Co si myslíte o policejní šikaně?

Od: Datum: 06.11.16 17:47 odpovědí: 33 změna: 20.02.17 11:29

Uvodní video nahrávka o tom, jakým způsobem pracuje kriminálka Pelhřimov,Okresní soud Pelhřimov,PČR Kamenice nad Lipou.Jedná se o dlouholetý boj nenávisti vůči mé osobě od PČR Kamenice nad Lipou a kriminálkou Pelhřimov,kteří se mě snažili dostat do kriminálu bezdůvodně do nejstřeženějšího kriminálu Mírov.Na základě nepravdivých a smyšlených výpovědí sousedů,poštovních zaměstnanců v Kamenici nad Lipou.Já jako slušný,pracující bezúhonný občan,jsem se stal obětí policejní šikany a snahy z mě udělat kriminálníka.Naštěstí díky dobrému spravedlivému občanu,který mi velmi pomohl se jim tento záměr nepodařil.Tata šikana trvá již déle než 3 roky a neštítí se ani mi dělat ostudu v zaměstnání.PČR Kamenice nad Lipou věří více místním udavačům,než-li slušným občanům tohoto města.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.16 17:54
avatar

Video mi nejde spustit, pokud je to přemalování auta vaše dílo, hovoří to za vše. Cítíte-li se PČR poškozený, obraťte se na inspekci, můžete také oslovit média.


doplněno 06.11.16 18:09:

Stále to píše, došlo k chybě, zkuste to později.


doplněno 06.11.16 18:13:

Příjde mi, že je to jen váš výmysl. Nechtělo by to spíš lékaře odborníka?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 18:00

Video je již funkční ,já jsem se několikrát obratil na Generální inspekci bezpečnostních sborů,dokonce jsem podal trestní oznámení,ale po měsíci to bylo vždy odloženo a dále již neřešeno GIBS,ani přes mou opakovanou urgenci,nezbývá mi než se obrátit na TV,vyčerpal jsem již všechny jiné legální možnosti naprosto bez úspěchu,nakonec vše bylo proti mě,že mě i navtěvovali v mém trvalém bydlišti a předávali doporučené dopisy i v mém zaměstnání.Beru to jako pomstu z jejich strany,že jsem dal podnět na GIBS.Za peníze danových poplatníku PČR rozváží dopisy doporučené a hlídkují mi u baráku,když jsem v zaměstnání.

Bez soudního povolení mi stoupili do domu a namontovali odposlouchávací zařízení na blokaci mých hovorů z telefonu.

Datum: 06.11.16 18:09
avatar

Odposlouchávací zařízení na blokaci hovorů? Co si pod tímto konkrétně představujete?

A v čem vlastně potřebujete poradit?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 18:08
avatar

Raději mám videa betelného borca Jiřího Primy aka Hybeše. Mimochodem, z Mírova je hezký výhled do okolí, hlavně na podzim. *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cicko*
Datum: 06.11.16 18:10

Mírov je nesmysl! Lepší by byly Bohnice.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 18:16

Vy jste zrejmě nepochopil,že mé hovory byli odposlouchávané,což bez soudního rozhodnutí nelze.Pro ty co nezažili policejní odposlech je to taková krabička,která se instaluje v domě odposlouchávané osoby.Instalované v mé nepřítomnosti,dokonce PČR i zapoměli u me zhasnout světlo v garáži,když tam vlezli.

Datum: 06.11.16 18:23
avatar

Ne nepochopil jsem. Vím, co je to odposlech. Mě však zaujalo - cituji Vás:

Bez soudního povolení mi stoupili do domu a namontovali odposlouchávací zařízení na blokaci mých hovorů z telefonu.

Dobře, chápu tu část o odposlechu. Jak Vás však blokuji? A nezlobte se, ta ,,výzdoba´´ auta - to bych spíše doporučoval ukázat na adrese Rozkošská 2322, Havlíčkův Brod, tam by to jistě lépe pochopili.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 18:24
avatar

Pokud je to jak tvrdíte- tak neustálé stížnosti na místní PČR,jedna za druhou až do nápravy ,jednání vůči Vám, a stížnosti třeba i k ruklám prezidenta nebo k evropskému soudu... a to včetně dokumentace o odposlechu a tento jim znemožnit pokud je to tak jak píšete,klidně i rozbitím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 18:30

Tohle vše mám za to, že jsem poukázal na policejní korupci v Kamenici nad Lipou a kriminálky Pelhřimov,i sledují kdo k mě jezdí,s kým stýkám,a ptali se na mě v bývalým zaměstnáních na mé jednání a pracovní věci.Já si připadám jako v roce 1938 při protektorátu Čechy a Morava ,kdy tu bylo gestapo.Byl jsem obvinován nesmyslně z nějakých krádeží hliníkových profilů a dalších věcí,ikdyž jsem v tu dobu prokazatelně byl v zaměstnání...

Datum: 06.11.16 18:34
avatar

Jasně. Za krádež hliníku Vás šoupnou na Mírov. To by tam muselo být sestsakra přecpáno.


doplněno 06.11.16 18:34:

A jak to tedy je s tou blokací hovorů?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 18:41
avatar

Gestapo k nám dorazilo o rok později, společně s wehrmachtem. Nicméně je zřejmé, že je vaší osobě činěno bezprecedentní bezpráví ze strany represivních složek státu a vaše situace je nadále neudržitelná. Doporučuji vám obrátit se na vysoce erudovaného právníka a elektroinženýra v oblasti telekomunikačních systémů v jedné osobě, potažmo dlouhodobě těžce zkoušeného ranami osudu. Například Jiří Hrebenar - to je váš člověk. *palec*


doplněno 06.11.16 19:06:

Pozdravujte ode mě svou manželku Alenu a vyřiďte jí, že ji upřímně lituji. *plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 18:43

To, že písemnost určenou pro vás vám doručili na pracoviště, není šikana.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 19:02
avatar

Váš případ neznám. Ale obecně? Existuje. Nejnovější případ:doplněno 07.11.16 19:07:

Dělat si srandu z člověka, který neví kudy kam, je opravdu "přes čáru". Co když má ten člověk pravdu? Kdo z vás to může vyloučit? Chcete snad říct, že se policajti(někteří) nechovají zrovna tak, jak by měli? Jak víte, že to není zrovna jeho případ? A dělat z něj případ pro psychiatra? Obdivuju jasnozřivost některých "dálkových psychiatrů", co byli tak rychle hotovi s diagnózou. Ani na chvíli jste si nepřipustili, že tomu člověku třeba taky ubližujete? Jestli neumíte poradit, tak to alespoň nekomentujte tak nemravně. SYS by měl ty urážlivé příspěvky smazat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.17 07:49
avatar
Ohledně tohoto videa jsem se ptal známého, co hodně rozumí právu (hlavně tedy trestnímu) a říkal mi, že v tomto případě městká policie vůbec nepochybila, že to od nich byl profesionální přístup. Naopak se prý divil, že měli takovou trpělivost a nebyli víc nekompromisní.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 19:50
avatar

Tak mně to video na začátku "otázky" spustit jde a myslím, že hovoří samo za sebe. Není nutno k tomu cokoliv dodávat.;)


doplněno 07.11.16 16:28:

Babko, on se při tom člověk pousměje, ale v podstatě to vůbec k smíchu není. :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.16 16:23
avatar

Magdon *palec*

Jen nevím, jestli je to smutný příběh nebo se mám zasmát! *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 22:01
Vy se s tím už někde léčite? Léky berete pravidelně?
V tom roce 1938 šlo gestapo po kde kom :-D I po moji babičce, které byly 3 roky..
A pozor jsou všude,pockejte kde jste, za chvíli tam u vás jsme!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.11.16 19:14

Uvádíte: cituji: "...od PČR Kamenice nad Lipou a kriminálkou Pelhřimov,kteří se mě snažili dostat do kriminálu bezdůvodně do nejstřeženějšího kriminálu Mírov"

Mohu Vás ujistit, že o tomto PČR nerozhoduje :D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.01.17 11:07

Vážení občané tohoto státu stala se mi taková věc, že mi Celní úřad pro Kraj Vysočina naprosto bezdůvodně aniž bych dlužil nějaké peníze mi dali příkaz na zablokování účtu u Modré Pyramidy, čímž mi znemožnili u této polečnosti, kde mám založený účet vybrat jistou finanční částku ,tímto mi způsobili komplikace nebot jsem musel navštívit

Celní úřad Pelhřimov a požadovat po nich vysvětlení proč mi zablokovali účet u Modré Pyramidy.Žádný z úředníků mi nebyl schopen vysvětlit kdo z jejich strany a proč příkaz vydal.

Nicméně jsem musel znova požádat celní úřad Pelhřimov o provedení bezdlužnosti,který jsem musel opětovně předložit finanční společnosti Modrá Pyrami,aby mi tak uvolnili mnou žádané finanční prostředky určené na rekonstrukci rodinné domu,čímž mi způsobily velké komplikace.Celá tahle věc mě připravila o 500 kč českých a náklady na cestu a čas.

Doufal jsem ,že Celní úřad Jihlava ,že se mi omluví za tuto jejich chybu, ale stalo se to, že jsem narazil na jejich statní úřednické zkorumpované jednání a radost,že zvítězili na pracujícím člověkem.

Mám takové tušení, že je to dobře účelově mířená pomsta ,ze strany PCR Kamenice nad Lipou.

Datum: 27.01.17 09:37

Jedině se vystěhovat do Ameriky, nebo do Ruska, tam policie pracuje bez závad

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.01.17 09:41

A já se jim nedivím, když běhá kolem tolik trotlů, že jim občas ujedou nervy. Určití lidé by za bývalého režimu byli doživotně internováni za zdmi psychiatrických léčeben a dnes se jejich podněty musí zabývat různé úřady apod. A vo tom to je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.02.17 22:49
avatar

dobrý den ja jsem typ že kazdého pošlu do řiti aji fizla. mi je 16 let a mě taky buzerovali, jezdili mi po pozemku atd (no ten pozemek je od strejdy ale ja ho obdělávam) tak jednoho dne jsem vytahnul traktor a sačal jsem na ně najíždet oni požát uhýbali a jezdili dál tak jsem udělal takou pěkou věc zebraj jsem foták a dal za čelní sklo připojil jsem čelní nakladač a na něho nastavec na palety, a schoval jsem se za malý lesíček (na požemku na místě kde jzdili nejvíc) a jak přijeli tak jsem pustil kameru a chvíli jsem je nechal jezdit (oni nevědeli ze mam kameru za oknem) a po chvilce jsem se proti nim rozjel a podebraj sem ho a trošku jsem mu zvednul přední nápravu. policajt se malem posral přišel stréjda a zeptal se jich co se tu děje co tu dělají, ten jeden policajt zavolal někoho s policie ten pán přijel k nám a začal se ptát co se to tu děje ja jsem mu ukázal video a policajt dostal taky zjeba a padáka a ještě nam musel platit (protože ne ze bylo období senáze ale on tam drivtoval a udelal tam díry a pobulal asi 30% louky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.17 04:02
avatar
Trochu se kroť, Martine!
Ta pohádka, jak jsi umravňoval policajty, kteří ti jezdili po pozemku, je dost nepravděpodobná.
Poprvé - hned po prvním poslání do řiti by s tebou policajt jednal jinak.
Podruhé - kdybys na ně najížděl traktorem, tak by tě po prvním, druhém najetí z traktora vytáhli a řešili.
Potřetí - myslíš, že nepoznají 16 letého kluka?
Dobře, na soukromém pozemku ti tolerovali jízdu s traktorem bez papírů. Ani se nezeptali, jak ses na ten pozemek dostal?
I ty informace o postihu policajta, taktéž o vyhození, jsou dost nevěrohodné.
Zapomněl jsi informace, jak dořešili ten tvůj útok na veřejného činitele...
.
Jo a za ty prachy, co jste dostali za díry na louce, si kup něco lepšího, než dřevěnou motokáru. Po cestě s ní nesmíš, a na louce uděláš díry...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: doncmartin
Datum: 10.02.17 10:25

Hej ty Hejkal

za prve nepiš mi do emailu také nesmysly,

za druhé je to podle skutečnosti,

za třetí kdyby to řešili tak mají oni problém proto že jsou na cizím pozemku a nemají povolení,

za čtvrté možná by mne (16 ti letého) poznali ale stehnak by nic nemohli dělat protože po cestě mne neviděli jezdit no ten den jsem po cestě ani nejezdil,

za páte my jsme na vesnici tam v klidu zeřve každý každého,

za šesté neřešili to nějak nebo ono to bylo přesně na opak veřejný činitel napadal mne,

za sedmé za ty peníze jsme museli koupit dva velké balíky sena od jezedáku,

a stejnak na dřevěné motorkáře nejezdím protože na to nemam čas pak po čase si udělám něco jinačího. Protože jsem přece dokázal více než ty. A poučuj sám sebe pak cizí lidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.17 11:02
avatar

Pro takové, jako jsi ty, má můj moravský strýc univerzální řešení: Lištit! *slunce*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cicka*
Datum: 10.02.17 13:29

Jen k bodu " za páté" : Bohnice již řadu let nejsou vesnicí, ale jednou z městských částí Prahy!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.17 14:28
avatar
Jak nemaj povolení?Ti vstupovat na pozemek?Co je to za nesmysl?Oni tam mohou vstoupit,zastupuji zakon.Nechapu proc si se rozvasnil a najizdel na policajta nebo na jejich policejni auto,i to je brano jako utok proti policistovi.Neuposlechnuti vyzvy te mely stáhnout a poradne narezat na prdel.Je hnus co si dovolujes v 16ti.
Az ti bude nejhur volej si treba maminku a ne policii.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.17 15:23
avatar

Tak ještě poslední poznámka k té pohádce:

Přál bych Ti, aby ses v nejblišší době opravdu setkal při podobné příležitosti s policajty. Pak pochopíš, proč se ta tvoje pohádka nedá ani náhodou považovat za pravdu. A když z toho (jakožto mladistvý) vyvázneš jen s pár modřinami a pár měsíci v diagnosťáku, budeš štěstím bez sebe. Kdybys byl dospělý, byly by to minimálně 3 roky na tvrdo. (zákon č. 140/1961 Sb., § 155).

Jo, a až dokážeš v životě 1/10 toho, co Hejkal, dej vědět. Pokud se toho dožiju, tak to ocením *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.17 13:09
avatar

Ale no tak!

To se o těch prázdninách tak strašně nudíš, že musíš vymýšlet takoké ko.otiny?;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: olgojchorchoj
Datum: 07.02.17 13:28

Vždyť je to v kategorii ,,Vtipy a jiná zábava´´ ! Tak nás holt mladý spisovatel častuje bajkami ve svém speciálním jazyce *haha**haha**haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.17 11:09

Rozhodl jsem se sledovat film Přelet nad Kukačím hnízdem,natočeno známým českým hercem Milošem Formanem,součastně žijícím v USA,tímto jsem se rozhodl zveřejnit tento názor,Je to režiser označen dvěma oskary.


https://www.youtube.com/watch…=fXjgnpGOq2E&feature=youtu.be

Datum: 20.02.17 11:27
avatar

*haha* *haha* *haha*

Ano, je to hnus, velebnosti! Dík za tohle video. Už dlouho jsem se tak nezasmál. Tazatel se na to sice nemohl dívat, nicméně ten film shlédl celý. :-D

Ale jinak si myslím, že to nepotřebuje komentář. Ve skutečnosti je to dost smutné.*plac*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.02.17 11:29
avatar

Pane Čížkovský Stanislave, vaše vystoupení se mnou otřáslo do morku kosti. Než jste si sednul před kameru, měl jste si alespoň umýt vlasy, dát dopořádku zuby, obléci si čisté triko a uklidit svinstvo, kterým je pokryta klávesnice a stůl okolo. *sok* Neříkejte, že taková špína má odvahu plivat na cokoliv! Vlastně můžete! Forman bude dobrý i bez vašeho názoru!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz
 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.