Proč tolik hezkých holek kouří

Od: Datum: 26.10.16 14:01 odpovědí: 46 změna: 09.11.16 07:14

proč tolik hezkých holek kouří? Je to hroné až hnusné jakýkoli věk taky Vás to trápí co za tím vidí? Kolik holek tu je a kouří? Díky :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.10.16 14:05
avatar

Netrápí mě to, je mi to fuk, je to jejich problém. Já mám slečnu, ta nesnáší cigarety a ostatní mi jsou fuk. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 14:20
avatar
Protože chtějí být ošklivé... Škodliviny v kouři jim k tomu pomohou.
Proč kouří ty ošklivé kuřačky nevím...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 14:27
avatar

Chtějí se mít nač vymluvit... (–:

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 26.10.16 14:20
avatar

Pokud kouří cigarety - je to zřejmě jejich problém od školy a následná závislost. Většina si obhajuje kouření jako nástroj proti tloustnutí.

Když jsem viděl nějakou holku, hezky se na ni usmál... a jak jsem uviděl to cígo v ruce nebo v držce - najednou je z ní hnusná fúrie...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 26.10.16 14:31
avatar

Protože si myslí, že jsou s cigaretou ještě hezčí...*blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 14:39

Jako klukovi se mi holky které kouří cigarety hnusí! Vždy jak potkám pěknou holku tak má cigaretu v ruce, je to hnus *blee*Nechápu to

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 26.10.16 14:48
Aha, tady je to o cigaretách.
Přiznám se, původně jsem chtěl napsat, že mi to vůbec nevadí. Naopak.
A vlastně mi nevadí ani cigarety, pokud si chtějí zvýšit kouřením cigaret atraktivitu, nechť tak činí, za svoje a tak, abych to nemusel vdechovat.
doplněno 26.10.16 14:51: Ono to z nadpisu, z dotazu ani z ankety nejde poznat.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 14:55
avatar

Netrápí mě to, i když se mi to nelíbí. Já nekouřím, moje přítelkyně nekouří, moje dcery, ani jejich manželé taky ne. To by mě trápilo. Když kouří cizí (sebehezčí) slečna, je mi to fuk. Pokud to teda nemusím čuchat (ale to mi pak vadí i když je to třeba šerednej dědek :-D).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 26.10.16 14:58
avatar

Dobrý den, k trápení to není a je to jen jejich věc - stejně jako oblečení, tetování či účes. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asd1
Datum: 26.10.16 15:03

Holka kuřačka se mi hnusí. Hezká ale blbá. Ale pokud mi nesmrdí pod nos tak je to její věc a nevadí mi to. Nelíbí se mi tak mě dál nezajímá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 15:14
avatar

Na střední škole seděly v lavici přede mnou dvě kuřačky. Chodily vždy vyšňořené dle poslední módy (na můj vkus to až přeháněly), velmi nalíčené... ovšem ten odporný zápach, který se z nich linul... Kolikrát jsem musela odvracet hlavu, poněvadž se mi z toho dělalo špatně. Není snad nic horšího než vlasy či oblečení nasáklé starým cigaretovým dýmem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: prislovi
Datum: 26.10.16 15:24

Je takové přísloví.

Škoda krásy kde rozumu není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 15:30
avatar

Zdravím,

kuřáci se mi eklují odjakživa. Vadí mi ten zdravotní dopad, tak i pohled na ten seschlej "nemocnej" ksicht. A těch peněz vyhozenejch z vokna. *sok*

Hlavně nemohu bytostně vystát ten smrad z kůže a úst, který nevyčpí ani když se osoba 15x vydrbe drátěnkou a savem či 15x za sebou vyčistí zuby a zaplácne to žvýkačkou. Kapitola sama pro sebe je zanedbávání zubní hygieny, plesnivé zuby mixnuté s kouřem z cigaret či alkoholu, to je kekel nejtěžšího kalibru. Ze zamořené místnosti musím okamžitě odejít, jelikož se mi navaluje, z toho nakyslého zápachu. *blee*

btw. V rodině a příbuzenstvu nám hulí, až na pár výjimek, úplně všichni, proto taky umíráme předčasně, na různé nemoci spojené právě s tímto zlozvykem. Naštěstí jsem kovaná "zdravá" nekuřačka, čili mne žádné zdravotní komplikace nesužují. *modla*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.16 22:18
avatar

To byste se asi divila že existuje spousta kuřáků, kteří nemají sechlej a nemocnej "ksicht". Ráda bych viděla ten Váš. Takhle kategorický příspěvek jsem už dlouho nečetla. A proč si myslíte, že kuřáci zanedbávají dentální hygienu a mají plesnivé zuby? To s tou drátěnkou a Savem je hodně přes čáru, asi budete mít Vy jiný a daleko těžší problém, který se drátěnkou, ani Savem odstranit nedá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.16 23:39

wehappyfew: Naprostý souhlas, holka má vonět, ne smrdět jak popelník...:( Taky se těm hezkým, ale smradlavým holkám vyhýbám obloukem. Naštěstí jsem před čtvrtstoletím k sobě našel nekuřačku, doma nám to voní jemnou Doterra aromaterapií Jsou to jen čisté esenciální oleje bez příměsí, ne žádné "vonné tyčinky", které fungují na spalovacím principu podobně jako cigarety, jen ten spalovaný materiál je jiný, ale exhalace podobné...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 16:09

To je asi jako se ptát proč tolik hezkých holek nenosí sukni.Co za tím vidí?To vás netrápí?Nejspíš to dělají protože chtějí.Kdyby nechtěli tak to dělat nebudou.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 17:00
avatar

- kdyby kouřily jenom ty ošklivé, tak by to bylo v pořádku?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 20:48
avatar

Mě to třeba trápí,nějaká sv..ně nám kouří u zadního vchodu a i když jsem tam pro souseda dala skleničku na vajgly,tak je nechává (podle vajglu je to holka)na schodech pod nohama.Ještě jsem ososbně nikoho nepřistihla,ale tak se ve mě vaří krev,že jí skopnu ze schodů,až se jednou potkáme.Ať jsou hezké ,ošklivé,ale proč to hážou po zemi a kolem domů,pod balkony...to nechápu*nevi*

Jinak já musím mít denně svou Malrborku a kafe.Jedno bez druhého mi tak nechutná,nenapadlo by mě si zapálit jen tak.Je to rituál,moje chvilka,kterou si nechci odepřít.Ovšem nehážu vajgly po zemi,nesmrdím a většinou mě nikdo ani nevidí,vybírám si klidná místa,nikomu na obtíž.


doplněno 27.10.16 07:37:

haf-manžel je donaučený kuřák,takže myslím,že by poznal smradlavý dech.I lidé co pijí kafe mají problém se smardem z pusy,zápach z pusy je podle mě nedosttečnou hygienou.

Dehet v plicích mě netrápí,to bych nemohla ani na ulici.Chhodím běhat,na turistické výšlapy s kočárkem a lidé pořád pálí trávu,listí*blee*v zahradách a neberou ohledy,že člověk to svinstvo potom dýchá.Myslím,že s toho se nažereme dehtu daleko více.Stejně tak v práci nasládlý zápach po svařování...atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 26.10.16 23:37

Lucie slusna kuracko, ale co smradlavy dech? Zuby zezloutnou i kdyz se denne vycisti, jenze nejvetsi problem jsou plice, zanáši se dehtem a z toho je ten hnusnej oder dechu typickej pro vsechny kuraky - i svatecni slusnaky *blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.16 22:06
avatar

Asi jim to chutná. Je spousta ošklivých i hezkých, které nekouří. A u kluků to platí stejně. Se žlutýma zubama bych to vůbec neslučovala, protože znám zase nekuřáky, kteří mají zuby ošklivé a barva nic moc. Myslím že to zbytečně hrotíte, protože je to dneska v módě. Takže mne tento fenomen vůůůbec netrápí. Když se Vám nelíbí že slečna která se Vám zrovna líbí kouří, tak hledejte tu, která nekouří. A problém je vyřešen.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 28.10.16 21:59

Ze začátku to není o chutnání, to až časem si zvyknou. Prostě tím nějak stoupne jejich pubertální sebevědomí, když dělají veřejně něco, co rodiče a učitelé, tedy autority, zakazují nebo neschvalují. Patří najednou k těm, co se postaví konvencím a přitom se tváří, jak hérečky, že ony samozřejmě už můžou a nepotřebují se nikoho dovolovat. Asi si myslí, že tím oslní okolí nebo své blízké uvedou k bezmocnému vzteku , což je nějakým způsobem uspokojí. Většinou to byla vždycky tak třetina holek ze třídy / na SŠ/. Ale jak kde a jak kdy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lego®
Datum: 01.11.16 11:32
avatar

Netusim co je spatneho na koureni i od hezkych holek

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.11.16 13:07
avatar

Co je špatného na kouřeni? Všechno! A nejen u hezkých holek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.11.16 14:25
avatar

Magdon, nepostřehl jste, že předložka mění smysl

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 01.11.16 22:38

Lego, no ták! Jsme u cigaret:

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lego®
Datum: 02.11.16 02:22
avatar

Jasne, uz budu taky u cigaret

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.11.16 11:55

Protože mají komplex méněcennosti. já mám osobní teorii, že ta cigareta je taková berlička, aby se člověk cítil jistější. Další lidé tento komplex třeba kompenzují jídlem, někdo se třeba angažuje kdovíkde - všimli jste si, kolik podivných jedinců vystupuje za propagaci dobrých věcí - např. záchrana mokřadu - a právě takoví podivíni dělají dobré věci špatnou službu...To kouření je asi nejvíc na očích, nejsmutnější je to v rodinách, kde jsou děti a nemají peníze na školní pomůcky a přitom rodiče kouří první ligu. Jinak se vzhledem to nemá nic společného, někdo je krásný a stupidní okolí mu to dá sežrat a někdy fakt hnusný člověk díky podpoře okolí je namachrovaný až hrůza.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jaycop
Datum: 02.11.16 08:47

Co jsem tak vypozoroval, tak většina těhlech holek nemá žádné koníčky a jediné, co je baví, je chození s kamarádkama na nákupy, do kaváren a do klubů. Když do toho klubů chodí každý víkend, je to jen otázka času, kdy začnou i kouřit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.16 09:51
avatar

- a co prostě, že kouření je droga - a jako každá droga vyvolává závislost, takže pokud s tím někdo začne - třeba ze zvědavosti - už se toho těžko zbavuje, protože cigarety jsou prostě "pošušňáníčko" ! A mladí na smrt, nebo nemoci z kouření nemyslí, protože jsou mladí a chtějí se bavit !

Nic tak složitého na tom zase není a myslím, že ani ty pocity méněcennosti, či jiné pocity...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vaclavkorinek
Datum: 08.11.16 14:05
Dobrý den,otázka je zcela na místě,podle mého je odpověď jednoduchá - a platí to i pro muže-kuřáky.Je to neschopnost racionálního myšlení,což souvisí s IQ.A také to představuje neúctu k životu.Které zvíře,jednající jen podle instinktu si dobrovolně a vědomě bude poškozovat zdraví a ohrožovat život?A k tomu bude vynakládat množství práce na získání prostředků,které mu to umožní(u člověka peníze)?Žádné!A člověk má být nejinteligentnějším tvorem živočišné říše!Je jím kuřák? Říká se,že nejzavilejším nekuřákem je odnaučený kuřák - já jsem zuřivý nekuřák celý život a věřte,tuhle teorii jsem si vytvořil sám a pomáhá mi celoživotně si tenhle racionální postoj ke kouření - a vlastně k životu zachovat. A pokud jde o mladá hezká děvčata - kuřačky?Chtějí mít život naplněný,mít zdravé děti,mít aspoň přijatelnou životní úroveň(tedy nesmyslně neutrácet) a být zdravá?A manželovi nesmrdět?Co si chtějí kouřením dokázat?Nechápu to!V.Kořínek, Liberec
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarekp
Datum: 08.11.16 15:42

Naprostý souhlas - OK.

Ještě bych dodal, že to jsou bezohlední sobci, protože kazí zdraví i ostatním lidem (někdy těm které údajně milují). Nutí své blízké a ostatní lidi aby dýchali jedy, které z cigaret vyfukují. A nejhorší když mladá maminka ale i tatínek kouří svému miminku a kazí mu zdraví už od narození.

Je to hnus!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 16:12
avatar

Vaclavkorinek - Souhlasím s Vámi, až na tuhle větu:

"Je to neschopnost racionálního myšlení,což souvisí s IQ".
I mezi velmi inteligentními lidmi a skutečnými osobnostmi je spousta náruživých kuřáků S IQ to nemá nic společného.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 08.11.16 16:58
avatar

Dobrý den, třeba to bylo myšleno jako narážka na pana prezidenta, který je také kuřák a tudíž musí (dle názoru jiných) smrdět . Jinak nechápu, proč někdo olizuje krabičku cigaret (nebo dokonce popelník, což se zde také často uvádí) a potom zde píše, že je to srovnatelné s polibkem. Ovšem, pokud to někomu chutná, tak je to jeho věc - já bych to nedělal (polibek ano, popelník ne). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lpucelik
Datum: 08.11.16 14:24

Dobrý den, připojím se také svojí maličkostí k Vašemu tématu...

Jako nekuřáka mě vadí celkově pokud někdo v mém okolí kouří, obtěžuje mě to.

Co se týká žen co kouří tak by mi to vadilo, nejen že pak je jim cítit z úst, ale vše tím načichne...

Z milostné noci pak nic necí, protože si člověk myslí že olizuje krabičku :( pokud je tedy žena kuřačka

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 14:32
avatar

- zatímco milostná noc s mužem - kuřákem je voňavá a plná romantiky !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarina
Datum: 08.11.16 15:45

jednoduše: krása a rozum spolu nijak nesouvisí

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jezevec*
Datum: 08.11.16 17:08

Ale ale to tu máme militantních nekuřáků... :-D

Tak já vám to zkusím vysvětlit z pohledu chlapa, kuřáka. Neumíte si představit, jak je krásný takhle po ránu vylézt na terasu, sednout si, natáhnout si nohy, udělat si pořádný veliký presso s mlíkem, pohladit kocoura, usmát se na vycházející slunce... a zapálit si cigaretu. Je to takovej můj ranní rituál už dvacet let. Nemám seschlej ksicht, ani žlutý zuby, sprchuju se dvakrát denně a nesmrdím. Ale tenhle rituál mi dělá svět o něco krásnějším, pohodovějším a optimističtějším. Je jasný, že se může stát, že za dalších dvacet let z těch cigaret dostanu raka a natáhnu brka. Ale žijeme jen jednou a je přece krásný dělat to, co je nám příjemný. Měl jsem kamaráda. Sportovec. Nekouřil, abstinent, pořád žral zeleninu, spal pravidelně vždy stejnou dobu, pil biočaje. Ve dvaatřiceti dostal infarkt a bylo po něm.

A proto si říkám - pořád je lepší se zabít ve Ferrari, než být rozmačkán Felicií spadlou z heveru...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 17:23

Sedět na terase s kafíčkem a usmívat se na sluníčko je krásné i bez toho smradu! A když se tomuhle Vašemu rituálu věnuje soused co bydlí v paneláku pode mnou, tak bohužel kazí svým smradem ten můj rituál, kdy jsem si chtěl vychutnat vůni kafe, a ne ten jeho cigaretový puch*blee*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jezevec*
Datum: 08.11.16 17:29

Jasně... tak na okolnostech taky záleží. Ale já kouřím na svý vlastní zahradě, v okruhu dvou set metrů není nikdo a když náhodou vyleze soused, tak se na sebe usmějeme a on si zapálí taky... :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 18:19

Jojo, to máte pravdu Kéž by byli všichni kuřáci uvědomělí jako Vy Pak by nám nekuřákům vůbec nevadili, protože nám nevadí kuřáci jako lidi, ale ten smrad, co z nich občas vychází...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 18:46
avatar

jezevec-souhlasím,dělám to podobně.*srdce*Jen si vždycky někam dojdu, je můj rituál co mi zpříjemní den.Zbytek dne cigarety nepotřebuju,dokonce jsem zjistila,že mi to nechutná,smrdí...ale ráno s velkým capucínem,při ranní rose a ranním slunci,paráda.

Kamarádka se směje ,proč nekouřím na balkoně a chodím někdy hodně daleko,ale nikdy bch to sousedům neudělala.Taky by mi to vadilo,proto to nedělám druhým.No a udělat si procházku na nějaké pěkné místo mi nevadí,není mi zdechlo,kafe beru sebou

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.11.16 07:14
avatar

"...sprchuju se dvakrát denně a nesmrdím"

Tohle si myslí většina kuřáků, ale opak je pravdou. Jejich čich se díky častému styku s cigaretovým kouřem přispůsobil a vyhodnocuje to jako normální stav. Na svůj zápach si zvykli a tak ho už necítí. Jejich okolí ale ano. Podobně jako většina lidí necítí zápach vlastního potu, či zápach z vlastních úst.

"...žijeme jen jednou a je přece krásný dělat to, co je nám příjemný..."

"Co bych z toho života měla, kdybych si nemohla ani zapálit". Tak přesně tohle říkala moje matka, náruživá kuřačka, přesně do doby, než v 50 letech dostala silné bolesti v levé části hrudníku. I když se pak ukázalo, že o nic vážného nešlo, od té doby si nezapálila ani jednu cigaretu. Pochopila, co by z toho života měla. Ten život!

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 08.11.16 17:13

Nejsou schopny si uvědomit, že to kouření začíná frajeřinou a končí rakovinou.*cert*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 08.11.16 18:42

Ale ony kouri hlavne z modniho hecu, ne ze jim to chutna, zrovna tak jako adolesceti soulozi ze zvedavosti, nebo se provokativne ocicmavaji na verejnosti, u mladistvych jsou to prevazne jen exhibicni zalezitosti, ktere je s vekem prejdou, ale starsi jedinci jsou uz pak tabakovi zavislaci tezko odvykajici, asi jako alkoholici nebo obycejni pivari *pivo*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 18:09
avatar

Dobrý den, kouří nejen ty krasavice, ale kouří i ty, ke kterým byla příroda méně štědrá. Proč vyzdvihujete jen ty krásné? Nechápu...


doplněno 08.11.16 18:18:

Čuldo, mně to přijde, jakoby od těch krásných by se očekávalo, že budou krásné i povahově a tedy nekouřit. Zatímco šeredky ať si klidně kouří, od těch se už nic neočekává. Smutné. Vnější krása je pomíjející.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.11.16 18:13
avatar

eulalie

- no právě, taky nechápu, proč by hezké holky nemohly mít nějakou neřest? - zlozvyky a návyky jsou snad vyhrazeny jenom pro ty ošklivé?! - uniká mi logika věci...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.