Inspekce kotlů na tuhá paliva

Od: Datum: 29.09.16 12:58 odpovědí: 7 změna: 02.10.16 11:47

Jak to vidíte Vy ostatní,mě rozčiluje,že mi polezou do baráku cizí lidi,kterým ješťe budu platit 500-2000Kč(jak jsem se doslechla).Kontroly jako takové se nebojím,odpad třídím a nosím do kontejnerů k tomu určených.Pálím papír,drěvo,uhlí.

Co dalšího nám zanedlouho budou kontrolovat? ...Asi všechno.Bude třeba zaměstnat lidi bez práce-udělají z nich další kontrolory-a zase budeme platit jiné revize!

Jsem opravdu bez nálady a neskutečně mě to štve!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.09.16 13:07

co se nad tým vzrušujete stačí mít 2 věci, psa a kotel do 10 kw

Od: kotel
Datum: 29.09.16 14:05

No těch 10 kW je příkon, takže výkon bude tak 8 kW. Mně samotnému by na přitápění stačil. V baráku je plyn. Bohužel jsem takový na trhu nenašel.

Od: osel59
Datum: 29.09.16 21:20

Jsem v klidu. Tohle opravdu nehodlám řeit. Revize nejsou, nebyly a nebudou. Asi bude problém mě zastihnout doma a psa u mám. Větinou topím plynem, ale co budu k topení pouívat je a zůstane jen moje volba. A bordely nepálím, větinou dřevo, sem tam uhlí co zbylo.

Datum: 29.09.16 21:43

Totalita horsí nez za komunistů.

Datum: 01.10.16 23:23

Nebude to asi tak horké, jak se zdá. Revizní zprávy by se měly předkládat obecním úřadům a ty už se ozvaly, že budou chodit na kontroly jen na udání, že někdo silně znečišťuje ovzduší v obci. Je to jako v Kocourkově - Vy budete platit za zbytečně provedenou revizi dobrého kotle a bába v sousedství bude bez revize pálit v kamnech staré boty*haha*

Datum: 02.10.16 10:27

Podle mého názoru na př. STK, poměrně bylo v klidu bez větších problémů, část vychytralích občanů za pomocí techniků STK prováděla prohlídky dálkově, tudíž jsou kamery, přenos dat po kontrole vozidel do centrály a.t.d., rovněž topení v kotlech řada slušných, ovšem občas se najde koumák jak ve spalovně bez patřičné teploty, k tomu pokyny strýců z Bruselu a utahování občanů bude pokračovat.

Datum: 02.10.16 11:47

V této české prohnilé kotlině je tolik odborníkú na všecko a tak je jim potřeba dohodit nějaký kšeft a hlavné prachy a o tom to celé je.Když se podíváte na volební lístky tak tam je minimum kandidátú,kteří mají ještě v hlavě mozek se selským rozumem.Je to tam samý papírák a hlavně vymýšleči kravin.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.