Růstový hormon

Od: Datum: 22.02.13 06:57 odpovědí: 3 změna: 22.02.13 12:46

Dobrý den jaký máte názor na tenhle výrobek?
http://www.mj-krasazdravi.cz/…-vlasy/5/8616-Somaphin-60-tbl
A máte někdo s tím zkušenosti? Dá se nechat předepsat růstový hormon od lékaře a nechat se tím léčit kvůli psychickým problémům?
Myslíte si že s tím nebude problém?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.13 07:15
avatar

Bojíme se už pomalu všeho co je v jídle. Prožíváme ochucovadla, barviva, zahušťovadla. Děsíme se koupit cokoliv bez prostudování složení. A pak vzdychneme nad nějakou sračkou, o které vůbec nic nevíme. Složení je sice napsané, ale nevíme co to je, jak to bylo vyrobeno, jak co to s námi udělá. A co to s námi udělá po letech. A klidně za to zaplatíme peníze, kterých nám bylo líto vydat za kvalitnější potraviny, zeleninu, nápoje. Ověřujeme si výrobce, vyhýbáme se všem, o kterém nám řekli, že jsou to podvodníci. Viz.průšvihy Polska. A pak vydáme strašlivé peníze, za něco, co někdo, naprosto neznámý a neprůhledný, pěkně zabalil, naservíroval nám to s lákavou legendou.*sok**zed**ee* Hm, hm, podivné!

doplněno 22.02.13 07:20:

A také je zajímavé, jak člověk spoléhá na léky, doktory, zázraky, aby mu pomohli s psychikou. Nepoužije toto úsilí, energii a čas k tomu, aby si našel sám něco, s čím by se sám z problému snažil vyhrabat. Aby si uvědomil, že jestliže chce žít musí se snažit sám. A nesvádět nic na psychiku. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 22.02.13 11:23

Chceš růstový hormon předepsat na psychické potíže? - porostou...

*smich*

Produkty této kategorie jsou velmi účinné - na tahání peněz z kapes důvěřivců. Spíš srozumitelně napiš, co tě trápí...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.13 12:46

Dobrý den, tento doplněk stravy za a) není růstový hormon, za b) přečtěte si složení - zbytečně utracené peníze, to, co v něm najdete, je obsaženo v normální stravě a za c) růstový hormon Vám lékař předepíš jen pokud máte poruchu růstu a každý den se chodí na injekce do čtyřhlavého stehenního svalu. S psychickými problémy Vám nejlépe poradí odborník - posoudí a určí vhodnou medikaci, pokud je vůbec zapotřebí. Takovéto doplňky stravy jsou skvělý byznys, většinou z minimálním užitkem...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.