Billa - nálepky

Od: Datum: 10.11.16 13:30 odpovědí: 11 změna: 11.11.16 09:24

Hezký den všem.

Tak se blíží Vánoce a já se snažím opět pomoci maminkám, které jsou s dětmi samy, s pořízením dárků pro děti. Takže tu máme soupis dárků, které si děti přejí. Copak o to, finance jsme nějaké poscháněli, ale... ale děti jsou "zblblé" z reklamy Billy. Jojo, ta plyšová zvířátka. Ty maminy chodí nakupovat tak leda do Penny a nákupy stejně mají za pár kaček, tak jim to ani na nálepku nedá. Tak jsem Vás chtěla poprosit, kdyby někdo měl dost těch "zázračných" nálepek, pošlete mi je. Poštovné vám samozřejmě uhradím. Děkuji a doufám, že mě syslíci nesmažou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 10.11.16 17:56

Dobrý den, pokud Vám bude chtít někdo vyhovět, tak nebude vědět, kam nálepky zasílat.

Bylo by dobré napsat nějaký kontakt. Zdravím!

doplněno 10.11.16 18:16:

Ano, vnitřní pošta je fajn, ale je pouze pro registrované a v dotazu není uvedeno, že ti ostatní reagovat nemusí. Možná je to škoda, takto si zmenšovat okruh možných zasilatelů nálepek.

Datum: 10.11.16 18:07

není problém kontaktovat vnitřní poštou - taky bych veřejně kontakt nedávala

Datum: 10.11.16 18:10

Bene, to není problém, vnitřní pošta, není to dlouho co někdo chtěl nálepky z Penny, domluvila jsem se s paní vnitřní poštou, poslala mi adresu na email a poslala jsem je do Zlína, 20,- za známku mě fakt nezabije a hlavně, že to někomu udělá radost. Bohužel Billa je obchod kam moc nechodíme.

Datum: 10.11.16 18:30

Nechci tady někoho naštvat, ale tyhle dárky od Billy i Alberta jsou sprostý podvod,nutí lidí nakupovat to ,co nepotřebují, víte kolik nákupů za 200 musí udělat,a by dostali toho plyšáka, nádobí apod. To se spíš vyplatí to rovnou koupitl,

Datum: 10.11.16 18:40

Ájo, ten plyšák v Bille stojí bez nálepky a si 400,-, pokud tam někdo nakupuje pravidelně, nasbírá nálepky a má ho za 20,-. Akce trva třeba 3 měsíce, to se nálepky nasbírají snadno a kupujete jen to co běžně.

Datum: 10.11.16 18:50

Za 200 Kč jeden bod.

Za 25 bodů plyšák s doplatkem 29.90.

Superhrdina -se dá koupit i za 10 bodů s doplatkem 149,90 Kč a bez bodů za 399,90. Což je předražené.

Jinak měla jsem je v ruce a brala bych tak váhavě nanejvýš dva, ve skutečnosti se mi moc nelíbily. Ale měkoučké, příjemné na pohmat byly.

Akce do 20.12.

Datum: 10.11.16 18:55

ajo. Máš svoji pravdu. Ale je plno lidí, kteří do Billy chodí nakupovat a nálepky si ani neberou. K těm je směřována moje prosba. Jinak nám se tady sešla hromada koupených plyšáků. Ale co to je platné, když si děti psaly právě o ty potvůrky z Billy. Jinak ve dvou prodejnách Billy už máme "svoje lidi" :-D a ti nám nálepky schraňují. Ono je úžasné, že ač nadáváme, jak jsme k sobě zlí a neteční, tak najednou jsou lidé ochotni cizím dětem pomoci. A je to krásné poznání.

Bene, skalní poradci vědí, jak mě kontaktovat. A když někdo jiný neví, tak se zeptá. *vtip*

Víte, ono se o tom moc nemluví a nikde nepíše. Ale je opravdu hodně moc dětí, ke kterým letos Ježíšek ani nepříjde. Dokonce jsem v jedné diskuzy mezi maminkami četla, že radši maličkému dítěti vysvětlí, že Ježíšek neexistuje. Je pro tu maminku prý jednodušší dítěti vysvětlit, že mamka nemá peníze na dárky, než mu vysvětlovat, že Ježíšek na něj zapomněl. *plac*

Datum: 10.11.16 19:38

Sebod je to moc smutné, loni mě dcera poprosila, zda nepůjčím starý, umělý stromek, že stačí bez ozdob. Mladá maminka na facebooku se svěřila, že na stromek nemá ale aspoň dá do vázy větve smrku. Dala jsem stromek, přidala stará světýlka šišky, ozdoby co už nepoužívám a koupila dva stříbrné řetězy. Přidala pastelky a omalovánky. Dvě malé děti byly šťastné, že mají stromeček a dokonce i dárky. Letos už mi přišlo normální, myslet i na ty dvě "cizí" děti, mám z Penny za nálepky dva Spongebooby a děda dal do pucu malé kolo co našel u popelnic.

Datum: 10.11.16 20:20

tak to je krásný.

Datum: 11.11.16 07:17

Milá Sebod, proč jsi se žádostí nepřišla dřív? Kdybys věděla, kolik nálepek jsem odmítla, že nemám zájem. Možná celkem tak 15 - 20.

Přece nebudu dědovi střádat bodíky na textilní květák, se kterým se pak bude v posteli muckat? *smich* Když tam má mě?*tanec*

Teď už si tedy dám pozor a když budou, pošlu. Přesto se mi ta zelenina vůbec nelíbí. Panenka, autíčko - to jsou hračky proměnlivé, variabilní, pannu může děcko oblékat, s autem vozit "hlínu, štěrk", a co ho napadne, ale co bude dítě dělat s dýní, květákem či ananasem: Houpat ho, zpívat mu? Já osobně bych ho nakopla. Nijak to dětskou dušičku ani jeho zručnost nerozvíjí.

Ale nevadí, začnu sbírat, i když to nesleduju a nevím, kolik času ještě zbývá. Jaga.

Datum: 11.11.16 09:24

Nojo, Jago. Když dopisy pro Ježíška přišly až teď...:( Tak šupšup nakupovat. Whisky, cigaretky, drahé čokolády ať body naskakují *smich*. Moc Ti děkuji...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.