Spanking co vy na to?

Od: Datum: 06.10.16 23:26 odpovědí: 8 změna: 07.10.16 14:48
Vzrušujou vás výprasky. Znáte spanking niko?. Je to fakt dobrý. Zajímalo by mě zda tu jsou fanynky tohoto. Jinak pmlouvám se za češtinu na ni jsem retard .
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.10.16 23:39

Dobrý den, a Vy jste fanynka vyplácení nebo Vás vzrušuje vlastní rozsekaná p*del? Zdravím!

doplněno 07.10.16 00:06:

Zajímavé. Tak Vám přeji hodně zájemců o potrestání, aby ten orgasmus proběhl častěji (když to jinak nejde).

Od: nadrzena
Datum: 06.10.16 23:58
Jsem fanynka vyplácení. Ty červené prdelky. A jsem hotová. A ty povídky kdy se u toho pomočí. To je orgasmus jak brno.
Datum: 07.10.16 08:28

Protože jsme na poradně, zkuste filmy "Spanking special 1" a "Maids for spanking", které jsem kdysi viděl...inu, proti gustu žádný dišputát nebo též dle vkusu každého soudruha. *slunce*

doplněno 07.10.16 08:57:

Ještě "Detention House 3", kde hrají tuzemské megastars. S Veronikou Pospíšilovou si přijdete na své. *smich*

Datum: 07.10.16 08:38

Já jsem rozhodně pro "všechno", do chvíle, kdy je to ještě únosný. To znamená, že by u toho neměl ani jeden vyloženě trpět. V tom případě rád někoho vyplatím i se nechám potrestat. :D

Datum: 07.10.16 09:55

Jestliže jsou všichni zúčastnění zletilí, svéprávní a dělají to dobrovolně, pak je to OK a každému jinému je po tom pendrek. Ať už jde o cokoliv.

Datum: 07.10.16 11:29

Rertard na rodnou řeč, přeborník na sex, no aspoň v něčem jste dobrá, užijte si to.

Datum: 07.10.16 13:34

Hm, já už jsem párkrát narazila na lidi, kteří velice obhajovali bití dětí řemenem - a potom jsem zjistila, že mají výše uvedenou zálibu...

doplněno 07.10.16 17:10:

Já také rozhodně nevyzvídám takové podrobnosti, nicméně dotyční se tím při jiné příležitosti pochlubili sami. *ee*

Datum: 07.10.16 14:48

Já zase znám spoustu příkladných spořádaných rodin, a vůbec netuším, co a jak dělají ve svém přísně intimním soukromí. Ani nevím, jak a proč bych se to měl dozvědět :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.