Antibiotika souvisí s únavou?

Od: Datum: 13.10.16 16:16 odpovědí: 3 změna: 13.10.16 17:14

Ahoj.. popravdě nejsem nejlepší pacient :). Od úterka jsem byla doma s angínou a v pondělí jsem byla na kontrole, která dopadla dobře. V pondělí jsem tedy šla hned do školy a slíbila jsem jí že se budu šetřit, což jsem dodržela. A asi jako každýmu, stalo se mi, že jsem zapoměla si vzít prášek. Poslední dva dny se cítím unavená, je pravda, že jak v úterý tak ve středu jsme měli výuku do 16h a doma jsem byla v 17.30 přibližně. Jak je hnusně, možná jsem i trošku promrzla . za 3 dny mám dostat menstruaci, při které jsem vždy totálně vyřízená. Těhotná bych být neměla.Používáme kondom ;) Může souviset únava s antibiotiky? mají na to vliv? každý trvdí něco jiného, děkuji ( ps: sorry za nějaké detaily)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.16 16:22
avatar

Běžný člověk není hned fit po dobrání antibiotik, je třeba se po dobrání šetřit ještě pár dní, A j,e docela vhodné si pak koupit nějaká probiotika.

Od: evaholubova
Datum: 13.10.16 16:24

Děkuji. Trošku sem se popravdě lekla jestli nebudu v tom, ale to nehrozí doufám :D a probitioka určitě koupím , začínám jíst i jogurty na obnovení střevní flory

Datum: 13.10.16 17:14
avatar

Skoro měsíc jsem bral Doxyhexal 200 - není těžké se domyslet, proč - a celé dny prospal. Kromě toho jsem vydatně běhal. *stop*

 

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.