Napište mně na můj mail

Od: Datum: 15.10.16 08:32 odpovědí: 19 změna: 18.10.16 11:01
avatar

Dobrý den, poměrně často se zde vyskytuje to, že nezaregistrovaný tazatel nebo jen "kolemjdoucí" chce napsat odpověď nebo něco poslat na svůj mail - který, ovšem, neuvede. Vím, že uvádět veřejně svou mailovou adresu je ošidné, ale když bych něco od někoho chtěl (a chtěl bych se dočkat požadovaného), tak bych ji musel napsat. Myslíte si, že se takový člověk dočká odpovědi ve své mailové schránce? Jak dlouho asi čeká? Nebo si myslí, že je jeho mailová adresa všeobecně známá? Za jak dlouho mu dojde, že jeho požadavek nelze splnit? Děkuji Vám za názor a zdravím!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 15.10.16 09:04
avatar

Bene,víme asi o koho aktuálně jde *smich*

Nechejme ty lidičky,taky chtějí žít.No comment.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 15.10.16 09:12
avatar

Dobrý den, no, občas se to zde vyskytne, ale aktuálně jde o šicí stroj - tam je to hned 2x. Tak si říkám, jak asi ti lidé uvažují . Zdravím!

Datum: 15.10.16 21:04
avatar

A nemyslí ti lidé vnitřní poštu? "Mail se ozval!"

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.10.16 09:38
avatar

Až budete vědět odpovědi na své otázky, tak mi zavolejte, taky mě to zajímá *smich* *smich* M.


doplněno 15.10.16 09:51:

No, ale pravdou je, že technika se "zdokonaluje" strašnou rychlostí, tak nebude trvat dlouho a budeme komunikovat jen silou myšlenky - pomyslíte na nějakou osobu a ona dostane zprávu. Jestli ovšem v PDF, tak to fakt nevím... *klik*

*smich*


doplněno 15.10.16 10:03:

Já zase doufám, že ne. S mým přístupem k technice bych rozhodně obsah zprávy prohodila...*smich* ... nebo by to zůstalo poletovat kdesi v prostoru...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 15.10.16 09:43
avatar

Dobrý den, spolehněte se. Určitě Vám zavolám - asi to půjde od jihu, tak si otevřte již nyní okno .

Zdravím!


doplněno 15.10.16 09:50:

Kdyby byla náhodou zrovna špatná slyšitelnost, tak napište na můj mail a já Vám rád odpovím .


doplněno 15.10.16 09:55:

Ano, také doufám v to, že jednou bude možné posílat v příloze mailu hmotné předměty (jako je bábovka nebo pivo). Jejda, to by bylo krásné .

Od: nellka
Datum: 15.10.16 19:02
Bene, mně to taky přijde poněkud hloupé, ale myslím, že k tomu svádí vyplňování mailu u neregistrovaných. V políčku je sice informace, že mail nebude zveřejněn, ale tu možná někdo přehlíží...?
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 15.10.16 20:35
avatar

Dobrý den, přiznám se, že tato možnost mě ani nenapadla, ale určitou logiku to má. Bohužel, výsledkem je potom patrně ono marné čekání na odpověď na mail. Zdravím!

Datum: 15.10.16 21:11
avatar

Bene, Bene! Mail není pošta? Nemůže to být vnitřní pošta? Pokud ne, tak se všem omlouvám, že jsem tak nedovzdělaná. Za případný omyl tolik posměchu? Je mi smutno. Zdaleka nevím všechno a závidím lidem, kteří vědí vše...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 15.10.16 21:32
avatar

Dobrý den, no, proč hned posměch - říkejme tomu třeba upozornění nebo osvěta. Kdo je zde ragistrovaný, tak nemusí psát příspěvek, ale použije vnitřní poštu. A neregistrovaný nemůže vnitřní poštu použít, tak bez uvedení mail. adresy do příspěvku čeká marně na odpověď. Vám by přišlo normální někoho neznámého požádat, aby Vám napsal dopis nebo poslal balík a nedat mu svou adresu? Asi je to trochu zvláštní, ne? Zdravím!


doplněno 15.10.16 22:15:

bronislava - rozumím tomu tak, že si to kladete za úkol a budete to dělat. To je hezký závazek .


doplněno 15.10.16 22:46:

bronislava - Vy to nevidíte, tak Vám prozradím, že tuto otázku si zde otevřelo zatím 200 uživatelů poradny. Myslím, že je to takto lepší osvěta, než upozorňovat každého jednotlivce na jeho paměť či chvilkovou rozumovou nedostatečnost speciálním příspěvkem.

Datum: 15.10.16 21:59
avatar

Myslím si než tady posměšně psát tak ten kdo chce odpovědět může připsat pod žadost aby doplnil mailovou adresu.Co je špatného na tom když něco někdo zapomene.?


doplněno 15.10.16 22:38:

V případě že budu znát odpověď a budu chtít poradit tak proč ne? Jasně jsem to psala už v prvním příspěvku... Pro Bena.


doplněno 15.10.16 23:15:

Asi si nerozumíme. Když chci odpovědět požádám o adresu, když nechci odpovídat nereaguji.A upozornit jde i jinými ne arogantními spůsoby.Na co je komu adresa, když jen čte dotaz? Spíše bych se zamýšlela nad tím když na imeil odpovím dotyčný získá mou adresu a vystavuji se nebespečí spamu nebo nevyžádané reklamě.Osobně na to mám vytvořen zvláštní imeil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 15.10.16 23:22
avatar

Dobrý den, obávám se, že jste nesprávně pochopila problém v dotazu. Ovšem, pokud chcete pokračovat v komunikaci, tak napište na můj mail (a nemyslím tím vnitřní poštu). Neznáte moji mail. adresu? Hádejte, zkoušejte a tipujte. Zdravím!


doplněno 15.10.16 23:40:

bronislava - že Vy si jen děláte legraci? Vždyť o tom je přeci tento dotaz od samého začátku. Tedy, že někdo chce odpověď na mail, který tam neuvede - a očekává, že mu napíše asi věštec.

Datum: 15.10.16 23:36
avatar

Ctěla bych Vám odpovědět,ale zapoměl jste uvést svoji imeilovou adresu.Prosím doplňte ji.Broňa


doplněno 18.10.16 15:19:

Bene prominte nevěděla jsem že vše znáte a jste neomylný.Nikdy jste na nic nezapoměl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.10.16 17:44
avatar

Prostě jsem si v tom letu nevšimla, že asi není osoba registrovaná. A víte co? Vlezte mi na záda. Docela těžko snáším "neomylné" lidi, obzvláště, když jsem nemocná. Mně se tu vždy líbilo, že si lidi většinou poradí, pomáhají, ale výsměch? To jsem asi přeci jen na špatné adrese. Přestalo mně to tu těšit. Odcházím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 17.10.16 19:59
avatar

Dobrý den, já mám dojem, že jsou dnes lidé nějak více podráždění a vztahovační - asi nějaké skvrny na Slunci. Fakt, dnešek je divný den. Já jsem byl zase dnes sys upozorněn v jedné otázce, kde si chtěl nemocný chlapec Filda (asi ho budete z poradny již znát) jen trochu popovídat, že zde je poradna a Volná diskuze není drbárna. Také to těžko nesu (u té Volné diskuze je to dost zvláštní, ale upozorněn jsem byl jen já). No, musím s tím žít. Toto téma nebylo snad tak složité na pochopení, ale když tam vidíte posměch, tak se za dotaz omlouvám (Vám i celému kolektivu). A nenechte se rozhodit. Zdravím!


doplněno 17.10.16 21:50:

ildika - já už to nechci rozmazávat (řešil jsem to vnitřní poštou, ale je to asi nějaká nastřádaná averze vůči mé osobě). Jen jsem chtěl uklidnit @blesik a omluvil jsem se za asi nepatřičné téma.

Jenom Fildy je mně líto, protože ten už se asi neozve (pochopil to jako své provinění).


doplněno 17.10.16 22:01:

ildika - připravte se na to, že čím častěji budete na poradně a čím častěji zde budete odpovídat, tím více budete v kolektivu neoblíbená . Někteří lidé takto uvažují a dají to pocítit. Je to zajímavé uvažování, se kterým mnoho neuděláte.

Datum: 17.10.16 22:26
avatar

Ono k tomu (vnímání jako posměch) asi přispělo i mé vtipkování *hi*

Jenže to mělo situaci odlehčit. Nenapadlo mě, že to někdo může brát třeba jako... urážku? Snažím se na svět dívat pozitivně a samozřejmě nejsem bez chyb ( Chcete seznam na dlouhé zimní večery? *cteni* ) Takže pokud to mělo opačný účinek, tak se omlouvám. Mona

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 17.10.16 21:42
avatar

Osobně si myslím, že je to skutečně tím vyplňovaným e-mailem u neregistrovaných. Co se týče dnešního Filipova tématu (ve kterém jsem rovněž psala) - nepochopila jsem reakci moderátora, ani to, že téma smazali. Ve Volné diskuzi je, podle mě, podobných témat více (nebo alespoň částečně podobných).


doplněno 17.10.16 21:53:

Víte, ono to opravdu může být nějakým "špatným dnem"... na mě tu dnes též jedna uživatelka reagovala poměrně podrážděně (a vlastně nejen na mě).


doplněno 17.10.16 22:08:

Sice nevím, čím by to mohlo být, ale možné je asi všechno. Kdybych měla říct, co vadí mně, tak je to neodůvodněně agresivní a výrazně netaktní chování - zvlášť, když se to projevuje dlouhodobě a soustavně (takové jedince nemívám právě v oblibě). K jiným věcem jsem shovívavá, protože sama mám také dost chyb. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 17.10.16 22:33
avatar

To by me zajimalo (ne, ve skutecnosti nezajimalo), co zde vlastne ocekavas za odpoved.

Ano, mysli si, ze jeho mail je znamy a dojde mu to v prumeru za 3 minuty a 27 sekund. Kdyz je ovsem mesic v uplnku, muze to trvat i o 4 brambory dele.

Zkratka ptat se a drbat se musi, i kdyby nebylo na co a o cem, ze? Takove otazky pro otazky samotne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 17.10.16 22:41
avatar

Dobrý den, já jsem Vás nijak nenutil odpovídat tam, kde Vás to obtěžuje, je Vám to nepříjemné a bolí to . A i o takových lidech z poradny jsem o kousek výše informoval uživatelku @ildika.

Kdyby to bylo tak, jak píšete, tak by se tazatel opravil, resp. mail. adresu by v termínu (viz Váš časový údaj, který přesně uvádíte) doplnil. Jenže, on to neudělá. Zdravím!


doplněno 18.10.16 11:05:

axus - omlouvám se. Ani já jsem neměl včera nejlepší den. Už bych to nechtěl řešit.

Od: axus®
Datum: 18.10.16 11:01
avatar

Dobry den, Bene. Kde si prisel na to, ze Vás to obtěžuje, je Vám to nepříjemné a bolí to?

Psal sem snad neco takoveho nebo pouze dedukujes a vkladas mi do ust (prstu) neco, co jsem nerekl (nenapsal)?

Kdyby to bylo tak, jak píšete, tak by se tazatel opravil...Jenže, on to neudělá
To ze si nekdo uvedomi svoji chybu jeste nutne neznamena, ze ji opravi. To jsou dve ruzne veci a prvni muze snadno existovat bez te druhe (naopak jiz samozrejme ne). Podobnych pripadu nenapravovani vlastnich uvedomelych chyb by se naslo spousta. Treba takovy Zeman vs. Peroutka...

Zdravim!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.