Chci byt zpevackou je to muj sen

Od: Datum: 29.10.16 12:24 odpovědí: 10 změna: 30.10.16 09:17

prosim chci se stat zpevackou na to dlouho cekam nedelam to abych mela penize ale protoze me to bavy prosim vas pomoctemi se stat zpevackou


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 29.10.16 12:59
a jak si predstavujes, ze bysme ti meli pomoct?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.16 13:04
avatar

A jak ti máme pomoci? Možná by bylo dobré chodit např. do lidušky na zpěv, dostala by ses i k nějakým místním koncertům a podobným akcím (např. vánočním vystoupením, vítáním občánků aj.) a potom bys, v případě úspěchu, mohla směřovat i výš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.16 13:15
avatar

Píšeš, že čekáš, ale nepíšeš, co děláš. Co tedy děláš? Kolik hodin denně tomu věnuješ? Jak se projevuje to, že tě to bavý?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.16 14:20
avatar

Pokud sleduješ v televizi soutěže,tak ani vítězové ještě nemají zaděláno být profíci.Dokonce někdy neprojdou ani absolventi Hudebních fakult.Takže.Zpívat,zpívat a zpívat,pak se doučit češtinu a skončit maturitu.Teprve pak jít na konzervatoř pro výuku zpěvu.Pak teprve můžeš doufat,že tě někdo objeví.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radarbrdy*
Datum: 29.10.16 17:43

Cvičení dělá mistra. Co dělá zpěvačka? Zpívá! Tedy zpívejte co možná nejvíce. Dnes máte youtube, natočte svůj zpěv a šup s tím do světa. Eva Farná a Kate Perry začínaly zpívat ve sboru (v kostele?). To by mohla být cesta, kde sehnat praxi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.16 17:46
avatar

Víš, ono to zpívání není o tom, že se pěkně nalíčíš, učešeš, oblékneš a stoupneš si na jeviště, před tisíce vděčných diváků a posluchačů. A ti budou aplaudovat ve stoje. ;) Úspěch je o letech práce a cvičení a zkoušek s učiteli zpěvu, ve sborech, kroužcích, na lidových školách umění a v hudebních školách. Hodiny a měsíce a roky. Nikdo nemůže vstát z gauče a postavit se na jeviště. To prostě takhle nefunguje! Nikdy a nikomu!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.10.16 18:06
avatar

A hlavně nesmí chybět talent! (Česko a Slovensko má talent)11.díl 23 10.Obvykle na JOJ Family

JB


doplněno 30.10.16 12:36:

Člověk může vyniknout i jinak,než jako zpěvák.Být vědcem,nebo politikem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.16 06:34
avatar

Jistě už odmalička zpíváš, chodíš do LŠU či na soukromé hodiny zpěvu, hraješ na jeden či víc hudebních nástrojů, máš hudební sluch, máš i pohybové nadání, máš talent. K tomu patří všeobecný rozhled a vzdělání, nepsat hrubky, jako Ty. Je to Toje vizitka.

Po ZŠ studovat konzervatoř. Jinak - být zpěvačkou či herečkou, to je sen všech rozjásaných puberťaček. No, skoro všech. Já například na rozdíl od davů zpěvaček a héreček chtěla dělat strojvedoucí. :-D

Musíš proto něco udělat. Hodně udělat. Když budeš sedět a vzdychat, zpěvačka z Tebe nikdy nebude. Občas to chce i kus štěstí a stát v pravou chvíli na pravém místě. Vzpomínám třeba, jak Jitka Molavcová vyhrála Intertalent, či co to bylo. Vzpomínám na její slzičky dojetí. A stejně se z ní nestala zpěvačka první kategorie /i když ji mám ráda/.

Je to prostě dáno jen pár vyvoleným. Třeba budeš prodavačkou, účetní či pošťačkou a můžeš si chodit zazpívat do sboru. Jako milý a pěkný koníček. Proč ne? Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.16 08:30
avatar

- a umíš zpívat? - hraješ s nějakou kapelou? - proč si myslíš, že bys mohla být zpěvačkou?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.16 09:17
avatar

Vnučka chce být řidič autobusu co vozí lidi po archeologických vykopávkách nebo zedník. Má 6 let a viz. foto. Řídit ji nenecháváme, nedosáhne na pedály ale moc by chtěla, Co vy děláte proto aby z vás byla zpěvačka?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.