Mobilni aplikace Poradte.cz

Od: Datum: 14.10.16 22:33 odpovědí: 5 změna: 14.10.16 23:56
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.10.16 22:43
Nemyslím si, není k tomu žádný důvod. Stejně by to prakticky byl jen prohlížeč zobrazující mobilní verzi stránky ;)
Od: ctenar
Datum: 14.10.16 23:42

Lidi, co se narodili se smartfounem u ucha, jsou tak zblblý "app-kama", že by snad potřebovali jednu i na prohlížení mobilních stránek *zed*

Zdejší web a jeho mobilní verze jsou navíc udělány velmi dobře. Není tady zbytečný bordel, který by surfování na pomalém stroji, s malým displejem a pomalým připojením nějak stěžoval.

Opravdu nevím, co by mohla appka přinést. Na zobrazení Poradny (a té mobilní zvlášť) stačí i jednoduchý prohlížeč.

Od: dam®
Datum: 14.10.16 23:51

Zdravím, zrovna dnes jsem v mobilu zkusmo přepnul z mobil na normal. a pak jsem zjistil, že zpět přepnout už neumím a to mně sejříí, řešení neznám a jednoduchá možnost na přepnutí není.

Od: ctenar
Datum: 14.10.16 23:54

Kliknutí na symbol mobilu pod hlavičkou stránky nefunguje? Zkus zadat přímo adresu m.poradte.cz.

Datum: 14.10.16 23:56

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.