Hladovějící dítě nebo život bez dětí?

Od: Datum: 02.10.16 17:18 odpovědí: 16 změna: 07.10.16 21:44

Když v africe nebo Indii v určitých místech lidé nemají dlouhodobě co jíst, a zdá se, že není možno se z daného místa dostat, dovolí si většina zde žijících žen otěhotnět, nebo radši zemřou bez dětí?

Podle http://www.worldometers.info/ dnes natáhlo krovky z hladu 21 000 lidí, světová populace je však o 160 000 lidí jen za dnešek vyšší.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 02.10.16 17:35
avatar

Dobrý den, myslím, že takhle ti lidé vůbec nepřemýšlí a byť třeba ani nechtějí, tak se množí.. Toď smysl života.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 02.10.16 17:38

Nemyslím, že by ženy z takových regionů měly na výběr

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.16 17:46
avatar

Ono to není asi až tak o tom jestli so to dovolí, ale zaprvé nemají moc na výběr, a za druhé tam nic jako antikoncepce nebude .) tam je to trochu jiný svět než tady

Ohodnoceno: 0x
 
Od: suk
Datum: 02.10.16 17:55

vy když s někým lezete do postele tak uvažujete,jestli z toho budou děti?Jestli ano tak nebudete normální.*bzum*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 02.10.16 18:18

Děti přicházejí a odcházejí. Některé zůstávají. Nesmíte se na to dívak optikou Evropana, který má maximálně jedináčka, kterého si pak pořádně cení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 02.10.16 18:29
avatar

Dobrý den, nejvíce dětí se rodí tam, kde je chudoba. Proč? Je to jediná jistota rodičů a investice do budoucnosti, protože stát je ve stáří nebo nemoci nijak nezabezpečí - zdravotnictví, sociální péče nebo důchodový systém tam ani mnohdy neexistují a o koho se nepostará rodina, tak zahyne. Takže, plodit tam děti je nutnost (i když všechny nepřežijí). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 02.10.16 21:10

právě proto, že přežije jen ( možná menší ) počet dětí, je nutné mít jich víc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.16 21:16

tak to je právě vidět, že nepřemýšlí. Jedno dítě by vychovali (no, vychovali) snázeji, než stále rodit nové a nové a nechat je umírat. Je to hrůza. Je strašné vidět záběry těch malých hladových dětí. Ale jakákoliv humanitární pomoc je naprosto zbytečná. Dokud tam nebude omezen počet narozených dětí, tak je to k ničemu. Katastrofa.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 02.10.16 20:00

Vyhledejte si průměrné IQ v afrických státech, jsou to volně přístupné informace. V některých státech je to stěží 70, v jiných necelých 60! Průměrné IQ v evropských státech je okolo 100. Tedy v Africe žije mnoho negramotných a nevzdělatelných blbců. Tady by nevystudovali ani pomocnou školu. Jsou takoví omezení lidé schopni chápat důsledky svého jednání, nebo dělají jen to, co jim velí pud? Myslíte že přemýšlí o tom, co bude za 5, 10 let, nebo žijí jen ze dne na den?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.10.16 21:07

pb. Naprostý souhlas. Ti neuvažují vůbec o tom, co bude zítra. A domnívám se, že většina z nich pomalu ani nechápe, jak takový dítě vůbec vznikne. O antikoncepci netuší vůbec. Jsou to primitivové, které vede pouze sexuální pud.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.10.16 21:44

to já si zase nemyslím. to že vypadají v TV hloupě a žijí v primitivních poměrech a mají nízké IQ ještě nemusí přece znamenat že si neuvědomí že se budou muset nějak starat o své děti

 

Od: axus®
Datum: 03.10.16 11:27
avatar

Prumerne IQ je vsude 100. Prumerne IQ je totiz 100 jiz dle definice. Neco jineho je, ze srovnavate IQ mezi ruznymi narody, kulturami, hodnotami.

IQ bezneho Evropana pro preziti v divocine take bude dost pod tou vasi prumernou hodnotou. Pokud chcete testovat Africany podle IQ testu pro civilizaci zapadniho strihu, je chyba v metodice testu, ne v Africanech.

A k otazce. Preziti druhu je zavisle jen a pouze na rozmnozovani. K preziti druhu neni dulezite, jak se ma jednotlivec, ale zda se druh dokaze mnozit a vytvaret tak dalsi generace.

Argument, ze by jedinacka vychovali je lichy, pac jedinacek muze v Africe zemrit na sto a jednu nemoc at uz k jidlu neco ma nebo ne. Stejne to bylo u nas jeste pred nejakymy cca 70-80 lety. Deti zkratka umiraji mnohem casteji na nemoci nez na nedostatek jidla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.10.16 08:37
avatar

V Africe se lidé v tomto směru chovají jako zvířata, akorát my nyrušujeme našimi snahami, potravinové a jiné pomoci, běžný běh přírody, kde samici zůstane jen tolik mláďat kolik je scvhopna uživit a tak by to mělo být.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 03.10.16 09:52

Hádejte kdo v budoucnu bude obývat zeměkouli? Bílí to nebudou, tak si nejsem jist zali zde výše zmiňované IQ evropana je k něčemu dobré *haha*.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: elinkaa
Datum: 03.10.16 10:48

přesně tak, zvířata se ještě dokáží o své potomky postarat, což tito primitivové vůbec. Když vidím záběry z těchto zemí, vůbec to se mnou nic nedělá. Můžou si za to sami.Co dělají staří, nic vůbec nic, umí se jen válet v pelechu, zpívat a tančit. Tot vše.Mají tam pořád teplo, většinou výborné podmínky pro pěstování. V prvé řadě bych místo humanitární pomoci, nejprve poslala lopaty, krompáče, sadbu, ale to by oni nehctěli. Taky by mě zajímalo, kolik si například vybudovali rybníků se sladkovodními rybami aby neumírali hlady pokud nežijí u moře. asi moc toho nebude.Vůbec mi jich není líto.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.10.16 15:20

Všechny odpovědi jsou velmi pěkné, jen čekám, kdy to tady někdo stopne. Opravdu jsou v některých "oblastech" všichni lidi podprůměrné inteligence, absolutně nejsou schopni dohlédat do budoucnosti a tím, jak se civilizovaný svět jim snaží pomáhat, tak jen podřezává větev pod sebou samým. Malá ukázka - od kamošky z práce posílá spolupracovník pravidelně peníze na nějakého chudáčka v Africe, aby dosáhl vzdělání. Někde jsem četla, že tyto děti mají jediný cíl - stát se státním zaměstnancem a mít se dobře - samozřejmě za peníze odjinud, protože oni sami fungovat neumějí. Tak to povídám kamošce, ta to řekla v práci a ten spolupracovník - to ne, že ten jeho černoušek bude pomáhat lidem. Jo, napsal mu a pak byl smutný - co si myslíte, že mu došlo za odpověď?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.