být hodně trapný jak to přehrává. Jednou jsem viděla jak ronil slzy a většinou zírá jako by mu přejel vlak babičku. Já jsem ho teda předtím vůbec neznala, takže nevím čím se "proslavil" v minulosti. Podle mne tohle nemůže dlouho vydržet na obrazovkách, nebo jestli ano, tak už je z nás opravdu stádo blbounů.

Jenomže v té televizi je tak žalostně málo kvalitních pořadů... Ale teď jak to píši, tak jsem se nad tím zamyslela. Nebude to proto, že se lidé na kvalitní pořady nedívají? Že právě tyto pořady mají tu největší oblibu u diváků? Přece nejsou majitelé těch televizních stanic padlí na hlavu. Oni přece vydělávají na reklamách a dělají průzkumy kam jich mohou narvat nejvíc, kde mají tu nejvyšší sledovanost.

Od: vasek
Datum: 19.02.17 18:32
Poslední dobou sleduji nebezpečné vztahy. Je to celkem pořad zajímavý, ale odbourejte ty šílené výkřiky oooooooooo
a podobně. Díky. Vašek.

Datum: 19.02.17 18:57

A jak dlouho se už na to díváte? To je totiž asi důležité. Já jsem to sledovala asi týden a pak už mne to opravdu začalo hodně nudit a někdy i znechucovat. Ne všichni "aktéři dobrovolníci" jsou na nějaké akceptovatelné úrovni. A ty náměty jsou pořád o jednom a tom samém. Neustále se tam řeší nevěra a její důsledky, což by ani tak nevadilo, ale když se tam řeší dokonce nějaká smrtelná nemoc, tak to už mi přijde až za hranicí etiky takového masmédia, kterým televize bezesporu je. Není to kvalitní pořad, ale lidé se na to dívají, protože jim pak asi připadá, že jsou ty jejich vlastní problémy menší. Takže je to jednodušeji řečeno takový hyenysmus.

Od: amo
Datum: 19.02.17 21:39

Mene inteligentnim lidem se to muze libit a jelikoz vetsina naroda je bohuzel primitivnejsiho razeni, tak to ma potrebnou sledovanost. Je to cilene prave na tuto sortu lidi, pruzkum medialniho trhu to jiste predem proveril, nez to spustili a narocnejsi "divactvo" muze jen doufat, ze se to brzo omrzi, klesne sledovanost a ta stupidita skonci.

doplněno 20.02.17 14:10:

Myslim si, ze soudni jedinci uz prokoukli celou tuhle saskarnu a podle sve natury se bud bavi, nebo prepinaji. Dojimat se nad spatne hranym divadlem spolecne s Musilem dokaze snad jen slaboduch. Naopak nektere pripady ze soudni sine jsou probehle kauzy, inspirace je ze soudnich spisu a jejich prezentace hereckym ztvarnenim vubec nevadi, nekdy i pobavi, u soudu se totiz zazije casto i neuveritelne :)

Datum: 20.02.17 10:34

Amo, kdo jsou méně inteligentní lidé? Třeba ti, kteří se dovedou dlouhé hodiny dívat na televizi, jak několik desítek milionářů honí kulatou věc? Pokouší se o ně infarkt, ikdyž ví, že svým postojem nic nezmění? A navíc, je to ze záznamu? Tedy dávno to už proběhlo? Nebo máš na mysli lidi, kteří sledují něco, co je akorát pro posouzení psychiatra? Nebo ty, kteří nadšeně šílí u pořadu, kdy se valí násilí a krev skoro až do obýváku? Nebo ty, kteří mají nějaké podivné ovladače v rukách a střílejí, jezdí, běhají, schovávají se a bojují? *sok* Kdo je inteligentní divák? Existuje vůbec taková definice?

Datum: 20.02.17 14:30

Babčo *palec*

Od: amo
Datum: 20.02.17 20:02

Babko, obecna definice asi neexistuje, protoze ji zatim nikdo nevyslovil, ale zamysli se a zkus ji formulovat, potom zaslouzis nejen palec, budes prvni a nesmrtelna *smich*

Od: vasek
Datum: včera 19:54
Dívám se asi 2 týdny. Dnes jsem viděl asi starší pořad a na to se dalo dívat, protože tam nebylo oooooooooo ani jooooooo a další. Ale to oooooooooo, když Musil řekne třeba "vy jste hezká" a poblikum odpoví jooooooo, a nebo "Lenka přichází" publikum ihned "oooooooooo". Teď se dívám a za každou druhou větou je "oooooooooo". Končím s tímto pořadem.

Od: oak
Datum: 20.02.17 10:39

IDIOTISMUS první třídy tento pořad! - Viděl jsem to z čistě zajímavosti jen jednou a stačilo!... je to podvod! nejsou to vůbec skutečné příběhy, JE TO VYMYŠLENÉ! jsou tam najatý herci.! ...Dokázat to můžu tím, že jsem viděl tam "hrát" jednu hezkou hnědookou tmavovlasou holku jak hrála v 1 díle AFÉRY ( pozn. další hraný podvod) hrála holku, která se vyspala s fotografem a byla nevěrná svýmu příteli. - a následně asi o 2 týdny později jsem jí poznal úplně v jiné roli v NEBEZPEČNÝCH VZTAZÍCH a ještě byla jinak namaskovaná a namalovaná a hrála pro změnu v těch VZTAZÍCH zase holku, která byla zklamaná nějakým svým zaměstnavatelem, že jí podvádí či co, už přesně nevím o co šlo. - - byla to opravdu ONA poznaj jsem jí, je to najatá herečka! - v Aférách hrála pod jménem LENKA a ve Vztazích pod jménem ANEŽKA. - - prostě tyhle pořady: NEBEZPEČNÉ VZTAHY, AFÉRY, BARBARA atd. debility první třídy. - - ach jo kde jsou ty čASY, v 90 letech kdy bylo autentický ÁČKO na NOVĚ, nebo SAUNA na PRIMĚ. tam byl Honza Musil super, teď se mi zprotivil! no jo co by kdo pro prachy neudělal že

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.