Vztah bez přítelkyně

Od: Datum: 17.10.16 00:16 odpovědí: 21 změna: 30.10.16 20:38

Ahoj,jsem zde registrován,ale budu psát raději jako anonym.Mám takový problém ohledně vstahu.Mě je 32 a přítelkyni 29.Jsme spolu již 14 let a z toho 6 spolu žijeme.Svatba ještě neproběhla protože jsme nejprve řešily bydlení.Vše bylo v pořádku,dokud se nám nenarodila před 5 lety dcera(oběma chtěná).Přítelkyně se na dceři stala naprosto závislou a nic ostatního jí nezajímá.Úklid,praní,práce atd.(vše dělám já).Po mateřské změnila hned zaměstnání aby měla stále jen noční aby dopoledne mohla spát a odpoledne být se dcerou.Neříkám že je to špatné,ale na mě již nikdy není čas.Já bych s ní chtěl také být sám ovšem to nejde.Když má volno ak buď spí a nebo dceru omlouvá ve šolce.Na hlídání babičce ji dát nechce ani k příbuzným co mají stejně staré děti(dcera tam chce).Co se týče sexu,tak ten fungoval 2 krát do týdne a teď 1 za tři měsíce z toho důvodu že jí to nebaví se k němu přinutit-prý.Jak se prý přinutí tak se jí to líbí.Mě toto ovšem vadí protože jsem měl sex vždy rád.Nejvíce mě tedy naštvalo když mě poslala abych si na to našel jinou.To je pro mě něco naprosto nepředstavitelného.Vždy když řeknu téma sex,hned se naštve že s tím otravuju,ale co jiného mám dělat?Ona semnou sama od sebe spát nebude.Nějaká poradna to nechce.Když jsem řekl že sex do vstahu patří,říká že jí nezajímá jak to mají jiní.Jsem už z toho fakt nešťastný.Miluji dceru i přítelkyni a nechci chodit jinam.Navíc mi přijde že jsem na vše sám...údržba baráku,zahrady,práce,praní...jí zajímá jen dcera


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 17.10.16 00:25
kdyz ma doma chlapa bez kouli, tak se nedivte, ze s nim nechce mit sex...
Ohodnoceno: 0x
 
Od: filipr
Datum: 17.10.16 00:30

Proč bez koulí?To má chodit špimavej a doma mít bordel?

Datum: 17.10.16 00:51
avatar
To vypada, ze dosahla sveho a to je ditete a nyni s vami jen zije jako spolubydlici. Vetsinou to konci spatne.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.16 06:55

obávám se, že je to slepá ulička, když někdo něco řešit ani nechce, tak se to prostě nevyřeší a řešit to nejde...bohužel.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.16 07:30
avatar

Hmm víte co? Přestaňte uklízet, starat se o domácnost a hlavně o přítelkyni. Pohrajte si s dcerou a přítelkyni úplně ignorujte. Hlavně nedolézejte, budete za slabocha. A hlavně se tvařte, že jste naprosto v pohodě. Masturbujte u pc s nahlas puštěným videem a otevřenými dveřmi, choďte si do hospůdky na jedno, na dvě, na tři...věnujte se svým koníčkům. Ono jí třeba přecvakne a začne se snažit. A pokud ne, co s takovou ženskou, která chlapovi nedá sex? Najděte si milenku a nemusí Vás absolutně trápit svědomí. Když vám ženská není schopná dát, tak prostě musíte zákonitě hledat možnosti jinde. Neříkám, že po porodu bude ženská sexuchtivá, ale ono co je moc, to je moc.

Jsem stejně starý jako vy a něco podobného u nás také je (máme dvě děti). Manželka taky odmítá sex, že je unavená a podobné kydy, já jsem jí na férovku řekl, že pokud se mnou nechce spát, tak ať počítá s tím, že jakmile budu mít někde příležitost, okamžitě jí využiji, že se prostě zařídím. Hlavně ze sebe nedělejte vola a nedolejzejte.

A jinak, pokud se neprobere z letargie, holt Vám nezbyde nic jiného, než jí vyměnit za jinou. Je velice smutné, že nebudete každý den s dcerou, ale budete jí mít možnost navštěvovat. Ovšem pořád lepší než být ve vztahu neustále na druhé koleji. HOWGH!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vilik
Datum: 17.10.16 07:33
Anonymně, jo? Hm.
Jestli doma předvádíte tuto železnou logiku, navíc vykonáváte všechny práce sám, k výsledku se zřejmě budete dostávat těžko.
Podle mého je to na rozchod, oddalování je jen prodlužováním trápení.
Pokud však máte pocit, že chcete zkoušet změnu dál, myslím, že je čas přehodnotit životní styl domácnosti. A po pěti letech, když není snaha z obou stran, to bude těžké.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.16 08:19
avatar

U podobných popisů situace, si strašně moc přeji slyšet protistranu. Asi bychom se velice divili. *sok* Požádejte přítelkyni, ať svůj pohled přidá. Prosííím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dota
Datum: 17.10.16 10:16

A kde by jste měla jistotu, že ta protistrana píše pravdu? Samozřejmě i tady ji nemáme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.16 10:52
avatar

Zajímavá situace... Někdy sice podobné věci nastávají, ale 5 let už je dost dlouhá doba. V prvé řadě za ni nedělejte všechny domácí práce. Dejte jí najevo, že jste unavený, že také máte právo na odpočinek a něco prostě musí udělat ona (nějak si to rozdělte). 5leté dítě už nepotřebuje tolik péče, aby to vyvážilo všechny domácí činnosti.

Co se týče toho ostatního - nezanedbáváte neintimní projevy důvěrnosti, jako občasné pohlazení, letmý polibek apod. bez zjevného očekávání něčeho dalšího - prostě jen tak? (Nemusíte odpovídat, spíš se zkuste zamyslet, co se mezi vámi stalo, že se Vám najednou vyhýbá.)


doplněno 17.10.16 12:35:

Já tedy fakt nevím... a jak to vůbec zdůvodňuje? Má nějaké vysvětlení pro svoje chování (např. pro to, že odmítá doma pracovat)?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filipr
Datum: 17.10.16 12:32

Právě že ne.Tyhle polibky,pohlazení,masáž zad (bez následného sexu) byly běžné až do doby co se narodila dcera.Já jsem to dělal i dál,protože jsem si myslel že třeba začne taky...bohužel stále nic.

Co se týče těch prací,tak ty jsme měly rozdělené.Navíc jsme koupily barák tak jsem po práci ještě renovoval.Dát najevo že jsem unavený nemusím-to jsem,ale když to neudělám tak to zůstane všechno ležet a shnijem.Třeba dnes jsem končil v práci dřív.Dcera je nemocná a přítelkyně má paragraf.Teď ještě leží v posteli a dcera si hraje v pokoji.Dala jí prý snídani,lehla si a ani nezatopila.

Od: vztahy
Datum: 17.10.16 12:55

A nemělo by to být naopak? Nemocná dcera v posteli...a pečující matka na paragrafu by měla zatopeno, a neležet v posteli, ne?

To mi nějak nejde na rozum *ee*. Uvařit dcerce něco dobrého, když je nemocná. Je mi vás líto.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 17.10.16 13:06

nemá třeba přítelkyně nějaké zdravotní potíže? třebas i psychického rázu.. přítelkyně přes den leží protože je unavená z nočních směn? třeba je špatně snáší?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.16 13:10
avatar

Mě to také napadlo - ty noční směny mají na málokoho dobrý vliv. Zavést normální režim; práce třeba na částečný úvazek, ale ve dne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filipr
Datum: 18.10.16 08:45

Z noční unavaná není protože je na paragrafu přes týden a hlavně tohle bylo i po celou dobu mateřské (4 roky)

Datum: 18.10.16 11:16
avatar

A zdůvodňuje to čím? Přece musí mít nějaké vysvětlení, proč v poledne (po poledni) leží v posteli a nemocné dítě si samo hraje v nevytopeném pokoji?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 17.10.16 12:43

Tolik let na hromadce a uz i s deckem, mozna pritelkyni stresuje souziti jen na psi knizku - zkusil jste ji nabidnout nejakou zivotni jistotu *ee* treba v manzelstvi by byla spokojenejsi, i kdyz mozna jste to zkusil a ona nema zajem... *nevi*


doplněno 17.10.16 14:13:

Investice do baraku je duvod k cemu? Chtel se nekdo vyhnout bezpodilovemu spoluvlastnictvi? Vztah kontra majetek?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filipr
Datum: 17.10.16 13:03

K obědu prý bude mít ohřáto od včera.Co se týče svatby tak ta byla v plánu,ale když to vidím tak se mi už moc nechce.Jinak svatba doteď nebyla protože jsme se dohodli že nejprve investujeme do baráku.

 

Od: vztahy
Datum: 17.10.16 13:11

S ohledem na současný stav vašeho soužití bych rozhodně svatbu odložila. Přeji hodně štěstí :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: filipr
Datum: 18.10.16 08:41

To ne,ale nebereme zrovna statisíce a začala odcházet střecha,do toho se dělala koupelna a wc+podlahy.Proto jsme peníze vrážely nejprve do tohoto.

Od: balzerka
Datum: 29.10.16 17:49

A jak to bylo dřív, než přišla na svět dcerka? Vedla manželka domácnost? Tak běžte na poradnu sám. Jí se nemusíte ptát. Vy se trápíte, jí je to jedno. Možná si Vás pak pozvou oba. Kdyby Vám to vyčítala, tak řekněte, že jste měl na vybranou buď rozvod nebo na vztahu pracovat, protože situace je pro Vás neúnosná. Přestaňte jí sloužit. Ženské práce má ona dělat automaticky, kór, když vy renovujete barák.


doplněno 29.10.16 18:02:

Když chce , abyste si našel jinou, tak někde zůstavejte, jako u jiné. Však to chtěla. Myslíte, že ji to probudí z letargie? A né abyste někdy prozradil, že to byla finta. Nikdy! Pro přítelkyni jste moc hodnej, takovej kuchyňka nepřitažlivej. Buďte přitažlivej, vyfešákujte se a jedu pryč a nevím,kdy se vrátím. Je plno ženskejch, co jsou samy s více dětmi a zvládaj to. Bude se muset zvednout a začít .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.10.16 20:38
avatar

Znám podobný příběh, který Bohužel, skončil rozvodem za strany partnera. Našel si v zoufalství jinou. Chybu jsem viděla v komunikaci. Nic se neřešilo, jen se vzdalovali. Vařila jen pro dceru, sama jedla zbytky a on chodil na jídlo k mamince, když doma nebylo nic. Po třech letech byl vyřízený a rozvedl se. Nevím, jestli nezkousla, že ji nechal, ale vyváděla jak pominutá, mluvila o zradě, brečela, mstila se, jako by jí na něm fakt záleželo a já do dneška netuším, co vlastně jiného čekala. Možná čekala, že on přijde za ní, srovnají to a bude se konečně o něj starat, nevím. Místo toho přišel šok - rozvod. Na druhou stranu prohlásila tchýni, že chtěla jen dítě s pěkným, chytrým chlapem... Kdo ví.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.