Nový druh kriminality

Od: Datum: 29.09.16 11:50 odpovědí: 19 změna: 06.10.16 15:43
avatar

Zdravím. V EUroráji se poslední dobou šíří nový druh kriminality (a, b). Jak se můžeme dočíst, nejde jen o živelné akce kulturně obohacujících čmoudíků či protestujících squatterů, nýbrž také dobře organizovanou činnost zločineckých band. Podstatné je, že v obou případech jsou ozbrojené složky Systému (oficiálně) bezmocné a občané tudíž musí celou věc vyřešit sami, na což úřady očividně spoléhají. V tuzemsku se podobný ojedinělý případ odehrál také. Máte z podobného nešvaru obavy, zejména v souvislosti s našimi povinnostmi vůči Bruselu, ale i obecně?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: haf
Datum: 29.09.16 12:08

Chce to zmenu zakona, aby policie mohla nekompromisne konat, jinak se druh podnikani rozsiri, vzniknou firmy na likvidaci "likvidatoru soukromeho majetku" (nejake razantnejsi jeste na trhu chybi, byvali boxeri a zapasnici by meli novy job) :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.16 12:59

Možná je to výsledek co občané a někteří ovčané přes čtvrt století volí za kvalitu do parlamentu, za přispění voličů, nevoličů, kteří k volbám nechodí a je jim jedno jak se žije a bude žít dalším pokolením

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.16 14:14

jsem rád že Vy volíte ty správné kteří by zajistili spravedlivé zákony

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 09:31

Co je to platné, když rozhoduje většina. A většina ze statistického pohledu nejsou žádný Einsteini a rozhodují se spíše na základě okamžitých podnětů - výkřiků, hesel, koblih a guláše zdarma. No, a výsledek vidíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: romanb74
Datum: 30.09.16 13:22

Medián inteligenčního kvocientu obyvatel ČR je rovných 100bodů. To, bohužel, hovoří za vše. To je bohužel, volební síla populistických socialistů. Jedni půjdou, jak píšete, za koblihou, druzí za zrušeným poplatkem u lékaře ve výši 30,- Kč.

A ten zbytek, který je na druhé straně Gaussovy křivky se léta marně snažíme volit třeba Svobodné :(

http://casopis.mensa.cz/veda/…nteligence_a_jeji_mereni.html

Jinak k věci. Naše zákony pamatují na prolomení domovní svobody. Rovněž zná naše právo takové instituce jako Krajní Nouze, Nutná Obrana, Přepadení atd atd. Těch obraných mechanismů je naštěstí spousta.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 11:04
avatar

cechacek

- už jsem se jednou ptala - ale zeptám se zde znovu - KOHO mám volit? - řekněte koho a já Vás poslechnu ! Za dnešní situace si opravdu nevím rady - k volbám jít chci, ale mám pocit, že je asi tak nějak jedno, co budu volit - fakt chci poradit - zdá se, že máte přehled (zatímco já dřepím jenom u té televize).

Jo - a žádné "koblihy" na mne určitě dojem neudělají - jinak bych to měla jednoduché.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kabat
Datum: 30.09.16 11:14

Jediní kdo se nepřekabátili jsou komunisti. Byli mezi nimi smradi, ale ti jsou již dávno jinde. Je jich plné ODS, Kalousek s nimi laškoval a o Babišovo hanba mluvit

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.10.16 23:30

Volte hnutí ANO nebo Piráty. Jejich koalice by mohla tento stát dát do pořádku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.10.16 15:43
avatar

Zdravím. Je to celkem jednoduché. Pokud se vám, culdabulda1®, v našem společném Kocourkově líbí, volte to, co tu vládne a vládnutí si užívá s úsměvem. Třeba náš milý pan Sobotka. Začal se v politice culit ještě v době, kdy měl vlasy a proculil se až na premiéra. Pokud se vám to nelíbí, volte stranu, které se to nelíbí taky a chce to změnit. Ida

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: ben®
Datum: 29.09.16 13:08
avatar

Dobrý den, možná je to nepříjemná novinka, která se rozšíří i k nám, ale s EU to nemá mnoho společného. Kriminalita se šíří všude a toto nese jisté prvky té východní. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.16 13:38

ne. nemám z toho obavy. U nás platí trochu jiné zákony. Když by se toto stalo u nás, jdete na policii, předložíte LV a policie musí ihned konat. A máte-li na to koule, nemusíte ani chodit na policii, Stačí sehnat pár "stěhováků", vylomit zámek, nezvané hosty vypakovat a je to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 07:57
avatar

Asi se pletu, ale když ve vašem bytě někdo bydlí i přes výpověď a bez placení, není síly, která by ho z bytu dostala. Není to téměř totéž? Naprostá bezmoc majitele a finanční úhrady soudům. *sok*


doplněno 30.09.16 08:18:

Danys, nemyslete asi. Není to tak jednoduché, jak píšete. To ani zdaleka ne. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 30.09.16 08:48
avatar

Dobrý den, případ, který popisujete, je jiný - není to trestný čin a musí se to řešit přes soud a exekutora. Pokud se někdo do nemovitosti "nabourá" (a neměl k ní nikdy žádnou náj. smlouvu), tak je to trestný čin a měla by jednat policie. Zdravím!

P.S. A potom jsou ještě případy, že někdo nemovitost ukradne (změní majitele) přímo v KN a to je potom "radost".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 08:06
Rozhodne bych tady nešokoval! Stačí doklad,ze je nemovitost vaše,takže výpis z katastru,list vlastnictví,zámečník a jeden telefonát na linku 158. Jinak já osobně bych si přizval ještě svého právníka,kdyby se někomu nechtelo fachat a pak bych si nárokoval nemalé náklady :-D
doplněno 30.09.16 08:45: Babkazov: je rozdíl,pokud nemovitost obývá bývalý nájemník nebo někdo "cizí" kdo tam nikdy neměl co dělat. S najemnikem,i když mu už skončila doba podnájmu, je to složitější. Ale tady se jedna o někoho, kdo si jen tak přisvojil nebo užívá cizí majetek - pak je to jednoduché
doplněno 30.09.16 12:09: Kdybyste si ho tam nenastehovala,tak ho rok nevystehovavate. Vase chyba. Tady se řeší to,ze když vám někdo zabere nemovitost ( člověk,který k ni nemá a neměl žádný vztah).
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 11:10
avatar

Asi bych se hádala. Proč teda lupiči-sqoteři žádají výkupné, když je tak snadné vystěhot je za asistence policie. Když je to tak jednoznačné?!

Já jsem svého bývaleho, věčně ožralého ex stěhovala z bytu rok! Měla jsem soudní rozhodnutí o užívání bytu, v ruce. *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 11:11

Zacházel bych s nimi jako s teroristy. Únos jako únos. Mimochodem bych měl víc obavy z požárů zakládanými uprchlíky (teroristy importovanými z Blízkého východu, popř. se severní Afriky) to je větší hrozba pro veřejnost. Požár se dá snadno založit a zasáhne to mnohem víc občanů než klasický teroristický útok.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 12:52
avatar

Že tu nejsou zákony co platí pro všechny stejně, ví nejlépe spousta kvalitních policistů co raděj od PČR odešli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 15:12

To, že tu zákony neplatí pro všechny a většina jich je úplně, slušně řečeno, na prd, ví většina lidí. Hodně lidí to poznalo i na vlastní kůži. Ale jak vidno, nikomu to asi nevadí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.09.16 21:29
avatar

Pokud bych se setkal s tak laxním přístupem policie, tak bych si to vyřídil sám. Očekával bych stejný přístup policie ke mně. Je neuvěřitelně lehké dostat nezvané nájemníky z bytu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.