Co si myslíte o policejní šikaně?

Od: Datum: 06.11.16 17:47 odpovědí: 17 změna: 07.11.16 19:14

Uvodní video nahrávka o tom, jakým způsobem pracuje kriminálka Pelhřimov,Okresní soud Pelhřimov,PČR Kamenice nad Lipou.Jedná se o dlouholetý boj nenávisti vůči mé osobě od PČR Kamenice nad Lipou a kriminálkou Pelhřimov,kteří se mě snažili dostat do kriminálu bezdůvodně do nejstřeženějšího kriminálu Mírov.Na základě nepravdivých a smyšlených výpovědí sousedů,poštovních zaměstnanců v Kamenici nad Lipou.Já jako slušný,pracující bezúhonný občan,jsem se stal obětí policejní šikany a snahy z mě udělat kriminálníka.Naštěstí díky dobrému spravedlivému občanu,který mi velmi pomohl se jim tento záměr nepodařil.Tata šikana trvá již déle než 3 roky a neštítí se ani mi dělat ostudu v zaměstnání.PČR Kamenice nad Lipou věří více místním udavačům,než-li slušným občanům tohoto města.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.11.16 17:54

Video mi nejde spustit, pokud je to přemalování auta vaše dílo, hovoří to za vše. Cítíte-li se PČR poškozený, obraťte se na inspekci, můžete také oslovit média.

doplněno 06.11.16 18:09:

Stále to píše, došlo k chybě, zkuste to později.

doplněno 06.11.16 18:13:

Příjde mi, že je to jen váš výmysl. Nechtělo by to spíš lékaře odborníka?

Datum: 06.11.16 18:00

Video je již funkční ,já jsem se několikrát obratil na Generální inspekci bezpečnostních sborů,dokonce jsem podal trestní oznámení,ale po měsíci to bylo vždy odloženo a dále již neřešeno GIBS,ani přes mou opakovanou urgenci,nezbývá mi než se obrátit na TV,vyčerpal jsem již všechny jiné legální možnosti naprosto bez úspěchu,nakonec vše bylo proti mě,že mě i navtěvovali v mém trvalém bydlišti a předávali doporučené dopisy i v mém zaměstnání.Beru to jako pomstu z jejich strany,že jsem dal podnět na GIBS.Za peníze danových poplatníku PČR rozváží dopisy doporučené a hlídkují mi u baráku,když jsem v zaměstnání.

Bez soudního povolení mi stoupili do domu a namontovali odposlouchávací zařízení na blokaci mých hovorů z telefonu.

Datum: 06.11.16 18:09

Odposlouchávací zařízení na blokaci hovorů? Co si pod tímto konkrétně představujete?

A v čem vlastně potřebujete poradit?

Datum: 06.11.16 18:08

Raději mám videa betelného borca Jiřího Primy aka Hybeše. Mimochodem, z Mírova je hezký výhled do okolí, hlavně na podzim. *slunce*

Od: cicko
Datum: 06.11.16 18:10

Mírov je nesmysl! Lepší by byly Bohnice.

Datum: 06.11.16 18:16

Vy jste zrejmě nepochopil,že mé hovory byli odposlouchávané,což bez soudního rozhodnutí nelze.Pro ty co nezažili policejní odposlech je to taková krabička,která se instaluje v domě odposlouchávané osoby.Instalované v mé nepřítomnosti,dokonce PČR i zapoměli u me zhasnout světlo v garáži,když tam vlezli.

Datum: 06.11.16 18:23

Ne nepochopil jsem. Vím, co je to odposlech. Mě však zaujalo - cituji Vás:

Bez soudního povolení mi stoupili do domu a namontovali odposlouchávací zařízení na blokaci mých hovorů z telefonu.

Dobře, chápu tu část o odposlechu. Jak Vás však blokuji? A nezlobte se, ta ,,výzdoba´´ auta - to bych spíše doporučoval ukázat na adrese Rozkošská 2322, Havlíčkův Brod, tam by to jistě lépe pochopili.

Datum: 06.11.16 18:24

Pokud je to jak tvrdíte- tak neustálé stížnosti na místní PČR,jedna za druhou až do nápravy ,jednání vůči Vám, a stížnosti třeba i k ruklám prezidenta nebo k evropskému soudu... a to včetně dokumentace o odposlechu a tento jim znemožnit pokud je to tak jak píšete,klidně i rozbitím!

Datum: 06.11.16 18:30

Tohle vše mám za to, že jsem poukázal na policejní korupci v Kamenici nad Lipou a kriminálky Pelhřimov,i sledují kdo k mě jezdí,s kým stýkám,a ptali se na mě v bývalým zaměstnáních na mé jednání a pracovní věci.Já si připadám jako v roce 1938 při protektorátu Čechy a Morava ,kdy tu bylo gestapo.Byl jsem obvinován nesmyslně z nějakých krádeží hliníkových profilů a dalších věcí,ikdyž jsem v tu dobu prokazatelně byl v zaměstnání...

Datum: 06.11.16 18:34

Jasně. Za krádež hliníku Vás šoupnou na Mírov. To by tam muselo být sestsakra přecpáno.

doplněno 06.11.16 18:34:

A jak to tedy je s tou blokací hovorů?

Datum: 06.11.16 18:41

Gestapo k nám dorazilo o rok později, společně s wehrmachtem. Nicméně je zřejmé, že je vaší osobě činěno bezprecedentní bezpráví ze strany represivních složek státu a vaše situace je nadále neudržitelná. Doporučuji vám obrátit se na vysoce erudovaného právníka a elektroinženýra v oblasti telekomunikačních systémů v jedné osobě, potažmo dlouhodobě těžce zkoušeného ranami osudu. Například Jiří Hrebenar - to je váš člověk. *palec*

doplněno 06.11.16 19:06:

Pozdravujte ode mě svou manželku Alenu a vyřiďte jí, že ji upřímně lituji. *plac*

Datum: 06.11.16 18:43

To, že písemnost určenou pro vás vám doručili na pracoviště, není šikana.

Datum: 06.11.16 19:02

Váš případ neznám. Ale obecně? Existuje. Nejnovější případ:

doplněno 07.11.16 19:07:

Dělat si srandu z člověka, který neví kudy kam, je opravdu "přes čáru". Co když má ten člověk pravdu? Kdo z vás to může vyloučit? Chcete snad říct, že se policajti(někteří) nechovají zrovna tak, jak by měli? Jak víte, že to není zrovna jeho případ? A dělat z něj případ pro psychiatra? Obdivuju jasnozřivost některých "dálkových psychiatrů", co byli tak rychle hotovi s diagnózou. Ani na chvíli jste si nepřipustili, že tomu člověku třeba taky ubližujete? Jestli neumíte poradit, tak to alespoň nekomentujte tak nemravně. SYS by měl ty urážlivé příspěvky smazat.

Datum: 06.11.16 19:50

Tak mně to video na začátku "otázky" spustit jde a myslím, že hovoří samo za sebe. Není nutno k tomu cokoliv dodávat.;)

doplněno 07.11.16 16:28:

Babko, on se při tom člověk pousměje, ale v podstatě to vůbec k smíchu není. :(

Datum: 07.11.16 16:23

Magdon *palec*

Jen nevím, jestli je to smutný příběh nebo se mám zasmát! *sok*

Datum: 06.11.16 22:01
Vy se s tím už někde léčite? Léky berete pravidelně?
V tom roce 1938 šlo gestapo po kde kom :-D I po moji babičce, které byly 3 roky..
A pozor jsou všude,pockejte kde jste, za chvíli tam u vás jsme!
Datum: 07.11.16 19:14

Uvádíte: cituji: "...od PČR Kamenice nad Lipou a kriminálkou Pelhřimov,kteří se mě snažili dostat do kriminálu bezdůvodně do nejstřeženějšího kriminálu Mírov"

Mohu Vás ujistit, že o tomto PČR nerozhoduje :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

RSS poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.