Posilování-nevidím na sobě žádné výsledky

Od: Datum: 12.04.13 15:24 odpovědí: 2 změna: 12.04.13 17:13

Dobrý den chci se zeptat já už dlouhodobě posiluji dělám sklapovačky,kliky všechno možné..atd chci se jen zeptat já totiž mám problém se štítnou žlázou a právě nevím jestli to nějak s tím posilováním souvisí já se totiž chci strašně líbit holkám ale nevidím na sobě výsledky! Upřímně nechodím do posilovny jenom tak doma pro sebe si udělám pár slapovaček a pár kliků (myslím tím třeba tak 50 / někdy aj 40 kliků a sklapovaček)! Neberu žádné steroidy a ani prášky například:Creatin nic takového neberu)...Můžete mi prosím vás s tím poradit děkuji a Nashledanou

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 12.04.13 15:29
50 kliků je tak na udržení postavy pokud nemáš žádnou fyzickou práci. Kromě malého zpevnění asi nic jinýho ani pozorovat nemůžeš, to by byl namakanej kazdej.
Od: dejvi
Datum: 12.04.13 17:13
Tím, že budeš dělat jen kliky a sklapovačky na tobě nic znát nebude. Tělo si na stejné cviky a váhu zvykne. Podívej ne na internetu, je tam spousta cviku, i posilovacích plánů s vlastní váhou. Další důležitá věc je kvalitní strava a odpočinek.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.