Víte jaký motýl je z housenky?

Od: Datum: 05.11.16 18:49 odpovědí: 12 změna: 06.11.16 12:28
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.11.16 19:00

To jsou krásné zázraky přírody

Datum: 05.11.16 20:12

Teda babi, nejsem sice dítě, ale jsem v úžasu. Příroda je dokonalý umělec*palec*

Datum: 05.11.16 21:39

Dobrý večer babi,to je nádhera*palec*, jak jste to objevila? Děti sice už nemám, ale sama jsem se opravdu pokochala.Moc děkuji*pusa*!

Datum: 06.11.16 07:39

Paráda, že? Vnuka nejvíce uchvátily můry. A že jsou! *palec*Mám několik kamarádek a přeposíláme si zajímavé adresy a návody a myšlenky a vtipy a tak. To je jeden z nich. Udělejte si ještě čas a proklikejte všechno, do čeho vás to pustí. Všecičko je nesmírně zajímavé.

Datum: 06.11.16 08:22

Nádherné *palec*

Od: maky®
Datum: 06.11.16 08:36

Jedním slovem krása *slunce*

Jednou mi přišlo něco podobného emailem, ale má dojem, že toho nebylo tolik druhů...

Datum: 06.11.16 09:26

Babčo. Proč to sem dáváš? *zed* Mám tolik práce a místo toho sedíme s vnoučaty a prohlížíme a prohlížíme. :-D Je to neuvěřitelné, jak ty housenky, houby, květy jsou nádherné.

Datum: 06.11.16 10:38

Jsem ráda, že se vám to líbí *ua*

Od: ben®
Datum: 06.11.16 09:42

Dobrý den, je to zajímavé, ale neznáte nějakou stránku, kde by se takto kliknutím stala z miminka krásná dívka? Hmyz je fajn, ale něco tomu chybí . Zdravím!

doplněno 06.11.16 10:53:

lidus - já kliknu na housenku, změní se na motýla a dokud nekliknu znovu, tak je stále motýl.

Mohu si takto naklikat všechny housenky a zůstávají jako motýl. Tu tabulku, která vyskočí, zlikviduji kliknutím na křížek. A když skončí housenky, tak je tam dole odkaz i na další zvířátka.

Češtinu nehledejte - jsme v zahraničí.

Datum: 06.11.16 10:35

Krásné, ovšem chybí mi ČJ, kliknu na housenku a motýla mám okamžik, že si ho nemohu prohlížet. To tak má být, nebo je to moje chyba? Nic dalšího neotevřu, chce to po mě asi přihlášení. Dík za vysvětlení. L

doplněno 06.11.16 11:17:

Bene dík, moje blbost nebo chyba někde jinde, já kliknu na hosenku a motýla mám vteřinu, pak je bez klikání zase housenkou.L

Datum: 06.11.16 12:16

babkazov *palec**palec**palec**palec**palec* paráda *ua* Tady to je důkaz, že příroda je opravdu rozmanitá *ua**ua*

Datum: 06.11.16 12:28

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.