Proste nevim jak s tim bojovat

Od: Datum: 30.10.16 19:26 odpovědí: 7 změna: 31.10.16 11:52

Dobrý večer . Je mi 27 stále jsem nemela nic s klukem krome mazleni.. docela me to hrozne deptá když všude slyším samej sex jak v tv ve zprávách atd... asi to musi být fakt super,ale já ho neznám:/ nechala sem tam kluka protože se m nechtela spíš sem se bála ,nevim proč s toho ma takový strach a nevim jak se toho zbavit, a nekoho k sobe vic pustit..to je jediný problem jak navázat vztah,jinak sem uplne normalni holka..začnu se hrozne klepat když sem jednou byla v postely s klukem a on do me chtel vniknout,myslela sem že to prekonám... nešlo to. Připadala sme si jak idiot... .:/ nechci aby do me nekdo neco strkal..když to takto řeknu..zkrátka to nejde...je mi to nepřijemný a to ani sem v sobe nikoho nemela,proste jak mile na me lehl,klepala sem se a stahovala sem nohy...vubec nevim jak si mam nekoho najit...ja k semnou bude mit nekdo trpelivost..moc me tohle trápí..nevim jaký to je co me čeká a bylo mi to nepřijemný už jak se jen jeho rozkrok přibližoval k mému...přitom se sama dráždím a je to fajn,ale nikdy nedam prst dovnitř..i když bych moc chtela začit se sexualnim životem v mém veku...tak me to moc mrzí že to nepřekonám a nedržím a cukám se proto to nejdde:(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jarina
Datum: 30.10.16 19:43

odkudjsi? kde se pohybuješ?

Datum: 30.10.16 19:49

Nepíšete, jestli máte vážný vztah, nebo jen nějaké krátkodobé. Spíš myslím, že krátkodobé, protože při trvalém vztahu, byste to asi řešili spolu a ne tady. Asi to chce být fakt zamilovaná a o partnera velmi stát, pak se při troše trpělivosti "boří ledy". A taka dlouhodobější vztah znamená, že na Vás partnerovi záleží a bude se snažit Vám pomáhat se této nepříjemnosti zbavit, a to s trpělivostí a porozuměním. Možná by Vám lépe poradil a pomohl sexuolog, je to jeho obor.

Od: balzerka
Datum: 31.10.16 01:08

To se fakt musíte mít rádi, být zamilovaní. A musí být ta správná atmosféra natolik, že si to budeš strašně přát. Delší mazlení, vínko také pomáhá k uvolnění..A tomu klukovi musí záležet na tom, aby se Ti to líbilo. S někým, komu jde jen o jedno a koho vlastně nevím, jestli chci, to jde těžko.

Od: mp
Datum: 31.10.16 01:29

V první řadě se vykašlete na nějaké zprávy v TV. Je fakt, že se tam můžete něco dozvědět, ale stejně je třeba si to dát do souvislostí (tomu se říká analytické myšlení, ale tím Vás nebudu zatěžovat). Sám jsem dost stydlivý a k někomu se přiblížit mě dělá dost problém, U Vás, jako ženy to může být ještě těžší. Kluci to chtějí, spíše si musíte vybrat toho, který by to s Vámi dělal častěji a citlivěji. (moje amatérská rada).

Datum: 31.10.16 07:53

Najednou už 27? Co myslíš že vyřešíš, když budeš zakládat stále nové otázky, pokaždé jenom k jedné nepatrné části z tvého celkového problému. Ty máš problémy se vztahem, se sexem, s pavouky, s rodiči, s prací ... Pokud chceš opravdu něco vyřešit, tak jedině řešit to komplexně, s pomocí hodně dobrého psychiatra. V tvém případě si však nejsem jistý, jestli vůbec něco řešit chceš.

Od: mp
Datum: 31.10.16 11:52

Ono by třeba stačilo, aby bylo vidět z jaké adresy chodí kolik dotazů, pro všechny. To by mnohé vyřešilo. Jinak člověk ke každé otázce přistupuje s respektem. Alespoň teda já. A vlastně nevím, jestli je to nějaký troll. Samozřejmě dám hlavně na vlastní úsudek, ale je možné se mýlit.

Datum: 31.10.16 07:59

Monno, stále přemýšlíte o mužských a nemůže to být proto, že na mužské vůbec nejste? Jen si to, ani sama sobě, neumíte přiznat. Asi nejspíše píšu blbosti, ale nemůže to být tak? *sok* Slovo lesba, homosexuál zní jako nadávky. Tak jsme byli vychování, tak se na to díváme s celou společností. A že by se to mohlo stát nám nebo našim nejbližším?! Jééééžiši, nikdy! *stop**zed**plac*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.