Nechutenství k jídlu

Od: Datum: 01.11.16 14:55 odpovědí: 2 změna: 01.11.16 19:49
Moje výška je 183 cm a váha 56 kg. Minulý měsíc jsem měl 61 kg, ale začal jsem mít nechutenství k jídlu a taky už nesnídám. Neznáte někdo nějaký recept na tento problém?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.11.16 15:39
avatar

Mám recept:

Problém s nechutenstvím a podváhou řešte se svým lékařem. Budete-li hledat rady v internetu, můžete si akorát ublížit. Případně naletět některému šarlatánovi, který Vás ještě obere o peníze, aniž by v čemkoliv pomohl.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 01.11.16 19:49

Milý muži, kolik je Vám let, že se ptáte na špatné adrese? Vy máte evidentně nějaký zdravotní nebo psychický problém, který Vám rádcové z lidu nevyřeší. Nejdřív tohle sdělte svému obvodnímu lékaři, ten Vás pošle na různá vyšetření a podle toho bude postupovat. Tady vám akorát poradíme pravidelně a zdravě jíst a chodit na vzduch, hýbat se, aby byla chuť k jídlu. Někdy se podává lžička glukózy nebo fruktózy, aby pokles krevního cukru vyvolal pocit hladu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.