Letgo prodej pod 18 let

Od: Datum: 25.10.16 18:50 odpovědí: 3 změna: 25.10.16 19:00
Muzu na letgo prodat neco osobe mladsi 18let?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.16 18:55
avatar

No, první věc je že už při používání souhlasíte s tím že je vám 18 let, takže by tam všichni prodávající/kupují dle podmínek měli být plnoletí (tak naivní samozřejmě nejsem) , druhá věc je, odkdy se musí zjišťovat věk kupujícího?

Takže o věk se nestarat - dle podmínek je kupující starší 18ti let - a prodat...


doplněno 25.10.16 18:58:

Hned v prvním odstavci podmínek o užívání -

Tímto potvrzujete, že je vám minimálně 18 let, nebo jste zplnoletěni, nebo máte od svého právního zástupce/rodiče souhlas s používáním našich Služeb/Webových stránek a jste plně schopní dodržovat a plnit všechna pravidla, podmínky, povinnosti, závazky, prohlášení a záruky uvedené v těchto Podmínkách.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hsjeb
Datum: 25.10.16 18:57
Kupujici mi to sama rekla.. ale kdyby o tom vedeli jeji rodice je to v poradku ze?
Datum: 25.10.16 19:00

Oficiální informace z podmínek letgo:

Tyto Webové stránky jsou určeny pouze pro dospělé osoby, které jsou právně způsobilé uzavírat smlouvy podle platných zákonů. Pokud používáte/přistupujete na naše Webové stránky jako zástupce jakékoli osoby nebo subjektu, potvrzujete, že jste ze zákona oprávněn zastupovat tuto osobu/subjekt. Nezletilé osoby mohou přistupovat na naše Webové stránky nebo využívat naše Služby pouze v případě schválení jejich zákonnými zástupci nebo v případě, že se jedná o úkon nebo transakci, která je obvykle v souladu s obvyklými standardy v občanském životě nebo v praxi. Tímto potvrzujete, že je vám minimálně 18 let, nebo jste zplnoletěni, nebo máte od svého právního zástupce/rodiče souhlas s používáním našich Služeb/Webových stránek a jste plně schopní dodržovat a plnit všechna pravidla, podmínky, povinnosti, závazky, prohlášení a záruky uvedené v těchto Podmínkách.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.