Mohu darovat krev, když jsem omdlela?

Od: Datum: 04.11.16 15:48 odpovědí: 4 změna: 05.11.16 04:44
Dobrý den,
Chtěla jsem darovat krev, ale kamarádku odmítli z důvodu, že omdlela v dětství při odběru. Je to opravdu důvod pro doživotní vyloučení?
Děkuji z odpověděď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.16 15:52

Při odběru to řekla? Proč? Chtěla darovat krev nebo nechtěla? A ty? Chceš nebo nechceš? Proč nějaké zpovědi z dětství!?

Datum: 04.11.16 16:10
Prý se jí zeptal lékař před odběrem, jestli někdy omdlela a tak s dobrým úmyslem řekla pravdu. A já darovat chci, ale protože u nas zavřeli odběrové místo, tak musíme jezdit do města krajského a tudíž to zabije celé dopoledne a jet tam pro nic za nic se mi nechce
Datum: 04.11.16 15:56

Zdravím,

kvůli tomuhle by vás odmítat neměli. *nevi* O tom slyším poprvé. Tělo se do dospělosti všelijak zoceluje. Některým jedincům omdlévání odezní, některým nikoliv. Musí si to člověk vyzkoušet, zdali z toho vyrostl nebo ne. *jasne*

Zpravidla to bývá tak, že pokud dvakrát po sobě, při darování, ztratíte vědomí či se vám udělá silně nevolno, tak vás až tehdy, pro vaše dobro, vyškrtnou jako nestabilního.

Od: lego®
Datum: 05.11.16 04:44

Si nejak moc vybiraj
U nas v Pcich se po odberu obcas nekdo slozi a klidne prijde priste, nicemu to nevadi.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.