Ostravak Ostravski

Od: Datum: 27.10.16 23:25 odpovědí: 4 změna: 28.10.16 22:07

Před časem jsme se bavili nad stránkami Ostravaka od neznámého autora . Dneska jsem byla na filmu toho jména. Docela jsem překvapená: bylo to lepší, než jsem čekala. A jestli váháte, běžte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.10.16 10:07

Myslela jsem si to a děkuji za radu. Pohlídám, až to půjde v blízkém kině a vezmu druhou baičku. Zajdeme! *smich*

Datum: 28.10.16 13:13

Jdu večer a už se těším. Až přijdu, tak napíšu svůj dojem.

Datum: 28.10.16 21:48

Tak jsem z kina doma. Můj dojem je velmi dobrý, zážitek z filmu příjemný. Zasmála jsem se ale i pustila slzu. Děj je jednoduchý a plyne velmi příjemně. Na nic ci nehraje, není vyumělkovaný, vše je realistické. Nejsem zvyklá na ostravskou mluvu, ale pobavila mě.

Od: balzerka
Datum: 28.10.16 22:07

Já v Ostravě bydlela před několika desítkami let. A ty starší herce v tom filmu si pamatuji jako mladé z divadla. A tyhle mlaďochy haviře tu hrají jejich děcka. Aj ta podoba tam je /Čapkové, Polák/. Vůbec ty figury trefili.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.