Člověk to nevymyslí-zažili jste příhodu?

Od: Datum: 11.11.16 20:58 odpovědí: 2 změna: 12.11.16 09:13
avatar

Dcera šla se svými třemi dětmi do prodejny hraček a kočárků, potkala tam kamarádku a daly se do řeči. Nejmenší ratolest, rok a něco najednou přiběhla a hrdě křičí : "H O Ť O V O"...dcera ve zlé předtuše se rozhlíží a rozhlíží a již to vidí...v jednom z vystavených nočníčků je čerstvá loužička...prodavačky to vzaly s humorem *smich* Máte také nějaký komický zážitek?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.16 22:10
avatar

Maky to je úžasné, to prostě nevymyslíte stejně tak jako to 1kg mouky, dárek od mé vnučky. Ještě že ta vnoučata máme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 12.11.16 09:13
avatar

Dobrý den, mám dvě podobné hospodské příhody z (nedávného) mládí. Bylo léto, pozdní odpoledne a do hospody (Praha - Žižkov), kde nás byla parta, vešel mladý muž oblečený pouze ve spodním prádle. V klidu si sedl k volnému stolu a když přišel hospodský, tak chtěl pivo. Hospodský mu řekl, že mu pivo nedonese, protože takto (ne)oblečený tam nemůže zůstat a má odejít. Muž řekl hospodskému, že má žízeň, chce pivo a polonahý je proto, že se vrací z koupaliště, kde mu někdo ukradl jeho ošacení. Nakonec odešel bez piva, ale je zajímavé, že musel ve slipech cestovat z koupaliště přes půl Prahy a nešel nejkratší cestou domů, ale zašel si na jedno do hospody . Druhá příhoda je také z hospody v Praze na Žižkově. Opět léto, večer, horko a dusno. Hospoda byla velká místnost a u jedné stěny byl výčep - kdo stál u výčepu, tak stál zády do sálu. Hospoda hučela, najednou celá ztichla a pohled všech byl upřený k výčepu. Tam přišla mladá, štíhlá žena se džbánem pro pivo a stála zády do sálu. Měla na sobě lehké letní šatičky a jejich zadní spodní okraj měla zasunutý za kalhotky, tak zpředu to bylo normální, ale vzadu ukazovala celý zadek do sálu. Jediný hospodský nevěděl oč jde, tak jí natočil džbánek a paní odešla (ani netušila, jak celou hodpodu pobavila). No, zřejmě se jí to stalo ve spěchu při oblékání a vůbec o tom nevěděla . Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.