Za kolik prodat?

Od: Datum: 20.09.16 16:54 odpovědí: 3 změna: 21.09.16 07:18
Ahojky , prodávám na sbazaru Tablet Lenovo 2-3 roky stary. Měla jsem ho na intru teď ho už nepotřebuju. Mam cenu 2000 nemam ho dat jen za 1500? Je bez přiruček ale nastavena čeština. A nabiječku k němu už nemam . Nabijela jsem ho nabiječkou k mobilu. Jinak funguje skvěle.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.16 17:11

Nepíšete typ (např 60044, B6000-F) což je rozhodující. Jinak cena se nastavuje hlavně podle ostatních nabídek stejného zboží, podle stavu prodávané věci a podle toho, jak rychle se chce aby bylo prodáno. Jestli je Váš příspěvek jen reklama ke zvýšení návštěvnosti inzerátu, nemyslím si, že se někdo ujme vyhledávání konkrétního tabletu mezi záplavou nabídek.

Od: mica
Datum: 20.09.16 17:13
Ce0700
Datum: 21.09.16 07:18

Podívej se třeba na aukro, jak se prodávají použité tablety. Je jich tam závěj a zájem minimální. Podle mě budeš mít štěstí, pokud ho udáš za tisícovku.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.