Výklad karet

Od: Datum: 06.10.16 15:55 odpovědí: 7 změna: 06.10.16 18:22

Dobrý den. Našel by se někdo, kdo by prováděl výklad karet zdarma a byl ochotný se tu a tam stát mým, řekněme, rádcem? Nikoho do toho rozhodně nebudu nutit, avšak občas řeším jisté zapeklité situace, ve kterých si sama nevím rady, proto bych jednou za čas ocenila malé nahlédnutí do budoucnosti, popřípadě radu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.10.16 16:07
avatar

Základní pravidlo zní: Kartářka vždycky musí dostat minci, jinak se věštba obrátí proti tomu, kdo se ptá. *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nika90210
Datum: 06.10.16 16:12

Tak, tak, přesně tak to funguje... dobrá kartářka nevykládá zadarmo. Investuje nejenom svůj čas, ale i spoustu energie, pokud to dělá poctivě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 06.10.16 16:11

Není lepší se zde zeptat na řešení vašeho problému? Do budoucnosti nikdo nevidí, natož kartářka. Nakonec naučit vykládat karty se můžete naučit sama, manualů jak na to je na netu hodně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.10.16 16:41

Vykládat sama sobě bych neměla. A nechci znát přesně, co se stane. Jde spíš jen o malé nahlédnutí nebo radu od karet, jak dál. A budete se divit, ale h¨jsou id obré kartářky, které pracují zadarmo. Protože chtějí pomáhat druhým.

Nepřišla jsem se ale hádat. Mám problém a hledám pomoc, bohužel staré kontakt na jisté osoby jsem ztratila, proto to zkouším tady. Pokud o někom víte, budu ráda. Pokud ne, je každý váš komentář zbytečný :)

Datum: 06.10.16 18:22
avatar

Jak je vidět, tak si vůbec neuvědomujete, jak psychicky náročný takový opravdový výklad je. Navíc se to ten "někdo", musí učit a chce to nejenom spoustu času, ale i předpoklady které každý člověk nemá. Proč by to pak měl dělat zadarmo, to teda nevím. To za prvé. A za druhé, každý vykládat karty nemůže, nebo může, ale k ničemu to nebude. Výklad karet není hra jako třeba kanasta nebo jiná zábavná karetní hra.

Omlouvám se, ale vidím, že píšete, že každý jiný komentář je zbytečný. Jenomže ten pro Vás zbytečný komentář je základní k tomu, abyste si uvědomila, že karty Vám zadarmo nikdo vykládat nebude. Proč by to proboha dělal. Proč by s někým trávil třeba hodinu a více ze svého času a snažil se Vám pomoci? Proč?

A to, že budou zadarmo vynakládat svou energii jenom proto, že se snaží druhým pomoci, tak to je si asi děláte legraci. Teď si představte, že Vy nejste sama která by jí volala. Takže ona by od rána do večera odpovídala na telefonáty a ty by se samozřejmě nezastavily, protože zadarmo to je lehké, a večer by se z toho doma psychicky zhroutila.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maky®
Datum: 06.10.16 16:50
avatar

Ještě bych ráda k dobrým radám výše uvedla, když budete čas od času takovou službu od někoho dostávat zdarma, tak tam vzniká jedna okolnost a to je, že časem by ve vás vznikl pocit, že té osobě něco dlužíte, ani si to neuvědomíte, ale bude to ve vás a víte, to je na závadu celé záležitosti, prostě to není dobře. A dále ještě, co člověk dostává zdarma, toho si neváží a má pocit, že to není kvalitní, to, co je zdarma.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.10.16 17:59
avatar

Maky, přééésně! *palec*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.