Jaký typ víček od PET lahví se sbírá?

Od: Datum: 10.11.16 09:23 odpovědí: 10 změna: 10.11.16 18:26

Sbírám víčka od PET lahví, ( Cola, pivo, minerální vody a pod. ).Mohu k nim také přidávat víčka od krabicového mléka, nebo víčka od PET lahví od mléka, případně od džusů?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rora®
Datum: 10.11.16 09:26
Datum: 10.11.16 09:50

Taky by mě to zajímalo, a ta stránka je nepřístupná

Datum: 10.11.16 11:17

Stránka je přístupná, stačilo v adresním řádku odmazat tečku za odkazem; opravený odkaz →

http://www.petvicka.cz/navod-ke-sberu

Od: kuky®
Datum: 10.11.16 09:48
Já sbírám víčka od všech minerálek a mlék.
Je to sice malá pomoc ale člověka to nic nestojí a mám z toho dobrej pocit, který je k nezaplacení.
Datum: 10.11.16 10:14

Jedno víčko má cenu asi 1 halíř.

Já jsem včera v Lidlu hodil na pomoc dětem 36kč. To je jako kdybych nasbíral 3600ks víček. A to už by byl pořádný pytel.

Musím se pochválit, jak jsem dobrý. *smich*

Daleko výnosnější je "sbírat" papír a nosit ho do výkupu, místo házení do tříděného odpadu.

Datum: 10.11.16 15:12

Díky za odpověď. Já osobně i manželka, třídíme domovní odpad a jednotlivé suroviny dáváme do kontejnérů, které máme blízko domu. Víčka mne napadly, když jsem si vzpomněl na iniciativu dětí, když sbíraly peníze na pomoc nemocným. Na víčkách se nemůže zbohatnout, to je pakatel.Takže víčka jsou poslední, co jsme nesbírali a nedávali vzlášť. Hlavně mne zajímalo, jestli mohu smíchat různá víčka. Teď už to konečně vím.

Datum: 10.11.16 17:58

Zdravím. Já víčka nesbírám. A když o tom slyším, otvírá se mi kudla v kapse. Pokud by se víčka sbírala na imigranty za našimi hranicemi a milióny korun by se posílaly na léčení našich nemocných dětí, klidně bych sbírala taky. Ida

Datum: 10.11.16 18:17

Sbírat víčka pro imigranty? Ani náhodou! Všechny víčka dávám do nádoby v rohu kuchyně a až bude plná, donesu je do vedlejšího sběrného dvora. Sbírat je jako pomoc nemocným dětem je podle mne nesmysl. Protože jejich cena je tak malá, že by se ti chudáci ani pomoci nedočkali. Od toho je dle mého názoru stát, který jim má pomoci a měla by to být jeho povinnost, viz ˇUstava ČR - právo na zdraví a bezplatnou zdravotní léčbu. Jenže ji stát neplní!

Datum: 10.11.16 18:26

Třeba by pomohlo platit daně..

Datum: 10.11.16 18:26

Ladko, přečtěte si můj příspěvek pozorně, za jakých podmínek bych víčka sbírala... Ida

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.