Která vypadá líp

Od: Datum: 13.10.16 19:21 odpovědí: 20 změna: 17.10.16 09:02

Čau lidi, co podle vás vypadá líp:

nosit takhle buď takovou army bundu, na zip
https://ulozto.cz/!jt4dlWwF4lN5/1-jpg
nebo takhle nosit baseballovou bundu, s rukávy jiný barvy, na stiskací druky
http://tinyurl.com/z5q8ksz
Který ten styl, takhle nošená vypadá lepší, jakože teda víc hustě? Toť vše, můžete prosím hlasovat. Díky a mějte se!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bigboss
Datum: 13.10.16 20:23

Jo, ještě bych doplnil že se vyrábějí v různých barvách, popřípadě barevných kombinacích.

doplněno 13.10.16 20:32:

Jde mi hlavně o ten typ! Jestli army nebo bejs.

Barvu si pak rozmyslím.

doplněno 13.10.16 22:19:

Ahoj lidi, zatím to vychází teda na army tak která barva army US bundy bude hustá pro takové nošení jako na těch odkazech? Přemýšlím o některé z těchto čtyřech, ale dělá se jich mnohem víc, i vínová, modrá, jiný vzory maskáče, ...

Takže uvažuju zatím nejvíc mezi:

zeleným maskáči(woodland camo), černou, černobílém maskáči(urban camo), olivově zelený

Která se pro takový styl nošení hodí, je hustá? Anebo myslíte že bude lepší jiná? Písněte. Díky a mějte se!

Od: mot
Datum: 13.10.16 22:32
husta neni ani jedna, podle me spis trochu trapna..
Datum: 13.10.16 22:51

Proč by měly být trapný? Jsou v pohodě.

Datum: 13.10.16 23:09

Popravdě - mně se také nelíbí ani jedna, ale když už, tak tu celočernou.

doplněno 13.10.16 23:16:

Možná by byla ještě lepší ta olivově zelená - prostě aby to bylo alespoň trochu originální.

doplněno 13.10.16 23:25:

Každý máme nějaký styl, to je pochopitelné - přesto si ale myslím, že je lepší vypadat alespoň trochu originálně. ;) Ne jako 50% kolemjdoucích na ulici. Nicméně zde by se to, podle mě, dalo vyřešit i tou barvou.

Datum: 13.10.16 23:17

Jasně, to chápu. Mně se ale líbí, jsou v pohodě..

doplněno 13.10.16 23:32:

Co je na tom divného?

Datum: 14.10.16 10:23

Tak koukám že už se anketa začíná měnit...

Od: martaaaa
Datum: 14.10.16 11:11

Ahoj chlapáku,hustý jsou obě.Kup si obě dvě aby jsi byl IN. Na světě přece na ničem jiném nezáleží,to co máš na sobě je nejdůležitější,co máš v hlavě nemusíš dát znát. Čau *smich*chlapáku

Datum: 14.10.16 11:27

Hmmm...*ee*

Datum: 14.10.16 22:39

Když to musí bejt, tak černá. Nebo stejná v jiné barvě.

Datum: 16.10.16 12:41

Ahoj jak to myslíš, když už to musí bejt? Nebo teda v jaký jiný barvě, mám tam nějaký na výběr.

Datum: 16.10.16 21:23

Klidně můžete dál klikat do ankety která z těch dvou typů střihů je pro takovýto způsob nošení víc cool a hustá, občas sem kouknu, pak se rozhodnu kterou spíš koupit*frajer*

Datum: 16.10.16 21:48

Chtěl bych se ještě zeptat, k čemu vlastně je u té army bundy vevnitř pod zipem takový ten cikcak prošitý látkový pruh? Díky.

Od: jmlc®
Datum: 16.10.16 21:50
Přijde mladík k doktorovi a povídá: "Pane doktore, já jsem asi gay." Doktor na to: "A máte košili od Armaniho?" "Ne, jen tuto flanelku." "A máte kalhoty Hugo Boss?" "Ne, pouze manšestráky." "A slipy od Calvin Klein?" "Ne. Obyčejné, úpletové." "No a co kolínská – je značky Gucci? "Ne, používám pitralon." Doktor pokývá hlavou a povídá: "Víte co? Vy nejste žádný gay. Vy jste obyčejný český buzerant!"
doplněno 16.10.16 22:02:

No - to je můj názor na lidi, co nosí takové bundy - styl, který říká něco o jejich charakteru. Na hlavě pleš od 10ti let, hlavně plné bicáky a nahradit si tak IQ - také se mi nelíbí ani jedna z vámi vybraných - tj. jedna horší než druhá.

Datum: 16.10.16 21:55

Nechápu, co s tím jako k tématu?*nevi*

Datum: 16.10.16 22:00

Prosím k tématu. To patří do sekce vtipy snad tady myslím nějaká je. *nevi*

Datum: 16.10.16 22:25

Nevím proč si mně vy a martaaa berete vůbec do huby a plácáte bláboly o tom co je v hlavě a o nahrazování IQ.

Dělá vám dobře urážet takhle anonymně přes internet lidi? Trochu trapný, ne? *bzum*

Ještě by mně zajímalo, jestli byste našli odvahu mi to říct přímo. Prostě z očí do očí, bez anonymity internetu...to byste asi byli zticha...*haha*

Datum: 16.10.16 23:57

Volila bych podstatně mírnější formu než jmlc®, ale jo - řekla bych vám, co si myslím (kdybyste se mě zeptal). *nevi* Proč chcete vypadat "hustě"? Není lepší být oblečený vkusně, zajímavě, neotřele apod.? Popř. nepřidávat oblečení až takovou váhu? Není snad důležitější, co máte v hlavě a celkově uvnitř? Touha chodit v mainstreamových značkových hadrech skutečně vypovídá o člověku mnohé.

Datum: 17.10.16 08:49

Kde přikládám oblečení až takovou váhu? Neotřele - na to se tady ptám! A z jakého důvodu mně tady pořád napadáte že nemám nic v hlavě! Vůbec mně neznáte, (já vás taky ne, asi naštěstí) tak nechápu proč se tady pořád o mně otíráte.

Od: jmlc®
Datum: 17.10.16 08:41

Tak to vezmu od zadu - ne, do očí bych vám to neřekl, protože bych se bál, že místo rozhovoru budete věc řešit násilím - to je totiž z 99% jediné možné řešení u lidí typu nosícího takové oblečení.

Neurážím - vysvětluji svůj názor na lidi, kteří nosí dané oblečení. A jelikož místo pouhé koupě se před tím musíte dotazovat na webu, co je lepší za odstín bundičky, která bude víc hustá či cool - tím více se přikláním k názoru, že toto může dělat pouze žena nebo 4% muž.

Homosexualita není urážkou - homosexuálové se chlubí a jsou hrdí na to, že jsou těmi, kým jsou. Mám i pár spolupracovníků tohoto zaměření a normálně s nimi jednám - jsou to lidé.

Obecně jsem ale chtěl naznačit tím vtipem, že je pouhá hloupá myšlenka mezi lidmi, že šaty dělají charakter či člověka. Ukázkově v tom vtipu bylo řečeno vše - tedy já jsem to tam viděl.

Datum: 17.10.16 09:02

To je dost ubohý tady.*blee*

Ahoj!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.