Co na to češi? Hra o 5000 tisíc

Od: Datum: 18.10.16 17:57 odpovědí: 2 změna: 18.10.16 18:36
Ahojda, už hodně dlouho posílám sms do této soutěže a nic. Pišu sms dopředu CESI a hned po otázce napisu pismeno. Odeslu během pár sekund a nic. Jak tato tel. Soutěž funguje. A proč tam otázku opakujou kdyz stejne nemá cenu posílat sms po druhém oběvení. Stejně vyhrává ten kdo to posle 1. První. Nebo na jaký princip to funguje?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.10.16 18:34
avatar
Spěcháte zbytečně, stačí si přečíst pravidla soutěže.
Výherce SMS soutěže bude určen na základě pořadí doručené soutěžní SMS dle následujícího vzorce, přičemž „n“ je celkový počet doručených soutěžních SMS se správnou odpovědí v rámci časového limitu SMS soutěže.
Výherce = soutěžní SMS doručená dle vzorce n/2
V případě, že výsledné číslo nebude celé číslo, zaokrouhluje se dle matematických standardů na celá čísla.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: scv®
Datum: 18.10.16 18:36
avatar

Není na škodu si přečíst podmínky soutěže, když už se nějaké zúčastňujete. Nevyhrává první přijatá SMS - přijatým zprávám se přiřazují pořadová čísla, ze kterých se pak vybere:

Výherce SMS soutěže bude určen na základě pořadí doručené soutěžní SMS dle následujícího vzorce, přičemž "n" je celkový počet doručených soutěžních SMS se správnou odpovědí v rámci časového limitu SMS soutěže.
Výherce = soutěžní SMS doručená dle vzorce n/2

Takže vyhrává ten, kdo bude "uprostřed" všech spávných zaslaných zpráv v časovém limitu pro jejich zaslání. Výherce pak bude kontaktován, přičemž musí hovor zvednout do 6 sekund! Pokud by se to 2x nepodařilo nebo výherce hovor nestihl, je na řadě náhradník (pořadové číslo po původně vybraném výherci).

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.