Mladší partnerka o 10 let

Od: Datum: 21.10.16 08:35 odpovědí: 8 změna: 21.10.16 16:13
Zdravím, mám dotaz šli by jste do vztahu s mladší partnerkou o 10 let.
? Ji je 23 mě cca 33 let. Rozumíme si, je hodná atd. Jen se bojím toho rozdílu...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 21.10.16 08:50

Dobrý den, pokud se toho bojíte, tak to nebude do budoucna dobré. Ovšem, jinak bych v tom problém neviděl. Jen by i ona měla vědět, že jste starší o deset let a když s tím nemá problém, tak není co řešit. Zdravím!

Datum: 21.10.16 08:51

ahoj,

v tomhle problém nevidím. Moje současná partnerka je také o 10 let mladší a vše OK. V minulosti jsem měl již o 9 let mladší, byli jsme spolu 7 let a nerozešli jsme se kvůli věku. Bývalý kolega z práce to měl stejně jako Ty: on 30 let, ona 21 let a také OK. Takže věku samotného bych se nebál, záleží na jiných věcech. Někdo může ve 30-ti vypadat a chovat se jako padesátiletý a naopak - o tom to spíše je!

doplněno 21.10.16 09:36:

také záleží v jakém období života se rozdíl posuzuje: např. 25 / 15, nebo 55 / 65, ale to není tvůj případ...

Datum: 21.10.16 09:30

Proč cca, vy nevíte, kolik vám přesně je? Jinak v tom nevidím problém. *nevi*

Datum: 21.10.16 09:39

Moji rodiče byli spolu až do otcovy smrti 44 let. Maminka je o 9 let mladší a pokud jsem mohla vidět, nikdy to nebylo ve vztahu důležité.

Datum: 21.10.16 14:54

jsem partnerku o 14 let mladší a naprostá pohoda věk nebyl důvodem rozchodu.

Datum: 21.10.16 14:55

Podle mne je důležité, jak to vnímáte Vy dva, neměli byste se nechávat ovlivňovat cizími názory.

Datum: 21.10.16 14:59

Tatínek byl o 11 let starší než maminka, ničemu to nevadilo, byli spolu až do smrti. Pokud Vám to klape, není se čeho bát.

Datum: 21.10.16 16:13

Já si mylím, že když se ti dva, ve svých projevech, sejdou na půl cesty, problém být nemůže. Když jeden nebo druhý se snaží křečovitě přizpůsobit, je to srandovní. Když si "tatík" nasadí čepici štítkem dozadu a hraje si na rebela nebo se mladá snaží změnit na usedlou maminu, pak je to srandovní.;) Vpodstatě to ale problém není.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.