Koupit dům ve slepé ulici kde je dům cikánů (

Od: Datum: 20.09.16 20:05 odpovědí: 6 změna: 21.09.16 07:32

Líbí se mi celkem jeden dům u vyškova, konkrétně obec kučerov, ale je v takové malé slepé "zapadlé" uličce kde je cca 5 domů, jeden z nich ale patří cikánům, je už celkem vybydlenější a hlavně na předzahrádce má "bordel" (různé vytahané věci z domu atd.).
Ale podle majitele prodávaného domu v této uličce cikáni už nežijí, já tam taky nikoho neviděl a hlavně podle katastru:
http://nahlizenidokn.cuzk.cz/…1NrWl9NoQ0cwsLt2kdlCPZ2m4fkQ=
(Kučerov (okres vyškov) čp. 75
Je na všechny přihlášené obyvatele nařízena exekuce a Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti a už byla nemovitost i zaplombována...
Předpokládám tedy že už nebude dlouho trvat a nemovitost bude prodávána někomu jinému a cikáni už tam nebudou...
Myslíte že je bezpečné v tomto případě nemovitost koupit? (myslím tu co se mi líbí, v té samé uličce (ne ten barák od cikánů)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ptpt
Datum: 20.09.16 20:07

no, pokud ten dům v exekuci nekoupí jiní jejich příbuzní, tak se dům v exekuci prodá třeba firmě...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.09.16 20:30

A to jsou jediní cikáni, kteří tam jsou?

Já bych nekoupila a na to, co říká majitel, bych nedala, ten chce prodat. Nejvíc informací se dozvíte v hospodě, tam bych se poptala.

Koupit dům je velká investice a cikáni v sousedství Vám ji znehodnotí. A pokud jsou v okolí nějaké zchátralejší domy, je vždy nebezpečí, že se tam může nastěhovat horda cikánů. *ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.09.16 20:57

Dokud nebude jisté, co se bude dál s vybydleným domem dít a kdo jej vlastní, pak bych do tak riskantního podniku nešel. Máme kolem sebe mnoho cikánů a život je zde velmi obtížný. Majitel domu o který máte zájem se potřebuje zbavit přítěže a bude vám povídat jakékoliv pohádky, jen aby prodal a zmizel. Velká investice, veliké riziko a nejistota.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 20.09.16 21:22

Zeptejte se pošťačky nebo ženskejch v obchodě, když hospoda nebude. Možná někoho ze zastupitelstva, ve vsi se lidi znají. Taky bych byla opatrná.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jindro
Datum: 20.09.16 21:21

Skutečně asi nebude dlouho trvat a cikánská nemovitost bude nabízena k prodeji někomu jinému v dražbě. Ale od nabídky k reálnému prodeji je cesta dlouhá. Počítejte s tím, že o nějaký vybydlený barák po cigoších nebude zájem. Vím o případech, kdy se nemovitosti nabízejí neúspěšně v dražbě k prodeji třeba i 5 a více let a to nejsou po cikánech. Za tu dobu dále chátrají a pozemek zarůstá. Navíc cikáni nějaké zaplombování taky nemusí moc respektovat a i nadále se zdržovat v okolí. Každá problémová nemovitost v okolí, natož pak cikánská, snižuje hodnotu nemovitosti vaší. Jestli do toho chcete přesto jít, asi by bylo dobré zkusit s prodejcem vyjednat třeba nějakou slevu. Nevím jestli může mít i další zájemce, ale každý kdo uvidí vybydlený cikánský kutloch v okolí, tak si koupi domu v této lokalitě důkladně rozmyslí. Toto etnikum chodí většinou ve smečkách a zdaleka není výjimka, že dělají vykrádačky po okolí. Obzvlášť pokud jsou všichni v exekuci a patrně tedy bez peněz. Obával bych se i nějakého elpíčka. Obecně lze říci, že čím dál od tohoto etnika, tím bezpečněji pro váš majetek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.16 07:32
avatar

Zahájení exekuce, exekuční příkaz k prodeji nemovitosti a dokonce ani zástavní právo exekutorské ještě nemusí být definitivní záležitostí. Cikáni tam nadále mohou přebývat dlouhá léta. *stop*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.