Jak originálně darovat peníze

Od: Datum: 19.10.16 14:53 odpovědí: 10 změna: 29.11.16 12:20

Dobrý den,je tady spousta šikovných lidí , proto bych poprosil o radu, jak originálně darovat peníze k narozeninám (40 ) a ke svatbě. Nejlépe foto. Děkuji předem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.16 15:06

Není to tak dlouho co jsem v jednom hoby pořadu viděla jak udělali takové aranžmá z kytek do košíčku a do toho zastrčili pěknou obálku.Nebo nějakou originální krabičku.Možná to byl Loskuták.

Datum: 19.10.16 15:09

Pár nápadů je tady nebo tady

Datum: 19.10.16 16:02

Jetro, ten druhý odkaz, ten je moc bezva! ;) Já jsem svým mladým kdysi vyrobila ptáčky, místo křidélek měli 2 poskládané bankovky tak, aby barevně ladily. Ptáčci viseli na nitkách a předávala jsem je v krabičce s dírkami, jako kdyby byli živí. :-D

Od: brum
Datum: 19.10.16 16:06

V krabici od vína ;)

Od: balzerka
Datum: 19.10.16 23:50

I s peněženkou nebo v zajímavé pokladničce. K svatbě jsem kdysi vyrobila malý model gauče z krabiček od past na zuby a potáhla / polepila/ ho látkou a dovnitř dala peníze na koupi toho gauče.

Od: paw®
Datum: 20.10.16 12:21
Davali jsme takto lednici. A taky jednomu ke svatbe se nechala svarit pokladnicka ve svaru prasatka, ta se naplnika drobnyma a darek k tomu byla jeste mala flexa.
Datum: 20.10.16 12:32

Já jsem jednou vyrobila malou postýlku i s peřinkami a do toho jakoby dala "spát" dvoutisícovku převázanou mašličkou, pak jsme říkali, že Emička spinká - je tam Ema Destinová. A teď mám nachystanou propisku, kterou obalím bankovkou a zase mašlička a na to jsem ušila malou látkovou kabelku. Ještě jsem si vzpomněla, jak jsem jednou koupila stojánek na tužky a místo užek tam dala bankovky převázané do ruličky.

Datum: 20.10.16 13:44

Před pár lety jsem na svatbě potkala krásnou kytici, umělou. Byly to drátky a místo každého květu byla pěkně stočená bankovka. A že jich tam bylo minimálně dvacet ;).

Datum: 20.10.16 13:54

letým daroval kreditní ka letým vnoučatům rtu,s pevnou je mi trapné darovat peníze jen tak.Vždy hledám nějaký extra způsob.K vánocům jsem už daroval více jak 18letým vnoučatům každému kreditku v ozdobné obálce se slušnou částkou.

Manželce jsem před časem rozdělil právě získanou odměnu za vyřešený úkol ,která činila asi 2x normální výplatu.Rozměnil jsem ji na stokoruny a zabalíčkoval jsem je jako z banky.Zabalil jsem tyto balíčky do krabičky od bomboniéry s průhledným víkem.Pohled vzrušoval i mě.Pod stromečkem dostal manželku,její sestru i tchýni do šoku.Tento pohled si zapatuji až do smrti.

JABRAKA

Od: il
Datum: 29.11.16 12:20

dcerám jsem je dala do injekční stříkačky - koupíte v lékárně - s nápisem " finanční injekce"

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.